Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
ACV
ACV

Od 2007 roku rozwijamy dużą część produktów w domu. Oferujemy naszym klientom bardzo szybkie projekty, od pomysłu do towarów szeregowych w magazynie. Nasze hasło "Od pomysłu do serii rozwiązań" prezentuje niniejszym naszej kompetencji jako partnera w tworzeniu produktu jest. Z tej pracy wspieramy naszych klientów zarówno w sklepach jak i klientów przemysłowych z naszych usług i produktów. Nasz zespół składa się obecnie z 72 pracowników.

Produktów w sklepie: 1864
ALPINE

Alpine – Japoński lider w branży samochodowego sprzętu car audio wideo. Firma powstała w 1978 r. jako wspólne przedsięwzięcie Alpsa i Motorolli. Od kilkunastu lat jest notowana na japońskiej giełdzie. Alpine jest uważany za czołowego producenta car hi-fi i car video – jego urządzenia od lat wygrywają w wielu testach i porównaniach. Najlepszą rekomendację stanowi fakt że na przeciętnych zawodach car audio (na najlepiej nagłośninony samochód), niezależnie czy odbywają się w Japonii, USA czy w Europie, na 10 startujących samochodów 7 ma radioodtwarzacze Alpine.

Doskonała jakość sprzętu Alpine znalazła uznanie u producentów samochodów – od lat Alpine jest jednym z czołowych dostawców urządzeń AV do nowych samochodów, jego produkty można znaleźć w lepszych wersjach Hond, BMW, Mercedesów czy Jaguarów.

Wszystkie produkty chareakteryzuje niezwykła (dla Europejczyków) dbałość o szczegóły, jakość wykonania a przede wszystkim jakość brzmienia.

Oferta Alpine’a składa się z radioodtwarzaczy CD, stacji multimedialnych (radioodtwarzaczy DVD z dotykowym ekranem LCD), monitorów, nawigacji satelitarnych, wzmacniaczy i głośników.

Produktów w sklepie: 133
Amio

Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem akcesoriów samochodowych oraz części lotniczych. Nasza oferta składa się z kilku tysięcy produktów, przy czym szczególny nacisk kładziemy na szeroko rozumiane oświetlenie samochodowe. Naszymi dostawcami są sprawdzeni partnerzy handlowi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Dzięki temu oferowane przez nas produkty spełniają oczekiwania naszych klientów zarówno pod względem jakości, jak również ceny.

Naszymi odbiorcami akcesoriów samochodowych są zarówno hurtownie motoryzacyjne, dystrybutorzy części zamiennych, jak również sklepy motoryzacyjne nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Austrii, Niemczech, Chorwacji, Czechach oraz na Węgrzech i na Słowacji. Natomiast części do samolotów eksportujemy zarówno do krajów europejskich, jak i do krajów azjatyckich.

Rozwój firmy nie byłby możliwy bez doświadczonych i odpowiedzialnych Pracowników. W dobie postępu informatycznego, w której coraz częściej korzystamy z nowoczesnych narzędzi, jak platforma B2B do współpracy z naszymi partnerami handlowymi nie zapominamy, że bezpośredni kontakt z klientem ciągle jest bardzo ważnym elementem w biznesie. Dlatego nasz dział handlowy składa się aktualnie z kilkunastu osób pozostających w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami.

Nasza oferta handlowa jest stale poszerzana o nowe produkty, zarówno te zgodne z obowiązującymi na rynku trendami, jak również o nowości, których próżno szukać w ofercie naszej konkurencji. Z pełnym asortymentem możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie głównej, na której produkty są posegregowane wg kategorii.

Produktów w sklepie: 75
Apple
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Audio System
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Audiomedia
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
AUDIOVOX
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Audison
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
AUTOLEADS
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
AutoMapa
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Autotek
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
AZO Digital

AZO Digital jako firma technologiczna jest obecna w dziedzinie transportu kolejowego, drogowego i morskiego. Produkowane urządzenia, służące zmianie napięcia instalacji elektrycznej w pojazdach szynowych, ciągnikach i samochodach dostawczych oraz jachtach, łodziach motorowych, cechują się najlepszymi, autorskimi rozwiązaniami technicznymi. Doświadczona kadra inżynierska AZO Digital, stosując standardy jakości wynikające z posiadanej ceryfikacji ISO9001:2008, wykonuje projekty urządzeń odpowiadające bieżącym potrzebom rynkowym. Wszystkie wytwarzane produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa

Produktów w sklepie: 100
Baseus
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
BASSER

Założony w  1996 roku, Basser jest producentem obudów, paneli, półek i dystansów głośnikowych. Nasza działalność również obejmuje sprzedaż oraz profesjonalny montaż sprzętu car audio & video.

Wieloletnie i aktywne uczestnictwo w zawodach car-audio dało nam szereg sukcesów, dzięki którym jesteśmy w posiadaniu licznej ilości nagród i dyplomów.

Produktów w sklepie: 119
Beat-Sonic
Brak opisu
Produktów w sklepie: 6
Beninca
Brak opisu
Produktów w sklepie: 12
BFT
BFT
Brak opisu
Produktów w sklepie: 7
Blaupunkt
Blaupunkt jest liderem wśród firm produkujących sprzęt car audio na całym świecie, a w szczególności w Europie.
Marka Blaupunkt oznacza wysoką jakość i innowacyjność.
Początki przedsiębiorstwa związane są z innowacyjnym symbolem jakości – niebieskim punktem – którym ta założona w 1923 roku firma oznakowywała swoje słuchawki.
Także dziś „niebieski punkt” symbolizuje produkty o najwyższej jakości i doskonałych właściwościach technicznych, przede wszystkim pod względem odbioru fal radiowych w samochodzie i pierwszorzędnego dźwięku.
Poza tym firma Blaupunkt koncentruje się w coraz większym stopniu na produkcji komponentów dla sprzętu RTV i zatrudnia obecnie w ramach działalności handlowej w siedzibie głównej firmy w Hildesheim ok. 80 pracowników oraz 350 pracowników w zakładzie w Malezji.
Produktów w sklepie: 21
BLOW
Brak opisu
Produktów w sklepie: 8
Bluebird

Produktów w sklepie: 1
Bury
Brak opisu
Produktów w sklepie: 3
C-T
C-T
Brak opisu
Produktów w sklepie: 387
Cabletech
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Calearo
Brak opisu
Produktów w sklepie: 23
CALIBER
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
CAME
Brak opisu
Produktów w sklepie: 7
CAR SOLUTIONS
Brak opisu
Produktów w sklepie: 6
CARAUDIO-SYSTEMS

Caraudio-Systems został założony w 2004 roku. Jako młody i zmotywowany zespół jesteśmy w stanie elastycznie dostosowywać się do potrzeb klienta w szybki i skoncentrowany sposób. Od 2008 roku firma jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2000 w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji. Dlatego możemy zagwarantować stały poziom jakości naszych produktów.

Naszym celem, oprócz utrzymania wysokiego standardu jakości, jest zawsze zwinność i szybkość, aby stale oferować Państwu, jako naszemu klientowi, szeroką gamę rozwiązań problemów w obszarach CAN, MOST®, a także wszystkich innych stosowanych systemów magistrali w przemyśle motoryzacyjnym oraz w przypadku nowych i uznanych technologii i komponentów samochodowych.

Nasze interfejsy są w pełni zgodne z wytycznymi EMV i noszą pieczęć „E”. Ten certyfikat może być wydany tylko przez akredytowane laboratoria i poświadcza bez zakłóceń integrację naszych komponentów w pojeździe.

Produktów w sklepie: 243
CarPower
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
CARTIZAN
Brak opisu
Produktów w sklepie: 4
Clarion
Brak opisu
Produktów w sklepie: 7
COMPOTECH

Firma COMPOTECH powstała w 1999 roku, wchodząc na rynek CAR AUDIO . Centrala mieści się w Brusaporto (BG) rozciąga się na powierzchni 1,300 m2. COMPOTECH produkuje standardowe i spersonalizowane produkty do konkretnych zastosowań, o które proszą jej różni klienci. 

Produkty obejmują:
OKABLOWANIE, OBWODY
ELEKTRONICZNE,
ANTENY,
GŁOŚNIKI,
ADAPTERY do montażu RADIA SAMOCHODOWEGO
oraz ZESTAWY DO MONTAŻU NAWIGACYJNEGO PODWÓJNEGO DIN 

OUTSOURCERZY , którymi zarządza i kontroluje ich centrum biznesowe. Tworzą prototypy i narzędzia, a także formowane i współformowane tworzywa sztuczne, cięcie i montaż produktów, które zostały zbadane i opracowane przez jej techników.

