Kamery do samochodów dostawczych

Kamera cofania Mercedes Sprinter VW Crafter 2007-2015

Darmowa wysyłka

Kamera cofania Mercedes Sprinter VW Crafter 2007-2015

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 530,00 PLN 430,89 PLN netto
Producent: C-T
Indeks: 08199
Indeks producenta: CA-B780
Status: dostępny od 7 do 14 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis

Kamera cofania dedykowana do Twojego samochodu
Prezentowany produkt został przystosowany do dwóch modeli pojazdów: Mercedes Sprinter oraz VW Crafter. Kamera cofania to innowacyjny gadżet zapewniający o wiele bezpieczniejsze podróżowania samochodem. Kluczowym momentem jest etap parkowania, który w przypadku pojazdów dostawczych jest szczególnie utrudniony ze względu na ograniczoną widoczność.
 

Charakterystyka kamery cofania
Kamera cofania dostarczana jest wraz z kablami do podłączenia z monitorem. Zestaw występuje z 4 pinowym złączem i wtykiem RCA. Sprzęt wykorzystuje czujnik SONY CCD 700TVL, kąt kamery 170 stopni, a podczas wysyłki do klienta dostarczany jest z 10-metrowym kablem i adapterem RCA. Przewód tej długości umożliwia bezproblemową instalację.

Ciesz się swoją kamerą cofania przez długi czas!
Nasze produkty charakteryzuje trwałe wykonanie w myśl najnowszych technologii. Kamera cofania dedykowana jest do pojazdów z lat 2007-2015, a poprawnie zainstalowana nie wymaga napraw. To komfortowe rozwiązanie pozwalające Ci na bezpieczne oraz wygodne parkowanie w każdym miejscu.
 

Kamera cofania pasuje do Mercedes Sprinter, VW Crafter produkowanych w latach 2007-2015. Jest dostarczana wraz z kablami do podłączenia z monitorem wraz z 4 pinowym złączem i wtykiem RCA. Kamera wykorzystuje czujnik SONY CCD 700TVL, kąt kamery 170 stopni i jest dostarczany z 10-metrowym kablem i adapterem RCA. 

 • Wodoodporność: - IP68
 • Obiektyw: 1.7 mm
 • Tryb: odbicie lustrzane
 • Czujnik: SONY CCD, 700TVL
 • Format wideo: NTSC
 • Kąt kamery: 170 stopni
 • Złącze: 4-pinowe złącze (również RCA z dostarczonym adapterem)
 • Przewód: 10 m
 • Balans bieli: AUTO
 • Zasilanie: 12V
 • IR LED: 6 sztuk

Kamera cofania Mercedes Sprinter VW Crafter 2007-2015

Kierowcy samochodów dostawczych doskonale znają problem ograniczonej widoczności podczas wielu manewrów, która spowodowana jest gabarytami pojazdu. Praktycznym gadżetem, który może Ci w tej kwestii pomóc, jest kamera cofania, jaką samodzielnie zainstalujesz w aucie. Wybierz kamerę cofania Mercedes Sprinter VW Crafter 2007-2015.

170-stopniowy kąt widzenia

Kamera cofania Mercedes Sprinter VW Crafter 2007-2015 gwarantuje kierowcy aż 170-stopniowy kąt widzenia. W zestawie znajdziesz kamerę oraz okablowanie niezbędne do połączenia jej z monitorem wewnątrz auta. Obraz na monitorze wyświetlany jest zgodnie ze standardem NTSC. Montaż nie będzie wymagać od Ciebie skomplikowanych prac, wykonywania wierceń w samochodzie, czy też wizyty w serwisie – wszystkie prace wykonasz bez problemu samodzielnie.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również