Stacje multimedialne

Stacja multimedialna 1DIN Alpine iLX-F903D, ekran 9 cali Apple CarPlay i Android Auto

Indeks: 08363
Indeks producenta: iLX-F903D
EAN: 4958043533039
Producent: ALPINE

Status: niedostępny
Dostępność: 0
3 999,00 PLN
Ilość

Obudowa 1DIN - ekran 9”. Digital Media Station z obsługą Apple CarPlay i Android Auto.


iLX-F903D Alpine Halo9 zapewnia 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości do każdego pojazdu z przestrzenią montażową 1DIN. Bardzo smukły wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą, a nawet zawiera białe oświetlenie otoczenia LED na spodzie. Ten niesamowity produkt zapewnia kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto, cyfrowe radio DAB+, odtwarzanie wideo USB, zestaw głośnomówiący Bluetooth i strumieniowe przesyłanie dźwięku oraz wiele więcej. Wprowadź przyszłość mediów samochodowych do swojej jazdy dzięki Alpine Halo9.

ALPINE Halo9" iLX-F903D to cyfrowy odbiornik multimedialny DAB+ z 9-calowym ekranem dotykowym WVGA i konstrukcją bez napędu (bez gniazda CD/DVD). Do instalacji wykorzystuje obudowę 1DIN, ale ekran „unosi się” przed deską rozdzielczą pojazdu, umożliwiając dodanie ponadwymiarowego ekranu do różnych pojazdów bez potrzeby niestandardowej instalacji. Pseudonim iLX-F903D „Alpine Halo9” opisuje wyjątkową pozycję unoszącą się ekranu i jego 9-calowy rozmiar.

Obudowa 1DIN — ekran 9"
iLX-F903D ma obudowę 1DIN, dzięki czemu jest natychmiast kompatybilny z każdym pojazdem ze stacją radiową 1DIN lub 2DIN. 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości jest przymocowany z przodu pudełka multimedialnego za pomocą stalowych wsporników, aby uzyskać solidny wyświetlacz, który nie chybocze się podczas jazdy.

Szklana konstrukcja od krawędzi do krawędzi
Niesamowity 9-calowy wyświetlacz mieści się w super cienkiej obudowie ze szkłem od krawędzi do krawędzi i ładnym chromowanym wykończeniem wokół krawędzi. W połączeniu z reagującymi na dotyk klawiszami twardymi na spodzie sprawia, że urządzenia są oszałamiająco piękne i bardzo nowoczesne pod względem funkcji i wyglądu.

Regulowany kąt wyświetlania
Możesz dostosować kąt wyświetlania iLX-F903D od +45 stopni do -20 stopni, aby dopasować go do szerokiego zakresu kąta deski rozdzielczej. Po ustawieniu kąta wyświetlania, blokuje się on podczas instalacji, aby zachować stabilność podczas jazdy po dowolnym terenie i podczas naciskania palcem na wyświetlacz, aby sterować urządzeniem.

Regulowana wysokość i odległość wyświetlacza
Wysokość wyświetlacza można regulować w zakresie +/- 3 cm od pozycji środkowej. Umożliwia to w pełni stojące lub wiszące konfiguracje wyświetlaczy, a także wszystko pomiędzy. Możesz także dostosować odległość wyświetlacza do deski rozdzielczej w zakresie 20 mm. Po wybraniu wysokości wyświetlacza i odległości od deski rozdzielczej wszystko zostaje zablokowane na swoim miejscu, aby było bardzo solidne.

Działa z Apple CarPlay
Wystarczy podłączyć iPhone'a do portu USB w Alpine Halo9 i uruchomić Apple CarPlay, aby komunikować się, nawigować i zapewniać rozrywkę dzięki ulubionym aplikacjom na smartfony. Większość aplikacji jest zoptymalizowana pod kątem Siri, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Apple CarPlay jest kompatybilny z iPhone'em 5 i nowszymi

Działa z Androidem Auto
Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, zintegrowanym elementom sterującym na kierownicy i nowym, potężnym komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza przydatne informacje i organizuje je w proste karty, które pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne.

WhatsApp
Teraz dostępne dla Apple CarPlay i Android Auto! Korzystaj z WhatsApp, aby komunikować się ze znajomymi w bezpieczny i wygodny sposób podczas jazdy. Możesz dyktować nowe wiadomości lub poprosić Siri o odczytywanie wiadomości podczas jazdy.

