Rejestratory jazdy Kategorie

Rejestratory samochodowe

Coraz częściej w pojazdach montuje się profesjonalne rejestratory samochodowe, które umożliwiają nagrywanie trasy przebytej przez kierowcę. Genialnie spisują się podczas stłuczek, kolizji lub wypadków, gdzie mogą zarejestrować moment zajścia incydentu. Dzięki nim poczujesz się bezpieczniej w czasie podróży do pracy, czy na wakacje. Rejestratory samochodowe to małe urządzenia, które bardzo łatwo można przymocować do przedniej szyby. Ich obsługa nie sprawia problemu, na dodatek są dyskretne, a przy tym nagrywają obraz niezwykle wyraźnie. Mogą być instalowane w pojazdach osobowych, dostawczych, a także ciągnikach siodłowych.

Wysokiej jakości samochodowe rejestratory jazdy

Wszystkie rejestratory samochodowe jazdy z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dzięki temu klienci mają pewność, że decydują się na profesjonalny sprzęt, który nigdy nie zawiedzie. Przygotowaliśmy bogaty asortyment składający się na rejestratory trasy o różnych właściwościach. Warto dokładnie zapoznać się z ich specyfikacją, aby następnie nabyć wyposażenie dopasowane do Twojego pojazdu oraz potrzeb. Instalacja tego typu urządzenia niesie za sobą wiele zalet. Nagranie z samochodowego rejestratora może być dowodem w czasie kolizji, szczególnie w przypadku braku jakichkolwiek świadków. Wiele z nich posiada dodatkowy dyktafon oraz aparat.

Rejestratory trasy dla każdego

Zaprezentowane rejestratory samochodowe są małe i estetyczne, ale mimo to ich obsługiwanie jest wygodne. Każdy z nich posiada jasno opisane przyciski, a w opakowaniu dodatkowo znajduje się instrukcja obsługi sprzętu. Nieco bogatsze wersje mogą poszczycić się ogromem dodatkowych funkcji oraz innowacji. Świetnym przykładem są samochodowe rejestratory trasy z wbudowanym czujnikiem wykrywania nagłych sił z zewnątrz. W czasie zderzenia lub kolizji, sprzęt natychmiast zapisuje obraz, który został zarejestrowany. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza, odczyt danych będzie możliwy. Dodatkowo, niektóre modele posiadają odbiornik GPS mierzący prędkość i zapisujący lokalizację.