Ładowanie bezprzewodowe

Inbay ładowarka indukcyjna do samochodu USB 5V (5W) (76-83 mm)

Dla wszystkich samochodów z fabrycznym uchwytem (średnica 76-83 mm)Dla smartfonów o szerokości do 70 mm (razem z pokrowcem)

Indeks: 07700
Indeks producenta: 241178-01-2
Producent: ACV

Status: niedostępny
Dostępność: 0
159,00 PLN
Ilość

Opis

Nadaje się do wszystkich samochodów z uchwytem o średnicy 76 do 83 mm oraz dla smartfonów o maksymalnej szerokości 70 mm (wraz z pokrowcem)

Zawartość

  • Inbay Uniwersalna ładowarka Cup tym 3 pary regulowanych dystansowych i kabel USB długości 1m

  • 3 x złączki

  • 1 x przewód USB

  • 1 x taśma klejąca

Inbay ładowarka indukcyjna do samochodu USB 5V (5W) (76-83 mm) – zadbaj o energię w trakcie jazdy!

Podczas długich podróży z całą pewnością chcemy zadbać o to, aby nasz telefon był cały czas naładowany. Na rynku istnieje ogromna ilość ładowarek pod złącze zapalniczki, jednak nie wszystkie są w stanie zapewnić nam wystarczającą satysfakcję. W takim wypadku wychodzimy do Ciebie ze sprawdzonym rozwiązaniem, z którego funkcjonalności będziesz zwyczajnie zadowolony. Inbay ładowarka indukcyjna do samochodu USB 5V (76-83 mm) to doskonała propozycja dla osób, które posiadają smartphone’y ładowane w sposób indukcyjny. Dzięki temu produktowi zapewnianie energii naszemu telefonowi stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Sprawdzony oraz pewny sklep!

W naszym sklepie odnajdziesz produkty, które nie będą w stanie Cię zawieść. Zaufaj sprawdzonej marce, która w odpowiedni sposób podchodzi do każdego klienta. 
 

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
241178-01-1_anleitung_de-en.pdf Pobierz plik Instrukcja montażu