Antyradary

KIYO ProPark 3 Wielofunkcyjne narzędzie laserowe

Urządzenie KIYO ProPark korzysta z otwartych fal o częstotliwości 904 nm, co może zakłócać fale urządzeń policyjnych, które również korzystają z fali 904 nm.

Indeks: 11791
Indeks producenta: KIYO-PP3
Producent: KIYO TECHNOLOGY

Status: dostępny od 5 do 10 dni
Dostępność: 100 lub więcej
1 299,99 PLN
Ilość

KIYO ProPark Wielofunkcyjne narzędzie laserowe


Wielofunkcyjne narzędzie KIYO ProPark ułatwiające parkowanie

W dobie czujników cofania – które określić dokładną odległość od danego przedmiotu już z 30-50 cm – KIYO ProPark wskaże obiekty znajdujące się jeszcze bliżej (ok. 25 cm), nie mówiąc już o tym, że podczas montażu nie ma konieczności wiercenia dziur w kareserii, gdyż transpomdery można zamontować również w wgłębieniach zderzaka, lub w osłonie maski. Produkt zyskał uznanie konsumentów ze względu na mały rozmiar transpoderów (czujników, „oczek”) wielkości 2.5 cm, oraz atrakcyjnej cenie.


Urządzenie KIYO ProPark korzysta z otwartych fal o częstotliwości 904 nm, co może zakłócać fale urządzeń policyjnych, które również korzystają z fali 904 nm.


Właściwości techniczne :

  • Technologia czujników: HighPower infra LED
  • System wskaźników polączenia
  • Sygnalizacja dźwiękowa i LED
  • Regulacja głośności
  • Możliwość wyciszenia
  • Roziar czujników: 110x25x20 mm
  • Długość kabla czujnika: 5 m
  • Kontrola mikroprocesorów

Przeznaczenie KIYO ProPark

Przeznaczeniem wielkofunkcyjnego narzędzia KIYO ProPark jest ułatwienie wykonywania manewrów i parkowania na coraz bardziej zatłoczonych ulicach. W przeciwieństwie do innych czujnikow KIYO ProPark wskazuje też odległość pojazdu od innych obiektów. Jest to szczególnie przydatne podczas parkowania na wąskim parkingu, lub w garażu. Ważne jednak jest, aby nie polegać tylko na naszym urządzeniu! Prosimy w każdym przypadku ufać swojej ocenie sytuacji i umiejętności wykonywania manewrów.

Wielu użytkowników lubi korzystać z różnych funkcji urządzenia. O tym możemy porozmawiać podczas rozmowy telefonicznej.


Działanie urządzenia KIYO ProPark

Wielofunkcyjne urządzenie laserowe KIYO ProPark zapomocą dźwięku i światła LED informuje kierowcę o odległości pojazdu od innych obiektów. Gdy zbliżamy się do jakiegoś obiektu (budynek, inny pojazd, barierka, pieszy na ulicy), urządzenie cały czas monitoruje odległość


Korzystanie z urządzenia KIYO ProPark

KIYO ProPark włącza się po uruchomieniu silnika, informując kierowcę dźwiękiem i światłem o gotowości do działania, oraz o tym, że czujniki są podłączone. Gdy nasz pojazd zbliży się do jakiegoś obiektu kierowca otrzyma ostrzeżenie dźwiękiem i światłem.


Montaż urządzenia

KIYO ProPark składa się z części głownej do środka pojazdu oraz czujników zewnętrznych do umieszczenia w kratce zderzaka.

Najważniejszą rzeczą decydującą o skuteczności urządzenia jest ilość używanych czujników i ich poprawny montaż! Konstrukcja samochodu i jego rozmiar przede wszystkim określi ile czujników jest potrzebnych, aby urządzenie działało poprawnie. Przed montażem należy także podjąć decyzję, czy chcesz, aby czujniki działały tylko na przód, czy też na przód i tył.
 

KIYO ProPark 3 Wielofunkcyjne narzędzie laserowe – zapomnij o problemach z parkowaniem na dobre!

Nawet tak podstawowy manewr, jak parkowanie, może przysporzyć nam dużą ilość problemów. Niekiedy nie jesteśmy w stanie określić dokładnego dystansu od przeszkody. Jeżeli chciałbyś pozbyć się tego problemu na zawsze, wystarczy, że zainteresujesz się naszą propozycją. KIYO ProPark 3 Wielofunkcyjne narzędzie laserowe to doskonałe urządzenie, które sprawi, że cofanie stanie się prostą oraz przyjemną czynnością! Postaw na swój komfort!

Zaufaj sprawdzonemu sprzedawcy!

Jeżeli poszukujesz doskonałego sklepu z akcesoriami samochodowymi, powinieneś zapoznać się z naszym bogatym asortymentem!

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
User-manual-KIYO-ProPark-(POL).pdf Pobierz plik