Produktów w sklepie: 525
Connects2
Brak opisu
Produktów w sklepie: 552
Crunch

Produktów w sklepie: 5
CTK
CTK

CTK Ltd - to ukraiński producent wysokiej jakości materiałów wibroakustycznych, tłumiących, wyciszających i wygłuszających stosowanych w branży motoryzacyjnej i car audio. Firma CTK nieustannie pracuje nad ulepszaniem istniejących produktów oraz tworzeniem nowych i coraz bardziej skutecznych rozwiązań z dziedziny wibroakustyki. Potencjał jest spory, gdyż CTK posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe oraz linie produkcyjne oparte o swoje innowacyjne rozwiązania technologiczne. Potwierdzeniem wysokiej jakości jest przyznanie firmie międzynarodowego certyfikatu ISO 9001:2008. Firma CTK (i jej marki Acoustics oraz MaxLevel) jest również oficjalnym sponsorem organizacji car audio EMMA Ukraine.

Produktów w sklepie: 46
DASDVBT
Brak opisu
Produktów w sklepie: 12
DD Audio
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
DEFA
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
DENSION

Dension jest światowym liderem w produkcji systemów rozrywki w samochodzie, produkuje wysokiej jakości produkty i rozwiązania dla Twojego samochodu, jak również dla pojazdów transportu publicznego.

DENSION umożliwia podłączenie cyfrowych źródeł danych, takich jak iPhone, iPod, USB, Bluetooth zdolnego dowolnego telefonu lub Internetu radia do istniejących systemów audio samochodu bez zmiany wnętrza samochodu.

Dension oferuje również szeroką gamę produktów usług w celu zapewnienia bezchmurny rozrywki i komunikacji na pokładzie.

Produktów w sklepie: 189
DIETZ
Brak opisu
Produktów w sklepie: 70
DLS
DLS
Od momentu założenia w roku 1979, szwedzka firma DLS zajmowała się wyłącznie projektowaniem i produkcją głośników samochodowych. Podczas swojej wieloletniej obecności na rynku car audio, firma DLS zdobyła niezliczoną ilość nagród za swoje najwyższej jakości systemy głośnikowe oraz wzmacniacze a także odnosi regularnie sukcesy w mistrzostwach sound-off zarówno w rodzimej Szwecji jak i na całym świecie.
Od samego początku działalności firmy, inżynierowie pozostawiali rolę sędziego swoim własnym uszom, wszak to właśnie ten instrument słuchu będzie później oceniać wydajność systemu głośników w ich naturalnym środowisku - samochodzie. Muzyka jest nauką niezwykle subiektywną. Specjalistyczne Instrumenty wykorzystywane do pomiarów dźwięku są przydatne do pewnego momentu, mogą one również narzucać pewne ograniczenia. W momencie kiedy urządzenia przestają wystarczać, dalszy proces tworzenia nowych produktów przejmuje instrument słuchu doświadczonych inżynierów DLS.
Podstawą sukcesu firmy DLS jest pasja do muzyki, którą dzielą wszyscy pracownicy firmy. Pasja ta jest motorem napędowym do tworzenia nowych, perfekcyjnych systemów głośnikowych oraz wysokiej jakości wzmacniaczy.

Produktów w sklepie: 21
DOD-Tech

Firma DOD-Tech (http://www.dod-tech.com) jest światowym liderem w dziedzinie produkcji kamer samochodowych jest to marka rozpoznawalna na całym świecie i w moim przekonaniu warto posiadać kamery tego producenta w swojej ofercie. Na ostatnich międzynarodowych targach bezpieczeństwa (ISC West – International Security Conference and Expo) zorganizowanych w Las Vegas model LS430W zdobył nagrodę w kategorii “Kamery monitorujące HD” (Video Surveillance Cameras HD (Megapixel) 

Produktów w sklepie: 2
Dynaflex

Produktów w sklepie: 5
DYNAMAT
Brak opisu
Produktów w sklepie: 3
eLdrim
Brak opisu
Produktów w sklepie: 27
ENEGO

Jesteśmy polskim producentem elektroniki użytkowej. Naszym celem jest tworzenie zabezpieczeń, które uchronią Twój samochód przed kradzieżą. Urzadzeń możliwie prostych w budowie i montażu, a jednocześnie skutecznych.

