Test

Pianki akustyczne

Wyświetlono: 1 – 17 z 17 wyników

Zbuduj car audio od podstaw – pianki akustyczne do samochodu
Masz w planach rozbudowę lub modyfikację car audio? Pamiętaj, aby zaplanować cały proces w najdrobniejszych szczegółach od początku do końca. Wówczas efekty końcowe będą w stu procentach zadowalające, a Ty będziesz mógł cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem w trakcie jazdy. Nagłośnienie, radioodtwarzacz, wzmacniacz i subwoofer to nie wszystko. Bardzo często należy zaopatrzyć się w dodatkowe pianki akustyczne do samochodu tłumiące dźwięk. To właśnie one sprawiają, że audio nie traci na jakości, a wszystkie dźwięki są nieskazitelnie czyste. Poza celami akustycznymi, montuje się je również ze względów estetycznych. Przeznaczone są do wytłumienia skrzyń basowych, czy bagażnika.

Pianki akustyczne do car audio
Zamówienie odpowiedniej pianki akustycznej do samochodu nie wiąże się z wysokimi kosztami, a daje ogromne efekty w postaci czystego dźwięku. Struktura pianek została zaprojektowana w taki sposób, aby wszelkie nieczystości audi był natychmiast eliminowane. Dodatkowo, wykorzystanie odpowiednich modeli gwarantuje lepszą termoizolację pojazdu. Niektóre pianki akustyczne car audio mogą być montowane w dowolnym miejscu. Zwykle nie wymagają podgrzewania. To korzystne rozwiązanie do każdego samochodu.

Zastosowanie pianek akustycznych do samochodu
Pianki akustyczne car audio znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach. Mimo tego, że można je montować praktycznie wszędzie, wystarczy ograniczyć się do najważniejszych miejsc w samochodzie. Przykładem zastosowania jest podłoga pojazdu, tylna półka, wewnętrzna obudowa głośników, czy bagażnik. Decydując się na pianki akustyczne do samochodu z Car-Tronic.pl masz pewność, że wybierasz jakościowe produkty gwarantujące wysoką wydajność, trwałość oraz odporność. Ich montaż jest bardzo prosty, a efekty odczujesz już przy pierwszym włączeniu muzyki z radioodtwarzacza. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji oraz podpowiemy jaka pianka będzie idealna w Twoim przypadku.