Systemy nawigacyjne

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D, Zaawansowany system nawigacji, 9 calowy ekran dotykowy

Indeks: 12063
Indeks producenta: INE-F904D
EAN: 4958043824007
Producent: ALPINE

Status: na zamówienie
Dostępność: 100 lub więcej
5 399,00 PLN
Ilość

Obudowa 1DIN – 9-calowy ekran dotykowy, wbudowana nawigacja, DAB+, HDMI i Apple CarPlay oraz kompatybilność z Android Auto


Bardzo popularny Alpine Halo9 jest teraz dostępny również z wbudowaną nawigacją . Jest to szczególnie interesujące dla kierowców samochodów kempingowych i kamperów. INE-F904D zapewnia  9-calowy  system nawigacji z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości do każdego pojazdu z  miejscem na instalację 1DIN.

Nowy „ Alpine Halo9 Navi ” zawiera nawigację iGo Primo NextGen z mapami TomTom dla 46 krajów i  3 lata bezpłatnej  aktualizacji map. Możesz także korzystać z aplikacji nawigacyjnych (takich jak mapy Google, Waze itp.) z  Apple CarPlay  i Android Auto .

Super smukły wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą, a nawet zawiera białe oświetlenie otoczenia LED na dole.

Oprócz najnowocześniejszej nawigacji,  ten niesamowity produkt oferuje cyfrowe radio DAB+ , odtwarzanie wideo USB, zestaw głośnomówiący Bluetooth i strumieniowe przesyłanie dźwięku oraz wiele więcej.

Wprowadź przyszłość mediów samochodowych do swojej jazdy dzięki Alpine Halo9 Navi.

Ten model jest również dostępny z preinstalowanym oprogramowaniem Caravan, Camper i Truck - zapoznaj się z naszym modelem INE-F904DC.


Alpine Halo9 Navi

Alpine Halo9 Navi
INE-F904D to zaawansowana stacja nawigacyjna DAB+ z 9-calowym ekranem dotykowym WVGA i konstrukcją bez napędu (bez gniazda CD/DVD). Do instalacji wykorzystuje obudowę 1DIN, ale wyświetlacz „unosi się” przed deską rozdzielczą pojazdu, umożliwiając dodanie ponadwymiarowego ekranu do różnych pojazdów bez potrzeby niestandardowej instalacji. INE-F904D oferuje nawigację iGo primo nextgen z fabrycznie zainstalowanymi mapami TomTom dla 46 krajów. Klienci otrzymują nawet 3-letnie bezpłatne aktualizacje map do swoich systemów nawigacyjnych.

Obudowa 1DIN — ekran 9"
INE-F904D ma obudowę 1DIN, dzięki czemu jest natychmiast kompatybilny z każdym pojazdem ze stacją radiową 1DIN lub 2DIN. 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości jest przymocowany z przodu pudełka multimedialnego za pomocą stalowych wsporników, aby uzyskać solidny jak skała wyświetlacz, który nie chybocze się podczas jazdy.
Szklana konstrukcja od krawędzi do krawędzi
Niesamowity 9-calowy wyświetlacz mieści się w super cienkiej obudowie ze szkłem od krawędzi do krawędzi i ładnym chromowanym wykończeniem wokół krawędzi. W połączeniu z wrażliwymi na dotyk klawiszami twardymi na spodzie sprawia, że ​​urządzenia są oszałamiająco piękne i bardzo nowoczesne pod względem funkcji i wyglądu.

Regulowany kąt wyświetlania
Kąt wyświetlania INE-F904D można regulować w zakresie od +45 stopni do -20 stopni, aby dopasować go do szerokiego zakresu kąta nachylenia deski rozdzielczej. Po ustawieniu kąta wyświetlania, blokuje się on podczas instalacji, aby zachować stabilność podczas jazdy po dowolnym terenie i podczas naciskania palcem na wyświetlacz, aby sterować urządzeniem.
Regulowana wysokość i odległość wyświetlacza
Wysokość wyświetlacza można regulować w zakresie +/- 3 cm od pozycji środkowej. Umożliwia to w pełni stojące lub wiszące konfiguracje wyświetlaczy, a także wszystko pomiędzy. Możesz także dostosować odległość wyświetlacza do deski rozdzielczej w zakresie 20 mm. Po wybraniu wysokości wyświetlacza i odległości od deski rozdzielczej wszystko zostaje zablokowane na swoim miejscu, aby było bardzo solidne.

Wbudowana nawigacja z TomTom Maps
Wbudowany system nawigacji iGo Primo nextgen wykorzystuje mapy TomTom i jest dostarczany z fabrycznie zainstalowanymi mapami 46 krajów Europy. Wybieraj spośród setek tysięcy UM-ów, aby znaleźć stacje benzynowe, restauracje, miejsca do zwiedzania, centra handlowe i wiele więcej. Możesz również wprowadzić miejsce docelowe za pomocą współrzędnych geograficznych. Wskazówki dotyczące pasa ruchu zawsze informują, którym pasem jechać, aby nie przegapić żadnego zjazdu ani skrętu. TMC dostarcza do systemu aktualne informacje o ruchu drogowym.
3 lata bezpłatnych aktualizacji map
Możesz często i bezpłatnie aktualizować bazę danych map TomTom przez pierwsze 3 lata. Następnie kupujesz aktualizacje map według krajów, a nawet pakietów regionalnych, takich jak Niemcy/Austria/Szwajcaria lub Europa Zachodnia w bardzo rozsądnych cenach. Odwiedź www.naviextras.com , aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych pakietów i ofert.

Wbudowane radio cyfrowe DAB+
Wbudowany tuner DAB+ wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy o wyjątkowej, pozbawionej szumów jakości dźwięku. DAB+ oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: wybieraj spośród znacznie szerszej gamy stacji radiowych, a po wstępnym wyszukiwaniu stacji łatwo wybierz żądane kanały z alfabetycznej lub gatunkowej listy dostępnych stacji.
Wyświetlacz kamery wspomagania jazdy i czujnika parkowania
Alpine oferuje szeroką gamę kamer przednich i tylnych, w tym kamery wielowidokowe z możliwością wyboru kątów widzenia. Możesz łatwo podłączyć te kamery, a także czujniki parkowania pojazdu (wymaga opcjonalnie dostępnego interfejsu CAN) do swojego INE-F904D.

Pozostań w kontakcie na drodze

Pozostań w kontakcie na drodze
Twój Alpine Halo9 Navi pozwala pozostać w kontakcie na drodze. Możesz bezpiecznie i wygodnie korzystać z nawigacji, komunikacji i usług transmisji strumieniowej online na 9-calowym ekranie dotykowym podczas jazdy.

Działa z Apple CarPlay
Wystarczy podłączyć iPhone'a do portu USB w Alpine Halo9 i uruchomić Apple CarPlay, aby komunikować się, nawigować i zapewniać rozrywkę dzięki ulubionym aplikacjom na smartfony. Większość aplikacji jest zoptymalizowana pod kątem Siri, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Apple CarPlay jest kompatybilny z iPhonem 5 i nowszymi. Poniżej wymieniliśmy mały wybór zalecanych aplikacji zgodnych z Apple CarPlay.
Działa z Androidem Auto
Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, zintegrowanym elementom sterującym na kierownicy i nowym, potężnym komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza przydatne informacje i organizuje je w proste karty, które pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Poniżej wymieniliśmy mały wybór zalecanych aplikacji zgodnych z Android Auto.

Sygic
Aplikacja poprowadzi Cię bezpiecznie do celu, nawet bez połączenia z Internetem. Sygic zawiera wysokiej jakości mapy 3D. Regularne aktualizacje map i aplikacji są bezpłatne. Dzięki Sygic GPS Navigation możesz łatwo uciec od korków lub znaleźć najlepsze miejsce parkingowe. Będziesz mieć również aktualne informacje o cenach paliw na stacjach benzynowych. I unikniesz mandatów za przekroczenie prędkości z ograniczeniami prędkości i ostrzeżeniami o fotoradarach (obecnie dostępne tylko dla Apple CarPlay).
mapy Google
Ponad 220 zmapowanych krajów i terytoriów oraz setki milionów firm i miejsc na mapie. Uzyskaj nawigację GPS w czasie rzeczywistym z widokiem satelitarnym, informacjami o natężeniu ruchu i transporcie, a także poznawaj lokalne dzielnice, wiedząc, gdzie zjeść, wypić i iść - bez względu na to, w której części świata się znajdujesz.

