Test

Centralne zamki

Wyświetlono: 1 – 6 z 6 wyników

Wybierz niezawodny zamek centralny do samochodu

Odpowiednie zamknięcie naszego samochodu wpływ na nasze bezpieczeństwo, przez co niezwykle ważne jest, aby centralny zamek do samochodu był zamontowany w naszym aucie. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz akcesoria, które pomogą Ci w przywróceniu funkcjonalności zamka, ponieważ jego obecność to nie tylko sposób, na zdalne zamknięcie naszego samochodu, ale również zabezpieczenie się przed wtargnięciem obcej osoby do auta w trakcie postoju. Co więcej, zamknięcie naszego samochodu od środka jest metodą na ochronę naszych rzeczy w trakcie oczekiwania na światłach, ponieważ popularną metodą złodziei jest szybkie otworzenie drzwi samochodu, a następnie kradzież podręcznych artykułów znajdujących się w nim.

Niezawodny zamek centralny do samochodu to przede wszystkim taki, który zabezpieczy nasze drzwi przed otwarciem, niezależnie od tego, czy znajdujemy się w aucie, czy je opuszczamy. Ryglowanie drzwi z poziomu kluczyka zabezpieczy nas przed pozostawieniem otwartych drzwi, ponieważ są one istnym zaproszeniem dla nieuczciwie działających osób. Co więcej, oferowane przez nas sprzęty pochodzą od renomowanych firm, dlatego możesz mieć pewność, że zabezpieczając swój samochód przy użyciu sprzętów dostępnych w naszej ofercie, Twój samochód nie zostanie otworzony przez niepożądane osoby, chcące Cię okraść.

Zamki samochodowe i zastosowane w nich technologie

Rozwijająca się technologia wprowadza do naszego życia wiele udogodnień, dlatego jest to naturalne, że wraz z ulepszaniem, zamek centralny do samochodu stał się jeszcze bardziej użyteczny. Technologią, która na początku może być dla nas uciążliwa, jednak po dłuższym użytkowaniu okazuje się naprawdę przydatna, jest automatyczne ryglowanie drzwi po rozpędzeniu samochodu do danej prędkości. W ten sposób unikniemy przypadkowego otworzenia się drzwi w trakcie podróży. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku, gdy w samochodzie podróżują dzieci, które nie mają świadomości na temat zagrożeń, które mogą płynąć z otworzenia drzwi w trakcie jazdy, a także automatyczne zamykanie zapobiega otworzeniu się bagażnika.

Inną, niezwykle przydatną technologią, którą wprowadza do naszego samochodu centralny zamek uniwersalny, jest immobilizer, czyli urządzenie zapobiegające odpaleniu samochodu przy użyciu nieoryginalnego kluczyka. Dawniej, o wiele częściej dochodziło do kradzieży samochodów, ponieważ nie były one wyposażone w technologie, która mogłaby zapobiegać takim sytuacją, jednak obecnie, centralny zamek uniwersalny, który korzysta z immobilizera, sprawia, że nasz samochód jest zabezpieczony przed kradzieżą przez osoby, które nie potrafią poradzić sobie z zabezpieczeniem, jakim jest immobilizer.

Centralny zamek — uniwersalny system samochodowy

Uniwersalny centralny zamek do samochodu jest idealnym rozwiązaniem dla samochodów, w których nie znajdują się zabezpieczenia tego rodzaju, lub w przypadku, w którym nasz oryginalny zamek centralny uległ uszkodzeniu. Nie ma co ukrywać, że sięgnięcie po uniwersalny zamek jest tańszym wyborem niż kupno fabrycznego rozwiązania, ponieważ w takim przypadku płacimy również za markę sprzętu. Niemniej jednak uniwersalny zamek samochodowy w kwestii jakości nie odstępuje nawet na krok oryginalnym rozwiązaniom. Podobny trend możemy zauważyć, jeżeli sięgniemy po uniwersalny, oraz oryginalny czujnik parkowania. W wielu przypadkach jedyną różnicą jest cena, a nie jakość produktu.

Dlaczego warto wybrać zamek samochodowy z naszej oferty?

Nie da się ukryć, że w kwestii bezpieczeństwa, powinniśmy sięgać tylko po sprawdzone rozwiązania. Z tego powodu, zamki samochodowe, który wybieramy, muszą być odpowiednio dopasowanymi produktami. Właśnie dlatego, w naszej ofercie znajdziesz zamki samochodowe pochodzące od cenionych firm, które w zupełności zabezpieczą Twój samochód. W naszej ofercie znajdziesz również kable zasilające do samochodu oraz odstraszacz samochodowy, który pomoże Ci zabezpieczyć samochód przed innymi intruzami, takimi jak kuny, czy inne szkodniki.