Spotify
Jeśli masz konto Spotify, możesz teraz używać go również w samochodzie. Spotify jest dostępny zarówno dla Apple CarPlay, jak i Android Auto i oferuje te same funkcje wyszukiwania i odtwarzania, co aplikacja na smartfonie. W połączeniu z niesamowitym 9-calowym ekranem dotykowym jest to niezbędna aplikacja dla Twojego Alpine.

Muzyka Amazon
To świetna aplikacja dla wszystkich użytkowników Amazon Prime Music. Ta aplikacja, dostępna zarówno dla Apple CarPlay, jak i Android Auto, umożliwia dostęp do milionów utworów podczas podróży i sterowanie wszystkim za pomocą 9-calowego ekranu dotykowego Alpine.

Waze
Dostępne dla Androida Auto. Waze to aplikacja nawigacyjna oparta na społeczności, która wyświetla lokalizację Twoich znajomych, zagrożenia na drodze, postoje policji i wiele więcej.

Nawigacja online z Apple CarPlay
Podczas jazdy Mapy pomagają znaleźć drogę do celu dzięki wypowiadanym wskazówkom zakręt po zakręcie i nowym, czytelnym wizualizacjom. Gdy zbliża się zakręt, widok przybliża się, aby pokazać dokładnie, dokąd należy się udać. Po drodze duże znaki i strzałki prowadzą Cię we właściwym kierunku i informują, ile czasu zajmie dotarcie tam. Szukasz stacji benzynowej, restauracji lub kawiarni na swojej trasie? Nowe przyciski na ekranie nawigacji pomagają szybko znaleźć najbliższe miejsca i oszacować, ile czasu objazd doda do Twojej podróży.

Nawigacja online z Android Auto
Niech Mapy Google wyznaczają kierunek. Dzięki bezpłatnej nawigacji głosowej, aktualnym informacjom o ruchu drogowym, wskazówkom dotyczącym pasa ruchu i nie tylko, łatwo dotrzesz do celu. Niezależnie od tego, czy jest wyświetlany na ekranie telefonu, czy na wyświetlaczu samochodu, Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki większym celom dotykowym, uproszczonemu interfejsowi i łatwym w obsłudze komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozpraszanie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze.

Asystenci głosowi
Naciśnij przycisk głosowy na urządzeniu Alpine lub przyciski na kierownicy (jeśli są obsługiwane), aby aktywować Siri lub Asystenta Google. Możesz po prostu poprosić o telefon, zapytać o wskazówki dojazdu, pisać i wysyłać wiadomości, prosić o prognozę pogody i wiele, wiele więcej.

Współpracuje z Asystentem Google
Aktywuj Asystenta Google przyciskiem głosowym na ekranie Android Auto lub Halo9 i pozwól Google asystować Ci w zakresie prognozy pogody, informacji o ruchu drogowym, wyboru muzyki, wpisów w kalendarzu i wielu innych w bezpieczny i wygodny sposób podczas jazdy.

Wbudowany Bluetooth
Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie telefonu komórkowego w celu komunikacji bez użycia rąk. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia ustawienie głośności mikrofonu i głośnika. Zawiera również funkcję szybkiego wybierania najczęściej wybieranych numerów. Bluetooth umożliwia również strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu: zawartość audio, a nawet radio internetowe można bezprzewodowo przesyłać do urządzenia Alpine.

USB i HDMI
Możesz podłączyć pamięć USB i przenośne dyski twarde, aby odtwarzać pliki audio i wideo MP4. iLX-F903D jest również wyposażony w wejście HDMI do podłączenia opcjonalnego odtwarzacza DVD Alpine DVE-5300 lub dowolnego innego przenośnego odtwarzacza multimedialnego z wyjściem HDMI.

Wbudowane radio cyfrowe DAB+
Wbudowany tuner DAB+ wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy z wyjątkową, pozbawioną szumów jakością dźwięku. DAB+ oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: wybieraj spośród znacznie szerszej gamy stacji radiowych, a po wstępnym wyszukiwaniu stacji łatwo wybierz żądane kanały z alfabetycznej lub gatunkowej listy dostępnych stacji.

Zaawansowane opcje dostrajania dźwięku
iLX-F903D zapewnia moc zaawansowanego przetwarzania dźwięku w Twoim samochodzie dzięki BASS ENGINE SQ, aby zmaksymalizować basy i ogólny balans tonalny, a także wiele niestandardowych funkcji strojenia, takich jak cyfrowa korekcja czasu, cyfrowy X-Over i 9-pasmowy korektor parametryczny. Co najważniejsze, możesz je łatwo ustawić ze smartfona za pomocą aplikacji Alpine TuneIt. Dostajesz również Media Xpander, 24-bitowy DAC i 3 wyjścia przedwzmacniacza (4 V).