Waze
Waze to kolejna bardzo popularna aplikacja nawigacyjna oparta na społeczności. Zawsze wiedz, co dzieje się na drodze. Nawet jeśli znasz drogę, Waze natychmiast poinformuje Cię o korkach, budownictwie, policji, wypadkach i nie tylko. Jeśli ruch na Twojej trasie jest zły, Waze zmieni to, aby zaoszczędzić Twój czas.
Spotify
Spotify to najlepszy sposób na słuchanie muzyki i podcastów. Wyszukaj dowolny utwór, wykonawcę lub album i słuchaj za darmo. Twórz i udostępniaj listy odtwarzania. Zbuduj swoją największą, najlepszą w historii kolekcję muzyki. Zainspiruj się osobistymi rekomendacjami i gotowymi listami odtwarzania na wszystko.

TuneIn Radio
„Alpine Halo9” jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto. Daje to użytkownikom smartfonów niezwykle intuicyjny sposób na wykonywanie połączeń, korzystanie z nawigacji, słuchanie muzyki i dostęp do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotyku. Możesz nawet słuchać Spotify, radia internetowego lub podcastów podczas podróży, zapewniając prawdziwie połączone wrażenia.
Kalendarz (Apple CarPlay)
Nowa aplikacja kalendarza umożliwia przeglądanie harmonogramu dnia w prostym i dobrze zorganizowanym formacie.

Funkcje i specyfikacje

CECHY

Tuner

 • Presety pamięci: Presety (FM: 12 / MW: 6 / LW: 6)
 • Pamięć: pamięć automatyczna
 • Tryb wyszukiwania: wybór lokalny / DX

RDS

 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, RADIO TEKST

Tuner DAB

 • Wbudowany tuner DAB+
 • Obsługiwane DAB+/DMB
 • Usługa pokazu slajdów DAB+
 • DLS (usługa etykiet dynamicznych)
 • Śledzenie usługi DAB
 • Awaria RDS (jeśli jest dostępna)
 • Preset serwisowy: 18 Presetów pamięci
 • Automatyczny zespół/pamięć serwisowa
 • Funkcja wyszukiwania usług
 • Funkcja wyszukiwania PTY
 • Funkcja wyszukiwania alfabetycznego
 • Wybór zasilania anteny

BLUETOOTH®

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH®
 • Technologia mowy szerokopasmowej
 • Kompatybilny z HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z profilem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Sterowanie strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo) w wersji 1.5
 • Połączenie: obsługiwane SSP (proste bezpieczne parowanie)
 • Indywidualne połączenie z zestawem głośnomówiącym i strumieniowe przesyłanie muzyki
 • Książka telefoniczna: Synchronizacja książki telefonicznej
 • Szybkie wybieranie: 4 zaprogramowane pamięci (na telefon)
 • Rejestracja wielu numerów telefonów: dla jednej nazwy można zapisać 5 numerów telefonów
 • Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / Połączenia przychodzące / Połączenia nieodebrane
 • Regulacja poziomu głośności mowy: możliwa dla głośności wychodzącej i przychodzącej
 • Wskaźnik siły sygnału
 • Wskaźnik poziomu baterii
 • Wybór języka menu: 24 języki
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Mikrofon w zestawie

Stworzony dla iPoda®/iPhone'a®

 • Połączenie: Wymagane KCU-471i (sprzedawane oddzielnie)
 • Dostępne opcje: Lista odtwarzania / Wykonawca / Album / Utwór / Podcast / Gatunek / Kompozytor / Audiobook
 • Wyszukiwanie alfabetyczne
 • Wyświetlacz grafiki
 • Bezpośrednio w górę / w dół: Lista odtwarzania / Artysta / Album / Gatunek / Kompozytor
 • MIX (odtwarzanie losowe): piosenki, albumy, wszystko
 • Powtarzać
 • Ładowanie baterii  

Łączność

 • Działa z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a z obsługą CarPlay)
 • Działa z Android Auto (wymaga smartfona z obsługą Android Auto)

Funkcje nawigacyjne

 • Pokrycie map: 46 krajów (Europa Zachodnia i Wschodnia) według map TomTom
 • 3 lata bezpłatnej aktualizacji map
 • Język menu: 29 języków
 • Język wskazówek głosowych: 29 języków wskazówek głosowych, 15 języków funkcji zamiany tekstu na mowę (TTS)
 • Zaawansowane wyszukiwanie adresu
 • Wyszukiwanie kodu pocztowego
 • Swobodne wyszukiwanie formularzy
 • Wyszukiwanie częściowych nazw
 • Zaawansowane funkcje POI
 • Inteligentne trasy: inteligentne trasy wykorzystujące historyczne wzorce ruchu
 • Zaawansowane planowanie tras
 • Wyszukiwanie trasy ekologicznej
 • 7 Zalecenia dotyczące alternatywnej trasy
 • Zaawansowany tryb TMC
 • Tryb wyświetlania mapy: 2D Kierunek w górę, 2D Północ w górę, 3D
 • Tryb miasta 3D: budynek 3D/wyświetlanie ikon
 • Wyświetlanie mapy wysokości: mapy 3D z trybem wysokości
 • Widok skrzyżowania autostrad 3D: Widok skrzyżowania ze słupkiem drogowym
 • Sugestia pasa jazdy
 • Tryb tunelowy
 • Tryb autostradowy
 • Miksowanie wskazówek głosowych
 • Tekst na mowę
 • Bezpośrednie połączenie telefoniczne z danych POI
 • 3 czujniki pozycjonowania: GPS/Glonass, żyroskop, impuls prędkości pojazdu

Połączenie z nośnikiem USB

 • Połączenie USB: Przedłużacz USB w zestawie
 • Odtwarzanie muzyki: kompatybilne z FLAC/MP3/WMA/AAC
 • Odtwarzanie wideo: kompatybilne z MP4
 • Wyszukiwanie według nazwy pliku/folderu
 • Wyszukiwanie informacji o tagach
 • Folder w górę / w dół
 • MIESZAJ Losowe odtwarzanie
 • Powtarzanie

Dostrajanie dźwięku

 • Silnik basowy SQ
 • Bass Engine™ Pro
 • Regulacja poziomu subwoofera
 • Wybór fazy subwoofera
 • Wyjście przedwzmacniacza wysokiego napięcia 4 V
 • Korektor: płaski, pop, rock, wiadomości, jazz, taniec elektryczny, hip hop, łatwe słuchanie, country, muzyka klasyczna
 • Podwójny korektor HD (9-pasmowy korektor parametryczny przód/tył)
 • 6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
 • Ustawienie zwrotnicy cyfrowej
 • Dostosowane ustawienia dźwięku według typu samochodu
 • MediaXpander HD
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji
 • Pobieranie danych ustawień dźwięku
 • Łatwe dostosowywanie dźwięku krok po kroku
 • Gotowa aplikacja Alpine TuneIt

Ogólne

 • Moc wyjściowa: Wzmacniacz o dużej mocy 4 x 50 W
 • Zaawansowany układ scalony zasilania
 • Wyświetlacz: 9-calowy pojemnościowy wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości
 • Biały system podświetlenia LED
 • Typ sterowania: dotknij, przeciągnij, przesuń
 • Funkcja moich ulubionych
 • Automatyczna zmiana ustawień dla 2 użytkowników
 • Wejście AUX: 1 wejście A/V AUX (mini jack 3,5 mm)
 • Funkcja zdalnego sterowania na kierownicy
 • Gotowy do obsługi interfejsu wyświetlacza pojazdu (połączenie UART)
 • Podłączenie kamery i wbudowane elementy sterujące dla kamer z wieloma widokami
 • Regulacja linii prowadzącej kamery
 • Automatyczne uruchamianie wyświetlacza kamery cofania
 • Język menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth),
 • Zegar
 • Automatyczny ściemniacz
 • Kod zabezpieczający przed kradzieżą
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Przewód anteny zasilającej
 • Zdalne włączanie
 • Wejście HDMI (wymagane specjalne złącze Alpine HDMI)
 • Brak wpływu na Start-Stop silnika

Instalacja

 • Dostępne rozwiązania Perfect FIT Kit

SPECYFIKACJA

Ekran

 • Rozmiar ekranu: 9-calowy pojemnościowy WVGA
 • Typ LCD: Przezroczysty typ TN LCD
 • System operacyjny: aktywna matryca TFT
 • Liczba elementów obrazu: 1 152 000 pikseli (800 x 3 x 480)
 • System oświetlenia: białe podświetlenie LED
 • Efektywna liczba elementów obrazu: 99,99%
 • System kolorów: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa

 • Maksymalna moc wyjściowa: 4 x 50 W

Tuner FM

 • Zakres strojenia: 87,5 - 108,0 MHz
 • Czułość użytkowa mono: 8,1 dBf (0,7 µV / 75 omów)
 • Czułość wyciszenia 50 dB: 12 ​​dBf (1,1 µV / 75 omów)
 • Selektywność kanału alternatywnego: 80 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
 • Separacja stereo: 35 dB
 • Współczynnik przechwytywania: 2 dB

Tuner MW

 • Zakres strojenia: 531 - 1602 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 25,1 µV / 28 dBf

Tuner LW

 • Zakres strojenia: 153 - 281 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 31,6 µV / 30 dBf

USB

 • Wymagania USB: USB 2.0
 • Maks. Pobór mocy: 1500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: klasa pamięci masowej, odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • Dekodowanie AAC: format ACC-LC (plik .m4a)
 • Dekodowanie FLAC
 • Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
 • Pasmo przenoszenia: 5 - 20k Hz ±1 dB * Pasmo przenoszenia może się różnić w zależności od oprogramowania enkodera/przepływności
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1 kHz): 0,008%
 • Zakres dynamiczny (przy 1 kHz): 95 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 100 dB
 • Separacja kanałów (przy 1kHz): 85 dB

GPS / Glonass

 • W zestawie antena nawigacyjna kompatybilna z GPS/Glonass

BLUETOOTH®

 • Wersja BLUETOOTH®: Bluetooth V2.1+EDR
 • Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (Klasa mocy 2)
 • HFP (profil głośnomówiący)
 • OPP (profil wypychania obiektów)
 • PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
 • HSP (profil zestawu słuchawkowego)
 • A2DP (Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku)
 • AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo)
 • SPP (profil portu szeregowego)

Dostrajanie dźwięku

 • Regulacja poziomu subwoofera: od 0 do +15
 • Ustawienie fazy subwoofera: 0° lub 180°
 • BASS ENGINE SQ: tryb 5, poziom od 0 do +6
 • Filtr górnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr górnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • HighPassFilter (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Filtr dolnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr dolnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • Filtr dolnoprzepustowy (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Korekcja czasu: 0,0 - 9,9 ms (krok 0,1 ms)
 • Podwójny korektor HD z przodu + z tyłu
 • Korektor parametryczny (pasmo 1): 20 - 100 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 2): 63 - 315 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 3): 125 - 500 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 4): 250 - 1k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 5): 500 - 2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 6): 1k - 4k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 7): 2k - 7,2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 8): 5.8k - 12k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 9): 9k - 20k Hz
 • Korektor parametryczny (wzmocnienie): -14 do +14
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji: -14 do +14

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 480p / 720p

Ogólny

 • Wymagania dotyczące zasilania: 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
 • Wstępne napięcie wyjściowe (przed obcięciem): 4 V / 10 k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°

Wymiary

 • Rozmiar Din: obudowa 1DIN i pojemnościowy ekran dotykowy 9”
 • Rozmiar podwozia (szer. x wys. x gł.) mm: 178 x 50 x 160 mm
 • Rozmiar noska (szer. x wys. x gł.) mm: 235,2 x 152,2 x 19 mm

Podstawowe
Rozmiar radia:1 DIN
Wielkość wyświetlacza:9 cali
Typ odtwarzacza:Brak napędu
Tuner DAB+:Tak
Wbudowany odbiornik GPS:Tak
Maksymalna moc wyjściowa:4 x 50W
Wejście USB:Tak
Wejście AUX:Tak
Kolor podświetlenia przycisków:Biały
Obsługa iPhone, iPod:Tak
Bluetooth:Wbudowany
Wejście HDMI:Tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
IM_INE-F904D_INE-F904DC_ALL70.pdf Pobierz plik
OM_INE-F904D_INE-F904DC_EN_ALL58.pdf Pobierz plik
OM_NS_INE-F904D_INE-F904DC_EN_ALL73.pdf Pobierz plik
QRG_INE-F904D_INE-F904DC_ALL68.pdf Pobierz plik