Alarmy, Monitoring GPS

Keyless Protector

Darmowa wysyłka
Keyless Protector
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 600,00 PLN 487,80 PLN netto
Producent: ENEGO
Indeks: Keyless Protector
Indeks producenta: Keyless Protector
Status: dostępny od 5 do 10 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis

Firma ENEGO jest polskim producentem urządzeń elektronicznych mających zastosowanie w branży Automotive.

 W naszej ofercie posiadamy zabezpieczenie przeciwkradzieżowe samochodów wyposażonych w system bezkluczykowy - Comfort Access, KeylessGo, Kessy itp.
Zabezpieczeniem tym jest Keyless Protector - urządzenie elektroniczne, które zabezpiecza kluczyk samochodu przed przechwyceniem przez osoby niepowołane sygnału otwarcia samochodu i
uruchomienia silnika - mowa tutaj o wykorzystywanej przez złodziei metodzie kradzieży samochodów na tak zwaną "walizkę".

 

 

 

Keyless Protector ma formę klipsa, który nakładamy bezpośrednio na baterię kluczyka. Po założeniu natychmiast chroni kluczyk. Jest wyposażony w szereg czujników, które w określonych sytuacjach odcinają zasilanie kluczyka, a co za tym idzie uniemożliwia przechwycenie jego sygnału.
Urządzenie nie wymaga ingerencji w instalację elektryczną, jest proste w montażu oraz w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo użytkownika oraz eksploatację samochodu.

Rozwiązanie zostało zgłoszone do Urzędu Patentowego RP oraz w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) z siedzibą w Alicante, jest zarejestrowane i prawnie chronione jako wynalazek.

  

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Wideo
Keyless Protector - Koniec kradzieży "Na walizkę"