Kamerka samochodowa — sposób na zwiększenie swojego bezpieczeństwa za kierownicą samochodu!

Niezależnie od celu i odległości podróży, poruszanie się samochodem wiąże się z uczestnictwem w ruchu drogowym. Oczywiście, w większości sytuacji, jest to bezpieczna sytuacja, jednak czasami dochodzi do wypadków losowych, które zaburzają normalne podróżowanie. Kamerka samochodowa to rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie się przed potencjalnymi oskarżeniami oraz pomówieniami ze strony innego uczestnika ruchu drogowego. Wymuszenia są w obecnych czasach popularną metodą wykorzystywaną przez nieuczciwe osoby, dlatego wideorejestrator do samochodu, to rozwiązanie umożliwiające dostarczenie dowodu w postaci nagrania.

Co więcej, kamerka samochodowa to również rozwiązanie, które pomaga w udokumentowaniu zdarzeń na drodze, dzięki czemu, nagranie może być dowodem na przestępstwa popełniane przez innych kierowców ruchu drogowego. Obecność wideorejestratorów skutecznie zwiększa bezpieczeństwo, a także sprawia, że agresywni kierowcy chcący sami wymierzać sprawiedliwość przemyślą swoje postępowanie dwa razy, zanim spróbują wykonać nieprzemyślaną decyzję. Oczywiście, pojawiają się osoby, które nic sobie nie robią z tego, że w samochodzie znajduje się rejestrator jazdy, jednak takie przypadki są niezwykle rzadkie, a samo nagranie pomoże Ci w zbudowaniu linii obrony.

Wideorejestrator samochodowy, czyli pomocnik w przypadku stłuczki parkingowej lub wypadku!

Stłuczki oraz obcierki parkingowe, to zdarzenia, które pojawiają się dość często. Wynikają one z nieuwagi kierowcy, jednak odpowiedzialne osoby przyznają się do swoich czynów i pozostawiają po sobie dane kontaktowe. Niestety, ale istnieją także nieuczciwe osoby, które preferują ucieczkę z miejsca zdarzenia. Kamerka do samochodu jest rozwiązaniem umożliwiającym złapanie nieuczciwych osób, ponieważ poprzez nagranie możliwe jest wyciągnięcie numeru rejestracyjnego auta, lub zyskanie innych cennych informacji. Co więcej, obecna technologia sprawia, że kamerki działają przez cały czas w trybie czuwania, dzięki czemu w przypadku stłuczki zapisują one ostatnie kilka sekund przed, a także po zdarzeniu.

Warto wspomnieć, że nowoczesne wideorejestratory dostępne w naszym sklepie tworzą nagrania w dużej rozdzielczości, dlatego zidentyfikowanie sprawcy jest znacząco ułatwione. Informacją, którą jeszcze warto dopowiedzieć, jest to, że kamery w trybie parkingowym nie wykorzystują akumulatora samochodu, ponieważ mają one wbudowane własne, awaryjne zasilane, dzięki czemu kamera nigdy Cię nie zawiedzie. Pozostając w wątku parkingowym, warto również dodać, że kamerka do samochodu pełni obecnie kilka ról, dzięki czemu można ją wykorzystać również jako kamery parkowania, informujące o odległości od przeszkody znajdującej się przed oraz za samochodem.

Dlaczego warto wybrać rejestrator jazdy dostępny w naszej ofercie?

Wideorejestratory dostępne w naszej ofercie cechują się wysoką jakością obrazu, a także wykonania, dzięki czemu są one rozwiązaniami, które przez lata będą służyć w Twoim samochodzie. Co więcej, w obecnych czasach wideorejestrator samochodowy wyposażony jest w dodatkowe opcje, takie jak moduły GPS z bazą danych zawierające informacje o radarach, fotoradarach oraz kamerach drogowych. Nie jest to koniec zalet, które dostarczają wideorejestratory, a wręcz przeciwnie, ponieważ wykrywają one również prędkość, z którą porusza się auto, dlatego możliwe jest potwierdzenie swojej racji dotyczącej prędkości, z którą poruszał się samochód.

Dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają prowadzenie samochodu, są także dodatkowe tryby, takie jak tryb nocy, który dostosowuje ekran do warunków panujących na zewnątrz. Co więcej, najlepszy wideorejestrator samochodowy potrafi również poprawić jakość obrazu wynikającą ze skrajnych warunków oświetleniowych, a także wspomaga nagrania, które wykonywane były w nocy. Opcją, którą również warto odnotować w kontekście rejestratorów z naszej oferty, jest możliwość dodania do nagrania znaczników dotyczących daty, godziny, prędkości, a także współrzędnych GPS, miejsca, w którym było wykonywane nagranie, dlatego możliwe jest wykorzystanie nagrania, jako poświadczenie prawdziwości swoich zeznań przed policją lub sądem, w przypadku stłuczki lub wypadku.


Test

Samochodowe wideo rejestratory

Wyświetlono: 1 – 40 z 68 wyników