Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem akcesoriów samochodowych oraz części lotniczych. Nasza oferta składa się z kilku tysięcy produktów, przy czym szczególny nacisk kładziemy na szeroko rozumiane oświetlenie samochodowe. Naszymi dostawcami są sprawdzeni partnerzy handlowi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Dzięki temu oferowane przez nas produkty spełniają oczekiwania naszych klientów zarówno pod względem jakości, jak również ceny.

Naszymi odbiorcami akcesoriów samochodowych są zarówno hurtownie motoryzacyjne, dystrybutorzy części zamiennych, jak również sklepy motoryzacyjne nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Austrii, Niemczech, Chorwacji, Czechach oraz na Węgrzech i na Słowacji. Natomiast części do samolotów eksportujemy zarówno do krajów europejskich, jak i do krajów azjatyckich.

Rozwój firmy nie byłby możliwy bez doświadczonych i odpowiedzialnych Pracowników. W dobie postępu informatycznego, w której coraz częściej korzystamy z nowoczesnych narzędzi, jak platforma B2B do współpracy z naszymi partnerami handlowymi nie zapominamy, że bezpośredni kontakt z klientem ciągle jest bardzo ważnym elementem w biznesie. Dlatego nasz dział handlowy składa się aktualnie z kilkunastu osób pozostających w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami.

Nasza oferta handlowa jest stale poszerzana o nowe produkty, zarówno te zgodne z obowiązującymi na rynku trendami, jak również o nowości, których próżno szukać w ofercie naszej konkurencji. Z pełnym asortymentem możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie głównej, na której produkty są posegregowane wg kategorii.

Test

Amio

Wyświetlono: 1 – 40 z 40 wyników