Test

Monitory do kamer

Wyświetlono: 1 – 10 z 10 wyników

Monitory do kamer cofania
Kamera cofania to element wyposażenia pojazdu, który znacznie podnosi komfort w trakcie jazdy. Tego typu sprzęt okazuje się być szczególnie użyteczny podczas parkowania, zwłaszcza w ciasnych uliczkach oraz na zatłoczonych parkingach. Niestety, nie każdy wóz posiada zainstalowaną kamerę cofania. W niektórych przypadkach jest to element stanowiący dodatkową opcję, z której można skorzystać podczas kupna nowego samochodu – prosto z salonu. Jeżeli jednak marzysz o tego typu sprzęcie, instalacji możesz podjąć się samodzielnie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy profesjonalne monitory do kamer cofania, które ułatwią Ci podróżowanie samochodem. Od teraz każda wyprawa będzie w pełni bezpieczna!

Wyświetlacze do kamer cofania
Dostępne w naszej ofercie wyświetlacze do kamer cofania mogą być zastosowane zarówno w starszych, jak i nieco młodszych modelach pojazdów. Warto zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych produktów, aby dowiedzieć się nieco więcej o ich właściwościach i funkcjach. Wówczas uda Ci się zamówić sprzęt, który sprawdzi się idealnie w Twoim przypadku. Warto dodać, że wyświetlacze do kamer cofania pasują również do pojazdów dostawczych, gdzie są szczególnie pomocne. W przypadku środków transportu o nieco większych gabarytach, lusterka boczne mogą okazać się być niewystarczające do w pełni bezpiecznego parkowania i cofania.
 

Ekrany do kamer cofania
Na Car-Tronic.pl posiadmy niezwykle szeroką ofertę sprzętu audio-wideo. Zaprezentowane ekrany do kamer cofania są niezwykle popularne i coraz więcej osób decyduje się na ich instalację w prywatnym samochodzie. Dostępny asortyment składa się na monitory do kamer cofania o różnych parametrach. Znajdziesz tutaj wersje z ekranem o przekątnej 4,3 cala a także wersje siedmiocalowe, które swoją formą przypominają tablety. Warto przyjrzeć się im nieco bliżej. Dostępne w naszym sklepie internetowym wyświetlacze do kamer cofania cechuje prosta instalacja, wysoka wydajność, a także innowacyjność. Ich ogromną zaletą jest odporność na zmienne temperatury oraz wilgoć.