Test

Kondensatory

Wyświetlono: 1 – 3 z 3 wyników

Jesteś audiofilem, który szczególną uwagę przykłada do swojego sprzętu muzycznego? W takim razie z pewnością rozglądasz się za wydajnym kondensatorem. To urządzenia widywane szczególnie często w zaawansowanych systemach samochodowego car audio. Kondensatory do wzmacniacza znają wszyscy wielbiciele muzyczni, którzy kochają słuchać ulubionych utworów w trakcie jazdy.
 

Do czego służą kondensatory car audio?

Jeżeli chcesz, aby dźwięk wydobywający się z Twoich głośników był najwyższej jakości, kondensatory car audio powinny Cię zainteresować. Instalując kolejne urządzenia w swoim pojeździe narażasz akumulator na utratę mocy, a producenci samochodów umieszczają ten element najczęściej w komorze silnika, ponieważ z tego miejsca łatwo jest podłączyć przewody do świateł i reszty osprzętu. W momencie montażu wzmacniacza dla zestawu nagłaśniającego w bagażniku, powinieneś skorzystać z wydajnego prądowo obwodu zasilającego, który podoła wymaganiom całego osprzętu. Właśnie w tym momencie kondensator okaże się bardzo przydatny. Urządzenie to należy umieścić na końcu danego przewodu, jednak warto zrobić to ze szczególną uwagą. Przedmiot ten musi być przyłączony równolegle do akumulatora, lecz na drugim oddalonym od niego końcu. 

Jaki kondensator do wzmacniacza wybrać?

Wybór odpowiedniego sprzętu do car audio to zawsze indywidualna kwestia, która powinna być przemyślana. Zastanów się czego dokładnie potrzebujesz oraz jakie parametry konkretnego egzemplarza spełnią Twoje wymagania. W naszej ofercie znajdują się między innymi bardzo szybkie modele, które posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed przeciążeniami. Możesz również zdecydować się na produkt z obudową wykonaną z tytanu, bądź wersję posiadającą dodatkowe chromowane złącza.

Kondensator car audio - jakie napięcie?

W skład naszego asortymentu wchodzą kondensatory car audio, których napięcie pracy wynosi od 16V, poprzez 20V, 21V, nawet do 24V. Powinieneś wybrać model idealnie współpracujący z zamontowanym nagłośnieniem. O taką kwestię możesz zapytać elektryka samochodowego, który chętnie Ci doradzi.