Głośniki samochodowe 165 mm

Głośniki samochodowe ALPINE R2-S65 współosiowe 2-drożne 100W RMS 165mm

6-1/2" (16,5 cm) WSPÓŁOSIOWE 2-DROŻNE GŁOŚNIKI SERII R — Moc szczytowa: 300 W — Moc RMS: 100 W

Indeks: 12535
Indeks producenta: R2-S65
EAN: 4958043905812
Producent: ALPINE

Status: na zamówienie
Dostępność: 0
1 449,00 PLN
Ilość

Głośniki samochodowe ALPINE R2-S65 współosiowe 2-drożne 100W RMS 165mm zaprojektowane z myślą o fanatykach jakości dźwięku!

Czysty dźwięk, to coś, czego pragnie praktycznie każda osoba posiadająca auto i właśnie z tego powodu, warto sięgnąć po głośniki samochodowe ALPINE R2-S65 współosiowe 2-drożne 100W RMS 165mm. Seria R 2022 została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dzięki czemu głośniki są w stanie wydobyć pełnie zarówno niskich, jak i wysokich dźwięków.

ALPINE R2-S65 6-1/2" (16,5 cm) WSPÓŁOSIOWE 2-DROŻNE GŁOŚNIKI SERII R — Moc szczytowa: 300 W — Moc RMS: 100 W


Głośniki komponentowe i koncentryczne serii R z roku modelowego 2022

Jeśli odtwarzasz muzykę głośno i chcesz, aby inni o tym wiedzieli, głośniki z serii R są dla Ciebie. Będziesz cieszyć się centralną sceną dźwiękową z głośnikami, które grają głośno i wyraźnie bez zniekształceń. Głośniki z serii R są dostrojone z naciskiem na wysokie i niskie częstotliwości, dzięki czemu zapewniają moc, jednocześnie naturalnie wytwarzając jasny, aktywny dźwięk. Stanowią idealne dopasowanie mocy i wydajności dla subwooferów i wzmacniaczy serii R.

Całkowicie nowa linia głośników z serii R na rok 2022 ma certyfikat Hi-Res Audio i charakteryzuje się pasmem przenoszenia do 40 kHz. Po raz pierwszy linia R-Series obejmuje system 3-drożny i można nawet wybierać z linii głośników Professional i Standard.


INFORMACJE O PRODUKCIE

Nowe głośniki z serii R 2022
Głośniki Alpine Legendary R-Series wchodzą w trzecią generację i zostały zaprojektowane z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów, aby zapewnić większą moc wyjściową i dźwięk po prostu niesamowity. Możesz wybierać między profesjonalną a standardową linią głośników, aby dopasować ją do pożądanej jakości dźwięku i budżetu.

Dwudrożny głośnik koncentryczny
R2-S65 to 2-drożny model koncentryczny z nowej linii głośników serii R na 2022 rok. Posiada 16,5 cm głośnik niskotonowy w drzwiach oraz zintegrowany głośnik wysokotonowy o paśmie przenoszenia do 40 kHz.

Stożek wzmocniony włóknem szklanym
Głośnik niskotonowy w drzwiach ma całkowicie nową membranę wzmocnioną włóknem szklanym. Ten materiał jest bardzo sztywny i niezwykle lekki, co skutkuje superszybką reakcją i bardzo dokładną reprodukcją muzyki.

Kosz kompozytowy i duże magnesy
Standardowe modele (R2-S65, R2-S65, R2-S69C i R2-S69 ) są wyposażone w kosze kompozytowe (w porównaniu do koszy odlewanych z aluminium w modelach PRO), co czyni je bardziej przystępnymi cenowo. Pasują do większych magnesów niż w poprzednich generacjach (przy zachowaniu tej samej głębokości montażu)..

Hi-Res Audio Certyfikowany głośnik wysokotonowy z twardą kopułką
Całkowicie nowe głośniki wysokotonowe z twardą kopułką z magnezu zapewniają czystą, szczegółową reprodukcję muzyki i odtwarzanie do 40 kHz (dźwięk Hi-Res). Głośniki Coax-tweeter można obracać w obudowie, aby skierować je dokładnie na najlepszy punkt.

HAMR Surround
Alpine HAMR Surround (High-Amplitude Multi-Roll) pozwala na maksymalne wychylenie stożka, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej kontroli. Powoduje to mocny bas przy dużej głośności bez zniekształceń.

Nowe maskownice głośników
Nowe maskownice głośników w kształcie sześciokąta wyglądają bardzo agresywnie i nie zwiększają całkowitej średnicy instalacji głośników.

FUNKCJE I SPECYFIKACJE

Cechy

 • Głośnik niskotonowy 16,5 cm (2 szt.) ze zintegrowanymi głośnikami wysokotonowymi z twardą kopułką koncentryczną
 • Kosze kompozytowe (niskotonowy w drzwiach)
 • Stożek wzmocniony włóknem szklanym (głośnik niskotonowy w drzwiach)
 • Zintegrowane sieci X-Over
 • Dołączone maskownice głośników

Specyfikacja

 • Maksymalna moc szczytowa: 300 watów
 • Maksymalna moc RMS: 100 watów
 • Impedancja nominalna: 4 omy
 • Pasmo przenoszenia: 65 Hz-40 kHz
 • Czułość: 88 dB SPL (1 W przy 1 m)
 • Głębokość montażu głośnika niskotonowego: 6,3 cm
 • Średnica wycięcia głośnika niskotonowego: 13,5 cm

Podstawowe
Średnica :165 mm
Typ głośnika:2-drożne, komponentowe
Moc RMS:100 Wat
Moc maksymalna:300 Wat
Maskownice w zestawie:tak
Zwrotnice w zestawie:tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz