Maty wygłuszające

Wyciszenie samochodu

Wyciszenie samochodu to jeden z priorytetów dla kierowców, który pozwala na podwyższenie komfortu jazdy. Hałas generowany przez pęd powietrza czy działanie silnika jest niejednokrotnie źródłem frustracji nie tylko właścicieli aut, ale także podróżujących z nimi współpasażerów. W Car-tronic.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy ofertę akcesoriów, które pomogą w skuteczny sposób wytłumić auto. 

Maty wygłuszające do samochodu

Car-tronic.pl to jedno z najnowocześniejszych miejsc, w których możesz zaopatrzyć się w sprzęt car audio wysokiej klasy. Tylko u nas będziesz mógł wybierać spośród 4000 artykułów z rozmaitych grup produktowych. W naszym starannie wyselekcjonowanym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy maty wygłuszające w niezwykle atrakcyjnych, przystępnych cenach.

Wyciszenie samochodu z Car-tronic.pl

Do trudnych miejsc, które mogą okazać się nieszczelne i zbyt cienkie, by stanowić izolację akustyczną, możemy zaliczyć drzwi, bagażnik, podłogę, sufit, a także komora silnika. To właśnie te przestrzenie obudowuje się specjalnymi piankami oraz taśmami. 

Ważne miejsce w asortymencie naszego sklepu zajmuje mata wygłuszająca silnik. Poza nią oferujemy również maty wygłuszające do podłogi i do drzwi. Proponowane przez nas produkty wyróżniają się najlepszą dźwiękoizolacyjnością, rewelacyjnymi właściwościami w tłumieniu wibracji oraz bardzo niską częstotliwością rezonansową. Każda dostępna u nas mata wygłuszająca posiada doskonałe właściwości izolacyjne i wytrącające fale akustyczne. Nasze produkty są łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych.