Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Głośniki samochodowe 165 mm

Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm + Neo-30

Indeks: 10560
Indeks producenta: 14208
EAN: 4016631009592
Producent: SinusLive

Status: zapytaj o dostępność
Dostępność: 100 lub więcej
553,65 PLN
Ilość

Zestaw 2-drożny Sinuslive SL-16 EXMOD z głośnikami wysokotonowymi Neo-30


Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm + Neo-30

Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm + Neo-30 to wysokiej jakości wyposażenie, które sprawdzi się w samochodzie każdego melomana. Pod względem wykonania głośniki wyróżniają się odpornym na skręcanie odlewem aluminiowym o płaskiej konstrukcji i bardzo silnym magnesem neodymowym. Zastosowano w nich płaskie centrowanie z żaroodpornego płótna. Cewka drgająca urządzenia to z kolei wykonanie z włókna szklanego epoksydowego, co przekłada się na szybką reakcję na sygnały muzyczne. Poniżej centrowania znajdują się duże otwory wentylacyjne. Dla najlepszej reprodukcji basów producent zastosował włókno węglowe, gumowe oczka i asymetryczne listwy usztywniające przy budowie membrany.

Wysokiej jakości dźwięk w Twoim aucie

Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm + Neo-30 zapewniają obraz na scenie już od 2500 Hz. Najniższa częstotliwość podziału może wynosić 1500 Hz/24 dB. Powyższe parametry przekładają się na wysokiej jakości dźwięk, który dostępny jest już teraz również dla Ciebie.

Główne cechy :

 • Kosz z odlewu aluminiowego
 • Głębokość zabudowy tylko 41,5 mm
 • Kopułka z jedwabiu 28 mm
 • Cewka drgająca : 30 mm
 • Duże otwory wentylacyjne w koszu

Odporny na skręcanie odlew aluminiowy o płaskiej konstrukcji z wewnętrznym, bardzo silnym magnesem neodymowym. Dzięki temu możemy osiągnąć niewielką głębokość montażu 41,5 mm bez utraty dźwięku. Używamy płaskiego centrowania wykonanego z żaroodpornego płótna zapewniającego długi, kontrolowany skok cewki drgającej. Dla zapewnienia trwałości wplecione są w nią żyłki przewodów zasilających. Cewka drgająca o długości 30 mm jest wykonana z zaawansowanego technologicznie włókna szklanego epoksydowego i bardzo spontanicznie i szybko reaguje na sygnały muzyczne. Duże otwory wentylacyjne w koszu poniżej centrowania zapewniają dobre chłodzenie i niską kompresję.


Membrana jest formowana wtryskowo z włókna węglowego i przymocowana do podwozia za pomocą gumowych otoczek o wysokim tłumieniu. Dodatkowe tłumienie membrany poprzez pięć asymetrycznych listew usztywniających. Umożliwia to pierwszorzędną reprodukcję basów.

Neo-30 zapewnia doskonały obraz na scenie już od 2500 Hz - najważniejszy wymóg samochodowy sprzęt audio na najwyższym poziomie. W połączeniu z aktywnymi zwrotnicami najniższa częstotliwość podziału może wynosić 1500 Hz / 24 dB. Wysoka sprężystość i wydajność zapewniają dodatkowe rezerwy ciśnienia akustycznego dla niezakłóconej głośności na żywo.


CECHY

Liczba głośników w komplecie 

2 +2

Maksymalna moc wyjściowa

200 W

Moc znamionowa

150 W

Rodzaj

2 - drożny

Kształt

okrągły

Typ 

uniwersalne

Głębokość montażowa

41,5 mm

Średnica zewnętrzna (bez osłony)

160 mm

Pasmo przenoszenia

30 - 22000 Hz

Skuteczność (1W/1m)

91 dB

Impedancja

4 Ω

WYPOSAŻENIE

Wyposażenie 

 • Pełne wyposażenie producenta

 • Głośniki SL-16

 • Głośniki wysokotonowe Neo30 + maskownice

 • zwrotnice

 • instrukcja

 • karta gwarancyjna

 • akcesoria montażowe

GWARANCJA 

Gwarancja 

24 miesiące

PRODUCENT

Nazwa producenta / importera 

SINUSTEC

Gotowy zestaw car audio podkreślający wszystkie tony


Przedstawione głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm oraz Neo-30 to wszystko, czego potrzebujesz, aby pozytywnie wpłynąć na jakość car audio. Zestaw składa się z wooferów oraz tweeterów, więc instalacja polepszy wszystkie tony – zarówno te niskie, jak i wysokie. Bez względu na to, jakiej muzyki będziesz słuchać podczas podróży, jakość dźwięku z pewnością Cię usatysfakcjonuje.


Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm oraz Neo-30


Urządzenia będą pasować do wielu modeli pojazdów osobowych. Ich atutem jest wysoka moc znamionowa (150 W), dzięki której brzmienie jest intensywne, a zarazem pozbawione nieczystości. Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm oraz Neo-30 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zbudować kompleksowe car audio zapewniające niezapomniane doznania. Zestaw wyróżnia się wysoką wydajnością.
 

Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm + Neo-30 – najwyższe doznania dźwiękowe!


Każdy meloman powinien posiadać w swoim samochodzie odpowiednią instalację car-audio.  Jeżeli posiadamy już odpowiedni odbiornik, wzmacniacz oraz interefejs, to następną rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę to dobre oraz sprawdzone głośniki. W takim wypadku możemy zaoferować ciekawą oraz sprawdzoną propozycję, która spełni Twoje oczekiwania. Głośniki samochodowe Sinuslive SL-16 EXMOD 16 cm + Neo-30, to produkt, który znajduje uznanie nie tylko wśród początkujących, ale i również zaawansowanych melomanów. Doskonała jakość dźwięku oraz wysoka wytrzymałość oraz funkcjonalność, to cechy, którymi sprzęt ten może się pochwalić. 

Sięgnij po sprzęt marki Sinuslive!

Sinuslive produkuje sprzęt najwyższej jakości, który odnalazł uznanie na całym świecie. Sięgając po ich asortyment, sięgasz po pewną oraz sprawdzoną markę. 
 

Podstawowe
Średnica :160 mm
Typ głośnika:2-drożne, komponentowe
Moc RMS:150 Wat
Moc maksymalna:200 Wat
Zwrotnice w zestawie:tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz