Test

Kamery IP

Kamery IP – zewnętrzne i wewnętrzne

Na Car-Tronic.pl posiadamy fachowe kamery IP do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Wszystkie modele gwarantują przesyłanie wysokiej jakości obrazu do komputera, laptopa lub smartfona. Cechują się niezwykle prostym montażem. Wersje przeznaczone do instalacji zewnętrznej zwykle przechwytują i wyświetlają obraz w rozdzielczości 720p, jednak warto zapoznać się ze specyfikacją danego produktu, aby mieć stuprocentową pewność co do tej właściwości. W skład zestawu wręczamy antenę Wi-Fi, a także niezbędny do instalacji kabel Ethernet. Poszczególne kamery IP wyposażone zostały w dodatkowy uchwyt montażowy – można więc je stabilnie zamocować do ściany lub sufitu.

Obrotowe kamery wewnętrzne IP

Ogromną popularnością cieszą się głównie obrotowe kamery wewnętrzne IP, które pozwalają monitorować szeroką część danego pomieszczenia. Są niezwykle trwałe i wydajne – bez żadnych problemów mogą pracować nawet w temperaturze do 50 stopni Celsjusza. Bardzo często w zestawie umieszcza się specjalną płytę CD z oprogramowaniem kamery IP, a także przydatną instrukcją instalacyjną. W przypadku modeli wewnętrznych także klienci otrzymują uchwyt montażowy. Wszystkie modele pozwalają na modyfikację obrazu, aby dopasować wyświetlane nagranie do warunków panujących w pomieszczeniu. Podstawowym atrybutem jest jasność oraz kontrast. Obrotowe kamery wewnętrzne IP uchwycą każdy element – z pewnością nic Ci nie umknie!

Kamery sieciowe IP

Zaprezentowane kamery sieciowe IP można wykorzystywać do bardzo wielu różnych celów. Ich główną zaletą jest łączenie się z innymi urządzeniami poprzez sieć Wi-Fi, co umożliwia oglądanie nagrywanego obrazu w dowolnym momencie. Istnieje także możliwość zapisu plików, nie ma więc problemu z odtwarzaniem klipów z przeszłości. Wszystkie urządzenia cechuje estetyczne wykonanie – są dyskretne, małe i poręczne. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez doświadczone marki, dlatego zamawiając kamery sieciowe IP z naszej oferty decydujesz się na profesjonalny sprzęt.