Produktów w sklepie: 1
ESX
ESX
Brak opisu
Produktów w sklepie: 6
Excursion
Brak opisu
Produktów w sklepie: 8
FAAC
Brak opisu
Produktów w sklepie: 14
Flotis

MONITORING GPS POJAZDÓW FLOTIS
Monitoring pojazdów Flotis pozwala na łatwe lokalizowanie floty pojazdów w Polsce, Europie oraz na całym świecie. Usługa monitoringu GPS ułatwia prowadzenie firmy i sprawowanie kontroli nad jej wydatkami, niezależnie od wielkości firmowej floty, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych firm, chcących lokalizować swoje pojazdy.

Monitoring GPS znajduje zastosowanie między innymi w firmach handlowych, dystrybucyjnych, transportowych, komunalnych oraz usługowych. Flotis oferuje szereg przydatnych funkcji, w tym m.in. możliwość zarządzania flotą za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfony. W celu poznania pełnego wachlarza możliwości jaki oferuje monitoring Flotis, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

USŁUGA FLOTIS
Monitoring Flotis oparty jest na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i jest tworzony przez wysokiej klasy inżynierów z dziedziny elektroniki, telekomunikacji oraz informatyki. Każdego dnia użytkownicy usługi Flotis zwiększają efektywność swoich firm przy jednoczesnym obniżaniu kosztów związanych z posiadaniem floty pojazdów. Jest to możliwe dzięki aktywnemu zarządzaniu połączonym z monitoringiem w czasie rzeczywistym (on-line). Nasi Klienci na każdym etapie korzystania z usługi mogą uzyskać również profesjonalne wsparcie personelu technicznego.

Produktów w sklepie: 2
Focal

FOCAL różni się od prawie wszystkich innych marek głośników samochodowych. Jako nieliczni rzeczywiście sami zajmują się produkcją głośników samochodowych w położonym w Saint-Étienne w południowej Francji zakładzie produkcyjnym. FOCAL produkuje i dystrybuuje głośników samochodowych, głośniki do systemów home audio, oraz głośniki specjalistyczne dla rynku hi-fi. Firma została założona w 1980 roku przez Jacques'a Mahula, i jest nadal przez niego prowadzona.

FOCAL jest rzadkim przykładem spółki, która nie jest prowadzona przez marketingowców czy handlowców. Wszyscy, którzy pracują w FOCAL dzielą pasję do muzyki, ogromne przywiązanie do szczegółów, umiłowanie do perfekcyjnej jakości dźwięku. Są dumni z produktów, które tworzą. Większość znanych marek głośników samochodowych nie produkuje samodzielnie oferowanych przez siebie głośników. Są one firmami wprowadzającymi do dystrybucji pod swoją nazwą produkty zakontraktowane u innych producentów. FOCAL sam decyduje, co produkuje i oferuje swoim klientom.

Produktów w sklepie: 25
GMS
GMS

Innowacyjność i jakość

Znakiem rozpoznaczym urządzeń GMS jest innowacja, siła napędowa postępu technologicznego, w tym zakresie współpracujemy z najwyższej klasy producentami komponentów nowych technologii , takimi jak Intel i Philips. Ponad 34 lata tradycji i doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń obejmuje w GMS wiele aspektów: od bliskiej współpracy z działem badawczo-rozwojowym , przez współpracę z najlepszymi dostawcami, aż po sam proces produkcji gdzie technologiczne innowacje skutecznie włączamy w projektowane przez nas produkty, czyniąc z nich doskonałą odpowiedź na potrzeby ciaglę zmieniającego się rynku samochodowych multimediów. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, nasze produkty dostępne sa w sieci profesjonalnych serwisów montażowych na terenie  Polski i Europy. Nie jest tajemnicą że produkty GMS wytwarzane są w Azji w fabrykach gdzie powstają takie marki jak Blaupunkt czy Clarion

Dlaczego GMS ?

Kluczowe komponenty: procesory, pamięci, półprzewodniki użyte w produkcji stosujemy tylko od najlepszych producentów, w naszych produktach nie stosujemy zamienników ani też elementów od dostawców którzy nie posiadają wymaganych homologacji i certyfikatów. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny,. Jesteśmy firmą polską o kapitale polskim, prezentujemy polską myśl techniczną, jako pierwsza polska firma wprowadziliśmy urządzenia z wbudowanym procesorem dźwięku DSP , w chwili obecnej rozwijamy urządzenia z systemem Android oparte na  procesorach Intel Atom przeznaczonych do użytku branży samochodowej, w zakresie badań współpracujemu z labolatorium Politechniki Świętokrzyskiej. 

Produktów w sklepie: 71
Ground Zero

Marka Ground Zero powstała w wyniku połączenia dwóch firm z branży car audio, niemieckiej MaGma i amerykańskiej TC Sound. Doświadczenie pracowników TC Sound i precyzja inżynierów MaGma pozwoliły na opracowanie bardzo mocnych i skutecznych subwooferów, a następnie stworzenie równie mocnych i solidnych wzmacniaczy.

Obecnie Ground Zero oferuje całą paletę produktów car audio takich jak: głośniki, subwoofery, wzmacniacze i akcesoria, w tym również akumulatory bardzo często wykorzystywane w zawodach dB Drag. Ground Zero to przede wszystkim 6 różnych serii takich jak: TITANIUM, RADIOACTIVE, HYDROGEN, URANIUM, NUCLEAR i PLUTONIUM, które zawierają ponad 150 różnych produktów, opracowanych przez niemieckich inżynierów.

Ground Zero jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek producentów sprzętu car audio na świecie. Liczne tytuły, zwycięstwa w międzynarodowych zawodach SPL i dB Drag, ale również bardzo dobre testy w niezależnych, branżowych magazynach to dowód na to, że mamy do czynienia z naprawdę mocnym i dobrze wykonanym sprzętem. Klienci, którzy nabyli produkty Ground Zero zawsze podkreślają dobrą relację pomiędzy ceną a jakością wykonania, niezawodnością i możliwościami jakie dają te urządzenia.

Produktów w sklepie: 7
Grundig

Produktów w sklepie: 2
Helix

Produktów w sklepie: 1
HERTZ

W 1998 r. Elettromedia (włoski producent konsumenckich produktów audio od 1979 r.) Tworzy markę Hertz, dając głos swoim wzmacniaczom i stając się światowym liderem na rynku głośników. Hertz szybko wprowadza ważne innowacje w technologii projektowania sterowników, potwierdzając kreatywność jako kluczowy strategiczny atut Elettromedia.

W 2006 r. Hertz zajmuje już ugruntowaną pozycję na świecie wśród marek samochodowych systemów audio i przedstawia linię wzmacniaczy Hi-Power wielu fanom, którzy proszą o systemy audio całkowicie Hertz.

Od momentu premiery marka Hertz reprezentuje wiele różnych wysokiej klasy mobilnych produktów audio, w tym wzmacniacze, głośniki i subwoofery.

Sprawdź oś czasu car audio firmy Hertz

Produktów w sklepie: 46
Hifonics

Produktów w sklepie: 6
Hollywood ENERGETIC

Wydajne źródła zasilania do systemów car audio


Akumulatory AGM niemieckiej marki Hollywood, to wydajne źródła energii, które często można spotkać w samochodowych systemach audio. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej oraz dużej gęstości elektrod, akumulatory Hollywood High Current oraz Hollywood Energetic należą do jednych z najbardziej godnych zaufania samochodowych ogniw, jakie są dostępne na rynku. Ogniw Hollywood, często używa czołówka zawodników SPL (Sound Pressure Level), SQL (Sound Quality Level) oraz szerokie grono entuzjastów samochodowych systemów multimedialnych. Akumulatory te są całkowicie szczelne i podczas normalnej eksploatacji nie gazują na zewnątrz. Dzięki temu są całkowicie bezobsługowe, odporne na wibracje i wstrząsy, bezpieczniejsze od innych podczas eksploatacji, można je montować w dowolnej pozycji, nawet wewnątrz kabiny samochodu, bez dodatkowej wentylacji. Prawidłowo używane ogniwa Hollywood gwarantują długi, bezobsługowy okres eksploatacji, zarówno jako podstawowe akumulatory rozruchowe jak i dodatkowe akumulatory buforowe, skutecznie wspomagające samochodowe systemy car audio i car audio-video.

