Czujniki parkowania

Czujniki parkowania EMG-PS41-F - 4 sensorowy zestaw na przedni zderzak

Nowość

Czujniki parkowania EMG-PS41-F - 4 sensorowy zestaw na przedni zderzak

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 347,23 PLN 282,30 PLN netto
Indeks: 08588
Indeks producenta: EMG-PS41-F
Status: dostępny od 5 do 10 dni
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Czujniki parkowania EMG-PS41-F - 4 sensorowy zestaw na przedni zderzak

Steelmate to nowoczesna, zaawansowana technologia wspomagania parkowana dedykowana dla wszystkich kierowców, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo jazdy. Możesz z niej skorzystać, wybierając czujniki parkowania EMG-PS41-F - 4 sensorowy zestaw, na przedni zderzak – sprawdź.

Szybka reakcja na przeszkody

Czujniki parkowania EMG-PS41-F reagują na przeszkodę w czasie 0,05 sekundy, czyli krótszym niż trwa mrugnięcie ludzkiego oka. Pracują w zakresie 30-150 cm. Poniżej 30 cm odległości następuje ciągły sygnał dźwiękowy mówiący o konieczności zatrzymania pojazdu. Zestaw wykonany jest z dbałością o szczegóły i z wysokiej jakości materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu bez problemu skorzystasz z niego o każdej porze roku oraz dnia. Dzięki inteligentnej funkcji czujników nie wysyłają one fałszywych sygnałów o przeszkodzie i wykrywają np. hak holowniczy lub bagażnik. Producent zadbał też o to, aby problemów użytkownikowi nie sprawił montaż zakupionego zestawy czujników.

Uniwersalny zestaw czujników parkowania, który można zamontować w każdym modelu samochodu

Systemy wspomagania parkowania produkcji Steelmate charakteryzują się wysoką jakością i zaawansowaną technologią. Spośród wielu systemów na rynku wyróżnia je wysoka jakość użytych do produkcji materiałów, estetyka oraz szybkość działania. 

Czujniki bardzo szybko reagują na przeszkodę - 0,05 sekundy (szybszy niż mrugnięcia oka) co pozwala na przesłanie płynnej informacji z czujnika o pozostałym dystansie do przeszkody.

Czujniki pracują w zakresie od 30 cm do 150 cm, poniżej 30 cm następuje ciągły sygnał, który czujniki przekazują użytkownikowi z informacją o konieczności zatrzymania się.  


Cechą wyróżniającą czujniki parkowania produkcji Steelmate od innych dostępnych na rynku to:
  -  bardzo duża odporność na warunki atmosferyczne (ulewy, burze) 
  -  zmieniające się pory roku (czujniki bezbłędnie działają w temperaturach od -40°C do +80°C)

Wszystkie oferowane czujniki parkowania produkcji Steelmate posiadają funkcję inteligentną, pozwalającą na odróżnienie haka holowniczego czy zamontowanego bagażnika od faktycznej przeszkody. Dzięki temu ich obecność nie powoduje fałszywych wskazań.
 
Montaż czujników parkowania produkcji Steelmate jest wyjątkowo prosty i zajmuje w wersji z wyświetlaczem do 1,5 godziny, w wersji z buzzerem do 1 godziny. Specjalne kable z wodoszczelnymi konektorami pozwalają na szybsze podłączenie przewodów oraz montaż bez ściągania zderzaka. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w przypadku napraw blacharskich, ponieważ eliminuje wymianę kabla od centrali, wystarczy rozpiąć konektor i podłączyć nowy sensor.


Główne cechy :

  • Funkcja przesunięcia punktu "zero" o 20cm
  • Współpraca z samochodami wyposażonymi w hak holowniczy lub zewnętrzne koło zapasowe
  • Wodoodporne złącza
  • Możliwość lakierowania sensorów
  • Informacja dźwiękowa o przeszkodzie - BUZZER
  • Dwustopniowa regulacja tonu dźwięku
  • Trzystopniowa regulacja głośności dźwięku
  • System przystosowany do pracy w każdych warunkach atmosferycznych

Czujniki parkowania EMG-PS41-F - 4 sensorowy zestaw na przedni zderzak – spraw by parkowanie stało się jeszcze prostsze!

Momentami nawet tak prosta czynność jak parkowanie może przysporzyć sporo problemów. Niezależnie, czy jesteś początkującym bądź zaawansowanym kierowcom. Na rynku istnieje sporo propozycji, które sprawią, że nasze życie w drodze stanie się zwyczajnie prostsze i przyjemniejsze. Czujniki parkowania EMG-PS41-F - 4 sensorowy zestaw na przedni zderzak pozwolą Ci jeszcze bardziej poczuć swój samochód, przez co zatrzymywanie się i cofanie stanie się wręcz banalnie proste. Sięgając po ten produkt, masz pewność, że stawiasz na najwyższą możliwą jakość na rynku. Ciesz się wysoką funkcjonalnością oraz prostotą działania w najlepszy możliwy sposób.

Marka EMG to pewny wybór!

W naszej ofercie odnajdziesz bogaty wybór akcesoriów od EMG. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Nowość
Szybki podgląd
Cena: 347,23 PLN 282,30 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 14,99 PLN 12,19 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 17,00 PLN 13,82 PLN netto