Ramki radiowe

Ramka radiowa Mercedes Sprinter W907/10, 2018 ->

Nowość
Ramka radiowa Mercedes Sprinter W907/10, 2018 ->
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 171,59 PLN 139,50 PLN netto
Producent: Connects2
Indeks: 08514
Indeks producenta: CT23MB32
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Ramka radiowa do samochodu Mercedes Sprinter

W obecnych czasach producenci samochodów często produkują własne radioodtwarzacze, które są optycznie zintegrowane ze znajdującą się w desce rozdzielczej konsolą środkową. Zdarza się jednak, że oryginalny odtwarzacz ulega zniszczeniu lub po prostu przestaje spełniać wymagania właściciela samochodu. W takiej sytuacji często okazuje się, że dokupione, uniwersalne radio jest za małe i nie pasuje do powstałego otworu. Rozwiązaniem tego problemu okazuje się ramka radiowa.


Dlaczego należy kupić ramkę radiową?
Oferowana ramka radiowa przeznaczona jest do samochodu Mercedes Sprinter. Umożliwia ona bezproblemową wymianę fabrycznego odtwarzacza na uniwersalny radioodbiornik i maskuje powstałe szczeliny między kokpitem a radiem.
Warto też zwrócić uwagę, że oferowany model ramki radiowej gwarantuje wysokie wrażenia estetyczne – matowa czerń doskonale wpasowuje się w deskę rozdzielczą. Ramka radiowa nie rzuca się jednak w oczy i nie rozprasza uwagi kierowcy.


Wielu producentów samochodów produkuje własne radioodtwarzacze, które są optycznie zintegrowane z konsolą środkową.
Z tego powodu potrzebna jest odpowiednia ramka radiowa do zastąpienia standardowego radia DIN lub podwójnego radia DIN.

Ponadto często dla pojazdu wymagane jest dedykowane złącze radiowe, adapter antenowy, adapter zdalnego sterowania z kierownicy, adaptera kamery i aktywny adapter do uruchomienia fabrycznego wzmacniacza.

Ramka radiowa 2 DIN, umożliwia wymianę radia fabrycznego na uniwersalne. Maskuje szczeliny między kokpitem a radiem samochodowym. 
 

Typ akcesoriów car audio: Ramka radiowa

Wersja: 2 DIN

Kolor: czarny

Marka i model samochodu : 
 

  • Mercedes Sprinter W907/10, 2018 ->
     

Uwaga: Pojazdy wyposażone w system multimedialny MBUX 7 "lub 10,25" będą wymagały dodatkowych części firmy Mercedes Benz (A 910 680 16 00 - Panel maskujący, A 910 689 47 00 - Osłona deski rozdzielczej)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy