SMEG

Interfejs kamery CarPlay MirrorLink Peugeot/Citroen SMEG+ (iV2)

Darmowa wysyłka

Interfejs kamery CarPlay MirrorLink Peugeot/Citroen SMEG+ (iV2)

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 138,00 PLN 925,20 PLN netto
Producent: CARAUDIO-SYSTEMS
Indeks: 10528
Indeks producenta: RL-SMEG-SMART
Status: dostępny od 2 do 5 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis

Interfejs kamery CarPlay MirrorLink Peugeot/Citroen Smeg+ IV2
Stosowanie kamer cofania staje się coraz powszechniejszym sposobem na zachowanie pełnego bezpieczeństwa podczas parkowania. Dzięki precyzyjnemu urządzeniu, nawet parkowanie na wąskich przestrzeniach przestaje być problematyczne! Interfejs kamery CarPlay MirrorLink Peugeot/Citroen Smeg+ IV2 nie tylko pozwala na podłączenie kamery cofania, ale także umożliwia zintegrowanie swojego telefonu z samochodem, dzięki czemu system ten staje się jeszcze bardziej funkcjonalny i łatwy do stosowania.

Wygodne parkowanie w dowolnym miejscu
Chyba każdy kierowca wielokrotnie miał do czynienia z sytuacją, kiedy parkowanie było znacznie utrudnione przez ograniczoną przestrzeń lub słabą widoczność. Stosowanie nowoczesnej kamery cofania pozwala zachować pewność, że parkujemy bezpiecznie i nie ryzykujemy ewentualnym uszkodzeniem samochodu!

Interfejs do podłączenia nie fabrycznej kamery cofania przód + tył w systemie NTSC, z możliwością aktywacji CarPlay, MirrorLink dla samochodów Peugeot/Citroen produkowanych od 2016 roku z systemem multimedialnym SMEG+ (iV2)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy