Connects2

Connects2 - wysoka jakość i niezawodność

Wybierając adapter do kierownicy do naszego samochodu, konieczne jest, aby sięgnąć po sprawdzony sprzęt, który zapewni nam zarówno wysoką jakość, jak i niezawodność. Z tego powodu, w naszej ofercie znajdują się adaptery Connects2, z których pomocą uda nam się zachować oryginalne funkcje zdalnego sterowania z poziomu kierownicy. Możliwość obsługi radia z tego poziomu sprawia, że nie musimy ściągać rąk z kierownicy, aby obsłużyć radio i właśnie dlatego, Connects2 jest idealną opcją dla osób, które chcą być cały czas skupione na trasie, po której się poruszają.

W przypadku tego rozwiązania konieczne jest jednak upewnienie się, że nasz odbiornik obsługuje możliwość sterowania z poziomu kierownicy.

Connects2 to opcja stworzona dla każdej osoby ceniącej sobie wygodne rozwiązania, jednak w szczególności, jest to wybór dla osób, które bardzo często wyruszają w długie podróże, ponieważ wraz z dłuższym czasem kierowania pojazdem spada nasza koncentracja, a wtedy nawet krótkie spojrzenie w kierunku odbiornika może poskutkować niechcianym wydarzeniem. Co więcej, korzystanie z urządzeń firmy Connects2 to świetna opcja w przypadku nowych samochodów wyposażonych w ekrany dotykowe, ponieważ w przypadku takich rozwiązań, ciężko jest wypracować pamięć mięśniową, która pozwoli nam na obsługę odbiornika bez patrzenia się na niego, natomiast korzystając z pilota na kierownicy, jesteśmy w stanie w łatwiejszy sposób obsługiwać nasz radioodbiornik z poziomu kierownicy.

Test

Connects2

Wyświetlono: 1 – 40 z 577 wyników