Głośniki samochodowe 165 mm

Głośniki samochodowe ALPINE R2-S69C komponentowe 2-drożne 100W RMS 6x9" (16 x 24 cm)

KOMPONENTOWE 2-DROŻNE GŁOŚNIKI nowej generacji 6x9” (16 x 24 cm) 2-DROŻNE SERII R — Moc szczytowa: 300 W — Moc RMS: 100 W

Indeks: 12536
Indeks producenta: R2-S69C
EAN: 4958043905829
Producent: ALPINE

Status: na zamówienie
Dostępność: 0
2 399,00 PLN
Ilość

Postaw na jakość wybierając głośniki samochodowe ALPINE R2-S69C komponentowe 2-drożne 100W RMS 6x9" (16 x 24 cm)!

Zestawy głośników samochodowych przyzwyczaiły nas do tego, że są one sprzętem idealnie dopasowanym, dzięki czemu nie mają one praktycznie żadnych wad. Produkując głośniki samochodowe ALPINE R2-S69C komponentowe 2-drożne 100W RMS 6x9" (16 x 24 cm) producent poszedł jednak o krok dalej, tworząc sprzęt grający, którego pozazdrościłaby nie jedna osoba mająca droższy sprzęt car-audio.

ALPINE R2-S69C KOMPONENTOWE 2-DROŻNE GŁOŚNIKI nowej generacji 6x9” (16 x 24 cm) 2-DROŻNE SERII R — Moc szczytowa: 300 W — Moc RMS: 100 W


Głośniki komponentowe i koncentryczne serii R z roku modelowego 2022

Jeśli odtwarzasz muzykę głośno i chcesz, aby inni o tym wiedzieli, głośniki z serii R są dla Ciebie. Będziesz cieszyć się centralną sceną dźwiękową z głośnikami, które grają głośno i wyraźnie bez zniekształceń. Głośniki z serii R są dostrojone z naciskiem na wysokie i niskie częstotliwości, dzięki czemu zapewniają moc, jednocześnie naturalnie wytwarzając jasny, aktywny dźwięk. Stanowią idealne dopasowanie mocy i wydajności dla subwooferów i wzmacniaczy serii R.

Całkowicie nowa linia głośników z serii R na rok 2022 ma certyfikat Hi-Res Audio i charakteryzuje się pasmem przenoszenia do 40 kHz. Po raz pierwszy linia R-Series obejmuje system 3-drożny i można nawet wybierać z linii głośników Professional i Standard.


INFORMACJE O PRODUKCIE

Nowe głośniki z serii R 2022
Głośniki Alpine Legendary R-Series wchodzą w trzecią generację i zostały zaprojektowane z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów, aby zapewnić większą moc wyjściową i dźwięk po prostu niesamowity. Możesz wybierać między profesjonalną a standardową linią głośników, aby dopasować ją do pożądanej jakości dźwięku i budżetu.

Dwudrożny głośnik komponentowy 6x9”.
R2-S69C to 2-drożny model 6x9” z nowej linii głośników serii R na 2022 rok. Posiada 16 x 24 cm głośnik niskotonowy w drzwiach i 4,3 cm głośnik wysokotonowy o paśmie przenoszenia do 40 kHz.

Stożek wzmocniony włóknem szklanym
Głośnik niskotonowy w drzwiach ma całkowicie nową membranę wzmocnioną włóknem szklanym. Ten materiał jest bardzo sztywny i niezwykle lekki, co skutkuje superszybką reakcją i bardzo dokładną reprodukcją muzyki.

Kosz kompozytowy i duże magnesy
Standardowe modele (R2-S69C, R2-S65 , R2-S69C i R2-S69 ) są wyposażone w kosze kompozytowe (w porównaniu do koszy odlewanych z aluminium w modelach PRO), co czyni je bardziej przystępnymi cenowo. Pasują do większych magnesów niż w poprzednich generacjach (przy zachowaniu tej samej głębokości montażu).

Hi-Res Audio Certyfikowany głośnik wysokotonowy z twardą kopułką
Całkowicie nowe głośniki wysokotonowe z twardą kopułką z magnezu zapewniają czystą, szczegółową reprodukcję muzyki i odtwarzanie do 40 kHz (dźwięk Hi-Res). Możesz zamontować je podtynkowo w gwintowanej obudowie (na przykład w panelu drzwi) lub użyć dołączonych mocowań na desce rozdzielczej. Głośniki wysokotonowe można obracać w obudowie, aby skierować je dokładnie na najlepszy punkt.

Łatwy w montażu głośnik wysokotonowy w lokalizacjach OEM
Możesz po prostu usunąć ramkę montażową i pierścień ozdobny głośnika wysokotonowego serii R, aby zminimalizować jego całkowity rozmiar i średnicę. Sam głośnik wysokotonowy jest wtedy wystarczająco mały, aby zmieścić go w wielu miejscach głośników wysokotonowych OEM (wewnątrz słupków A, trójkątów lusterek lub paneli drzwi), aby zapewnić niewidoczną instalację.

Sieć High-Pass X-Over
Te małe sieci X-Over są bardzo łatwe w instalacji – w wielu przypadkach można zachować oryginalne okablowanie w drzwiach pojazdu, po prostu wkładając tę ​​sieć, oszczędzając mnóstwo czasu podczas instalacji. Możesz dostosować poziom głośnika wysokotonowego o -3dB / 0dB / +3dB.

HAMR Surround
Alpine HAMR Surround (High-Amplitude Multi-Roll) pozwala na maksymalne wychylenie stożka, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej kontroli. Powoduje to mocny bas przy dużej głośności bez zniekształceń.

Nowe maskownice głośników
Nowe maskownice głośników w kształcie sześciokąta wyglądają bardzo agresywnie i nie zwiększają całkowitej średnicy instalacji głośników.

FUNKCJE I SPECYFIKACJE

Cechy

 • Woofer drzwiowy 16 x 24 cm (6x9”) (2 szt.) / Głośnik wysokotonowy 4,3 cm z twardą kopułką (2 szt.)
 • Kosze kompozytowe (niskotonowy w drzwiach)
 • Magnezowe głośniki wysokotonowe z twardą kopułką (opcje montażu podtynkowego / na desce rozdzielczej)
 • Stożek wzmocniony włóknem szklanym (głośnik niskotonowy w drzwiach)
 • Sieci górnoprzepustowe X-Over
 • Dołączone maskownice głośników

Specyfikacja

 • Maksymalna moc szczytowa: 300 watów
 • Maksymalna moc RMS: 100 watów
 • Impedancja nominalna: 4 omy
 • Pasmo przenoszenia: 65 Hz-40 kHz
 • Czułość: 88 dB SPL (1 W przy 1 m)
 • Głębokość montażu głośnika niskotonowego: 7,6 cm
 • Średnica wycięcia głośnika niskotonowego: 14,9 x 22 cm
Podstawowe
Średnica :6x9 cala (160mm x240mm)
Typ głośnika:2-drożne, komponentowe
Moc RMS:100 Wat
Moc maksymalna:300 Wat
Maskownice w zestawie:tak
Zwrotnice w zestawie:tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz