Test

Głośniki samochodowe 130 mm

Wyświetlono: 1 – 40 z 40 wyników

Głośniki samochodowe w rozmiarze 130 mm
Wszystkie głośniki samochodowe 130 mm z naszej oferty charakteryzuje trwała konstrukcja, pozytywnie wpływająca na brzmienie generowane przez membranę. Instalacja poszczególnych modeli jest bardzo prosta i każdy jest w stanie przejść przez ten proces samodzielnie. Głośniki samochodowe 130 mm zawsze gwarantują głębokie, wyraziste brzmienie, przenikające wręcz przez wnętrze samochodu, następnie wpadając do ucha. Jeżeli chcesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w swoim pojeździe, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Posiadamy między innymi głośniki basowe 130 mm do samochodu, a także gotowe zestawy składające się na wersje wysokotonowe i niskotonowe. Po zamocowaniu głośników z pewnością jazda stanie się o wiele bardziej komfortowa i przyjemna. Dostępne w ofercie sklepu Car-Tronic wyposażenie car audio działa sprawnie, nawet przy ekstremalnie wysokich głośnościach.

Głośniki samochodowe 130 mm od znanych producentów
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie oczekiwania reprezentują potencjalni klienci. Z tego powodu przygotowaliśmy asortyment składający się na głośniki basowe 130 mm do samochodu, prosto od renomowanych marek. Znajdziesz tutaj wyrobu od Pioneer, Alpine, Hertz, czy Mac. Możesz zdecydować się na pojedyncze głośniki, które samodzielnie skomponujesz następnie instalując w samochodzie lub wybrać gotowe, specjalnie przygotowane zestawy.

Zróżnicowany asortyment dla każdego
Prezentujemy głośniki samochodowe o średnicy 130 mm, które dostępne są w szerokiej gamie cenowej. Poszczególne modele oferują zwiększoną moc, tym samym gwarantując ciekawe efekty dźwiękowe i funkcje. Natomiast inne wersje zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o zastosowaniu w samochodach, których właściciele nie koniecznie chcą wydawać dużej ilości gotówki na nagłośnienie. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy ma szansę znaleźć wyposażenie z kategorii car audio, dopasowane do indywidualnych upodobań. Głośniki w rozmiarze 130 mm są bardzo popularne ze względu na łatwość dopasowania do wielu pojazdów.