Łączność z magistralą danych pojazdu
Jeśli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, możesz nadal korzystać z tej wygodnej funkcji w swoim iLX-F903D. Firma Alpine oferuje wiele interfejsów magistrali danych pojazdu, aby podłączyć Halo9 do systemu magistrali danych pojazdu. Umożliwia to kompatybilność z przyciskami sterowania na kierownicy pojazdu, wyświetlaniem ustawień klimatyzacji oraz wyświetlaniem czujnika parkowania.

Kamery wspomagania jazdy
Kamera cofania to świetny sposób na bezpieczniejsze cofanie. Obraz z kamery włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, a wskazówki odległości, które można dostosować do rozmiaru samochodu, pojawią się na ekranie, aby pomóc w bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Alpine oferuje szeroką gamę kamer przednich i tylnych, w tym kamery wielowidokowe z możliwością wyboru kątów widzenia. Możesz nawet oglądać ekran kamery i ekran czujnika parkowania jednocześnie, jeśli samochód to obsługuje.

Kompatybilny z GPS i Glonass
Więcej satelitów oznacza wyższą dokładność nawigacji i szybsze ustalanie pozycji. Ten produkt Alpine jest kompatybilny z sygnałami satelitarnymi GPS i może również odbierać dane pozycjonowania z satelitów Glonass. Daje to duże korzyści zwłaszcza w środowisku miejskim z wieloma wysokimi budynkami oraz podczas jazdy w pobliżu wysokich gór. Podczas korzystania z nawigacji z Apple CarPlay i Android Auto wszystkie aplikacje nawigacyjne mogą uzyskać dostęp do zewnętrznej anteny nawigacyjnej (w zestawie), co zapewnia znacznie większą dokładność.

W zestawie zestaw instalacyjny 1DIN
iLX-F903D jest wyposażony w klatkę instalacyjną 1DIN, która może być używana w wielu pojazdach z tradycyjną stacją radiową 1DIN. Ze względu na rozkład masy tego produktu mogą być konieczne dodatkowe środki zabezpieczające produkt.

Sprzęt i specyfikacje

CECHY

Tuner

 • Presety pamięci: Presety (FM: 12 / MW: 6 / LW: 6)
 • Pamięć: pamięć automatyczna
 • Tryb wyszukiwania: wybór lokalny / DX

RDS

 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, RADIO TEKST

Tuner DAB

 • Wbudowany tuner DAB+
 • Obsługiwane DAB+/DMB
 • Usługa pokazu slajdów DAB+
 • DLS (usługa etykiet dynamicznych)
 • Śledzenie usługi DAB
 • Awaria RDS (jeśli jest dostępna)
 • Preset serwisowy: 18 Presetów pamięci
 • Automatyczny zespół/pamięć serwisowa
 • Funkcja wyszukiwania usług
 • Funkcja wyszukiwania PTY
 • Funkcja wyszukiwania alfabetycznego
 • Wybór zasilania anteny

BLUETOOTH®

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH®
 • Technologia mowy szerokopasmowej
 • Kompatybilny z HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z profilem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Sterowanie strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo) w wersji 1.5
 • Zaawansowana technologia BLUETOOTH®
 • Połączenie: obsługiwane SSP (proste bezpieczne parowanie)
 • Indywidualne połączenie z zestawem głośnomówiącym i strumieniowe przesyłanie muzyki
 • Książka telefoniczna: Synchronizacja książki telefonicznej
 • Szybkie wybieranie: 4 zaprogramowane pamięci (na telefon)
 • Rejestracja wielu numerów telefonów: dla jednej nazwy można zapisać 5 numerów telefonów
 • Wyświetlanie nazwy urządzenia
 • Automatyczna odpowiedź
 • Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / Połączenia przychodzące / Połączenia nieodebrane
 • Funkcja ponownego wybierania
 • Regulacja poziomu głośności mowy: możliwa dla głośności wychodzącej i przychodzącej
 • Funkcja DTMF (tonowy)
 • Wskaźnik siły sygnału
 • Wskaźnik poziomu baterii
 • Wybór języka menu: 24 języki
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Mikrofon w zestawie

Stworzony dla iPoda®/iPhone'a®

 • Kompatybilność z iPodem/iPhonem: Stworzony dla iPoda touch 6./5. generacji, iPoda nano 7. generacji, iPhone'a X, iPhone'a 8 i 8 Plus, iPhone'a 7 i 7 Plus, iPhone'a 6 i 6 Plus, iPhone'a 5S, iPhone'a 5C, iPhone'a 5, iPhone 4s
 • Połączenie: Wymagane KCU-471i (sprzedawane oddzielnie)
 • Dostępne opcje: Lista odtwarzania / Wykonawca / Album / Utwór / Podcast / Gatunek / Kompozytor / Audiobook
 • Wyszukiwanie alfabetyczne
 • Wyświetlacz grafiki
 • Bezpośrednio w górę / w dół: Lista odtwarzania / Artysta / Album / Gatunek / Kompozytor
 • Miks. (Odtwarzaj w kolejności losowej): piosenki, albumy, wszystko
 • Repeat
 • Ładowanie baterii

Łączność

 • Działa z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a z obsługą CarPlay)
 • Działa z Android Auto (wymaga smartfona z obsługą Android Auto)

Funkcja nawigacji

 • Możliwość nawigacji online z Apple CarPlay i Android Auto
 • Zawiera antenę nawigacyjną z obsługą GPS/Glonass
 • Klawisz bezpośredniego dostępu do nawigacji do uruchamiania map CarPlay lub Google

Połączenie z nośnikiem USB

 • Połączenie USB: Przedłużacz USB w zestawie
 • Odtwarzanie muzyki: kompatybilne z FLAC/MP3/WMA/AAC
 • Odtwarzanie wideo: kompatybilne z MP4
 • Wyszukiwanie według nazwy pliku/folderu
 • Wyszukiwanie informacji o tagach
 • Folder w górę / w dół
 • M.I.X. Odtwarzanie losowe
 • Repeat

Dostrajanie dźwięku

 • Silnik basowy SQ
 • Bass Engine™ Pro
 • Regulacja poziomu subwoofera
 • Wybór fazy subwoofera
 • Wyjście przedwzmacniacza wysokiego napięcia 4 V
 • Korektor: płaski, pop, rock, wiadomości, jazz, taniec elektryczny, hip hop, łatwe słuchanie, country, muzyka klasyczna
 • Podwójny korektor HD (9-pasmowy korektor parametryczny przód/tył)
 • 6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
 • Ustawienie zwrotnicy cyfrowej
 • Dostosowane ustawienia dźwięku według typu samochodu
 • MediaXpander HD
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji
 • Pobieranie danych ustawień dźwięku
 • Łatwe dostosowywanie dźwięku krok po kroku
 • Gotowa aplikacja Alpine TuneIt

Ogólne

 • Moc wyjściowa: Wzmacniacz o dużej mocy 4 x 50 W
 • Zaawansowany układ scalony zasilania
 • Wyświetlacz: 9-calowy pojemnościowy wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości
 • Biały system podświetlenia LED
 • Typ sterowania: dotknij, przeciągnij, przesuń
 • Funkcja moich ulubionych
 • Automatyczna zmiana ustawień dla 2 użytkowników
 • Wysokiej jakości audiofilski projekt
 • 3 wyjścia przedwzmacniacza (4 V, przód / tył / subwoofer)
 • Wejście AUX: 1 wejście A/V AUX (mini jack 3,5 mm)
 • Funkcja zdalnego sterowania na kierownicy
 • Gotowy do obsługi interfejsu wyświetlacza pojazdu (połączenie UART)
 • Mieszanka wskazówek nawigacyjnych
 • Połączenie kamery RCA
 • Regulacja linii prowadzącej kamery
 • Automatyczne uruchamianie wyświetlacza kamery cofania
 • Tryb prosty i tryb informacyjny Wybór wyświetlania
 • Korektor wizualny
 • Regulacja kontrastu na żywo
 • Język menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth),
 • Zegar
 • Automatyczny ściemniacz
 • Kod zabezpieczający przed kradzieżą
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Przewód anteny zasilającej
 • Zdalne włączanie
 • Wejście HDMI (wymagane specjalne złącze Alpine HDMI)
 • Brak wpływu na Start-Stop silnika

Instalacja

 • Idealne dopasowanie. Dostępne rozwiązania w zestawach

SPECYFIKACJA

Ekran

 • Rozmiar ekranu: 9-calowy pojemnościowy WVGA
 • Typ LCD: Przezroczysty typ TN LCD
 • System operacyjny: aktywna matryca TFT
 • Liczba elementów obrazu: 1 152 000 pikseli (800 x 3 x 480)
 • System oświetlenia: białe podświetlenie LED
 • Efektywna liczba elementów obrazu: 99,99%
 • System kolorów: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa ocen

 • Maksymalna moc wyjściowa: 4 x 50 W

Tuner FM

 • Zakres strojenia: 87,5 - 108,0 MHz
 • Czułość użytkowa mono: 8,1 dBf (0,7 µV / 75 omów)
 • Czułość wyciszenia 50 dB: 12 ​​dBf (1,1 µV / 75 omów)
 • Selektywność kanału alternatywnego: 80 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
 • Separacja stereo: 35 dB
 • Współczynnik przechwytywania: 2 dB

Tuner MW

 • Zakres strojenia: 531 - 1602 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 25,1 µV / 28 dBf

Tuner LW

 • Zakres strojenia: 153 - 281 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 31,6 µV / 30 dBf

USB

 • Wymagania USB: USB 2.0
 • Maks. Pobór mocy: 1500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: klasa pamięci masowej, odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • Dekodowanie AAC: format ACC-LC (plik .m4a)
 • Dekodowanie FLAC
 • Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
 • Pasmo przenoszenia: 5 - 20k Hz ±1 dB * Pasmo przenoszenia może się różnić w zależności od oprogramowania enkodera/przepływności
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1 kHz): 0,008%
 • Zakres dynamiczny (przy 1 kHz): 95 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 100 dB
 • Separacja kanałów (przy 1kHz): 85 dB

GPS / Glonass

 • W zestawie antena nawigacyjna kompatybilna z GPS/Glonass

BLUETOOTH®

 • Wersja BLUETOOTH®: Bluetooth V2.1+EDR
 • Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (Klasa mocy 2)
 • HFP (profil głośnomówiący)
 • OPP (profil wypychania obiektów)
 • PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
 • HSP (profil zestawu słuchawkowego)
 • A2DP (Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku)
 • AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo)
 • SPP (profil portu szeregowego)

Dostrajanie dźwięku

 • Regulacja poziomu subwoofera: od 0 do +15
 • Ustawienie fazy subwoofera: 0° lub 180°
 • BASS ENGINE SQ: tryb 5, poziom od 0 do +6
 • Filtr górnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr górnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • HighPassFilter (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Filtr dolnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr dolnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • Filtr dolnoprzepustowy (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Korekcja czasu: 0,0 - 9,9 ms (krok 0,1 ms)
 • Podwójny korektor HD z przodu + z tyłu
 • Korektor parametryczny (pasmo 1): 20 - 100 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 2): 63 - 315 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 3): 125 - 500 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 4): 250 - 1k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 5): 500 - 2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 6): 1k - 4k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 7): 2k - 7,2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 8): 5.8k - 12k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 9): 9k - 20k Hz
 • Korektor parametryczny (wzmocnienie): -14 do +14
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji: -14 do +14

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 480p

Ogólne

 • Wymagania dotyczące zasilania: 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
 • Wstępne napięcie wyjściowe (przed obcięciem): 4 V / 10 k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°

Wymiary

 • Rozmiar Din: obudowa 1DIN i pojemnościowy ekran dotykowy 9”
 • Rozmiar podwozia (szer. x wys. x gł.) mm: 178 x 50 x 160 mm
 • Rozmiar noska (szer. x wys. x gł.) mm: 235,2 x 152,2 x 19 mm

Stacja multimedialna 1DIN Alpine iLX-F903D, ekran 9 cali Apple CarPlay i Android Auto idealna do Twojego samochodu!

Standardowe radia coraz częściej zastępowane są stacjami multimedialnymi. Nic w tym dziwnego, bo wyglądają one zdecydowanie lepiej, a dodatkowo wprowadzają do samochodu wiele nowych opcji. Stacja multimedialna 1DIN Alpine iLX-F903D, ekran 9 cali Apple CarPlay i Android Auto pozwoli Ci na korzystanie w samochodzie z mnóstwa aplikacji dostępnych w internetowych sklepach.

Podstawowe
Rozmiar radia:1 DIN
Wielkość wyświetlacza:9 cali
Typ odtwarzacza:Brak napędu
Wbudowany odbiornik GPS:Tak
Tuner DAB+:Tak
Maksymalna moc wyjściowa:4 x 50W
Wejście USB:Tak
Wejście AUX:Tak
Kolor podświetlenia przycisków:Biały
Obsługa iPhone, iPod:Tak
Bluetooth:Wbudowany
Wejście HDMI:Tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
IM_iLX-F903D_iLX-F903DU_iLX-F903S907_iLX-F903F312B_iLX-F903T6_iLX-F903TRA_EN_ALL.pdf Pobierz plik
OM_iLX-F903D_iLX-F903DU_iLX-F903S907_iLX-F903F312B_iLX-F903T6_iLX-F903TRA_EN_ALL.pdf Pobierz plik
QRG_iLX-F903D_iLX-F903DU_iLX-F903S907_iLX-F903F312B_iLX-F903T6_iLX-F903TRA_EN_ALL.pdf Pobierz plik