Akumulatory Hollywood są zalecane do zasilania najbardziej energochłonnych systemów car audio. Mogą być również wykorzystywane we wszelkiego rodzaju pojazdach wyposażonych w urządzenia wymagające dostarczenia dużych wartości energii podczas pracy w ekstremalnie trudnych warunkach, jak np. samochody terenowe z wyciągarką, z dodatkowym oświetleniem, pojazdy specjalne (straż, pogotowie), maszyny budowlane. Szybko ładujące się akumulatory Hollywood dobrze sprawdzają się również w pojazdach bardzo często uruchamianych i jeżdżących na krótkich dystansach (kurierzy, dostawcy, samochody najczęściej używane do jazdy po mieście, samochody z systemem "start-stop", itp.), gdzie duże obciążenia akumulatora częstymi rozruchami silnika w połączeniu z krótkimi odcinkami przejazdu, uniemożliwiają w tak krótkim czasie sprawne doładowanie i pełne uzupełnienie energii standardowych akumulatorów. Niewielkie wymiary oraz płaska konstrukcja modeli HC-20, HC-35, SPV-20 oraz SPV-35 sprawia, że są to również akumulatory często wykorzystywane w celu dodatkowego wspomagania systemów car audio, gdyż idealnie nadają się do montażu w bezpośrednim sąsiedztwie wzmacniaczy mocy, spełniając rolę bardzo wydajnego bufora prądowego o zdecydowanie większej skuteczności niż kondensatory o pojemności nawet kilkuset Faradów. Inne zastosowania: motocykle, zasilacze z rezerwowym zasilaniem (np. centrale alarmowe, UPS-y), itp. Do zasilania najbardziej zaawansowanych i bardzo energochłonnych systemów car audio uczestniczących w ekstremalnych turniejach SPL (dB Race, dBL, dB Drag Racing, ESPL, itp.) są dedykowane ogniwa z żółtej serii Hollywood Energetic, które od wielu lat, uznawane są przez branżę car audio za jedne z najwydajniejszych i najlepszych na rynku akumulatorów profesjonalnej klasy Premium.

W ofercie dostępne również akcesoria dedykowane do akumulatorów Hollywood : Klemy, rozdzielacze, terminale

Produktów w sklepie: 57
IKOL
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
JC Antenna

ZHEJIANG JC Antenna Co., Ltd jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech, specjalizującym się w produkcji anten wysokiej częstotliwości GPS / GLONASS / GSM / WIFI, zajmującym się przemysłem antenowym od 28 lat. Produkty, w tym antena GPS / GLONASS, antena GSM 2G / 3G / 4G, antena WIFI / Bluetooth, aktywna antena GPS, antena samochodowa GPS, zdobyły Krajową Nagrodę za Nowy Produkt, Fundusz Innowacji Technologicznych oraz Krajową Nagrodę Nowego Produktu. Obecnie Jinchang ma 13 patentów, przeszedł TS16949, certyfikat ISO9001. Anteny posiadają certyfikaty CE i FCC, są zgodne z ROHS poprzez test SGS. Jinchang ma tester sieci HP, mierniki szumów, generator sygnału wysokiej częstotliwości, komorę bezechową, a także inne urządzenia i urządzenia do testowania anten. Osiem linii produkcyjnych może produkować wszystkie rodzaje anten 30000 sztuk dziennie. 70% produktów eksportowanych do Europy i Ameryki. Nissan, Nokia,


Produktów w sklepie: 21
JL Audio

JL Audio od lat zaliczane jest do elitarnego grona ekspertów car audio. Wysoką pozycję producent zawdzięcza m.in. zaawansowanym technicznie głośnikom niskotonowym wysokiej jakości. Jako jedna z nielicznych firm, JL Audio samodzielnie projektuje i wytwarza głośniki we własnej fabryce w Miramar na Florydzie. Dzięki temu firma od lat cieszy się wysoką jakością i niezawodnością swoich produktów. Potwierdzają to testy przeprowadzane przez specjalistyczną prasę oraz konsumenci. W swojej ofercie JL Audio posiada kilka serii głośników i wzmacniaczy. We wzmacniaczach serii Slash i HD zastosowano unikalną technologię z układem R.I.P.S., który stale nadzoruje impedancję podłączonego zestawu głośników. System automatycznie dostosowuje działanie wzmacniacza do jednego z trzech zaprogramowanych fabrycznie poziomów, dzięki czemu przy każdej impedancji z zakreso od1,5 do 4Ω mamy do dyspozycji pełny zakres mocy. Całą ofertę uzupełniają wysokiej jakości akcesoria.

Produktów w sklepie: 3
JUNA

Juna P.P.H.U. została założona w 1997 roku. Inspiracją do otwarcia firmy był rozwój elektroniki samochodowej, a doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło na wdrożenie na rynek światowy swoich produktów. Nasza oferta wraz z upływem czasu jest systematycznie rozszerzana. Obecnie oprócz elektroniki samochodowej specjalizujemy się również w cyfrowych systemach wizyjnych. Świadczymy usługi z zakresu projektowania urzą-dzeń mikroprocesorowych, obwodów drukowa-nych, oprogramowania dla mikro-kontrolerów oraz komputerów PC. Oferujemy profesjonalny montaż w technologii SMT oraz THT.

Produktów w sklepie: 21
JVC
JVC

Produktów w sklepie: 6
KAWU

Firma 'KAWU' powstała w 1997 roku. Od momentu powstania jesteśmy firmą produkcyjną, produkującą pod własną marką wiązki elektryczne i osprzęt elektryczny car-audio. Dzięki utrzymaniu wysokich standardów i wysokiej jakości wyrobów uzyskaliśmy trwałe uznanie u naszych klientów, którzy nigdy nie są rozróżniani na 'lepszych' i 'gorszych'. Przez lata działalności zbudowaliśmy własną sieć dystrybucji. Dzięki temu oraz dzięki nieustannym inwestycjom w technologie, maszyny, narzędzia i infrastrukturę uzyskaliśmy dużą niezależność od dostawców, co pozwala nam ciągle konkurować z krajami Dalekiego Wschodu. Obecnie pokrywamy znaczną część zapotrzebowania krajowego oraz eksportujemy nasze wyroby do wielu krajów świata. Lepsza organizacja pracy umożliwiła nam zaoferowanie klientom usług z zakresu naszej działalności mimo nieustannie rosnącej produkcji własnej.
Uczestniczymy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw "Firma przyjazna naturze"

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową.

Produktów w sklepie: 29
Kemo Electronic

Kemo Electronic GmbH to niemiecka, certyfikowana firma rodzinna, która może pochwalić się 30-letnim sukcesem. Przez lata wyprodukowano ponad 350 różnych produktów, takich jak zestawy, moduły, obudowy, gotowe urządzenia, głośniki, części plastikowe i asortymenty, odstraszacze gryzoni do samochodów, odstraszacze kun do samochodów. Przewozimy również materiały płytowe, ferryty i splotki.
Nasze produkty są stale ulepszane poprzez stałą kontrolę i dostosowywane do najnowszych standardów środowiskowych. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane przed wprowadzeniem ich do produkcji seryjnej. Nasz rozwój jest gwarancją, że Kemo Electronic GmbH z powodzeniem dostosowuje się do rynku i zawsze może zaoferować naszym klientom to, co najlepsze.

Produktów w sklepie: 8
Kenwood

Kenwood jest jednym z najbardziej znanych i renomowanych japońskich producentów samochodowego i domowego  sprzętu car audio. Firma działa od 1946 roku. Rynkiem samochodowym Japończycy zainteresowali się na przełomie lat 70-tych i 80-tych. Dział samochodowego audio rozwijał się w bardzo dobrym tempie a logo Kenwood szybko przyjęło się na rynku.

Firma urosła do rangi potentata. Począwszy od 1992 r Kenwood konstruuje systemy zaawansowanej samochodowej nawigacji satelitarnej a jako jeden z pierwszych oferuje dla Europy nowoczesne odbiorniki cyfrowej radiofonii, DAB. Rok 1999 stoi pod znakiem DVD i najnowocześniejszej na rynku nawigacji, DVD, która ewoluuje do dziś razem z wyrafinowanymi technicznie zestawami multimedialnymi i kinem samochodowym.

Kenwood jest, bowiem pionierem rynku zaawansowanych technologicznie samochodowych stacji multimedialnych, których kolorowe ekrany z aktywnymi matrycami sterowane są dotykowo. Firma zaangażowała się również w kino samochodowe i doskonałe dekodery wielokanałowego dźwięku Dolby Digital i DTS, które dostosowała do użytkowania w samochodzie. Oferta samochodowego sprzetu audio marki Kenwood jest jedną z najszerszych i najbogatszych na rynku. Oprócz nawigacji i multimediów nowej generacji koncern produkuje słynne radioodtwarzacze z chowanym i odwracanym panelem (seria Mask), niezwykle cenione wzmacniacze oraz cenione przez specjalistyczną prasę głośniki różnorodnych klas.

Firma jako jedna z nielicznych oferuje oryginalne rozwiązania, dzięki którym niezwykle łatwo podłączyć radioodtwarzacze Kenwooda w miejsce fabrycznego radia i zintegrować z pilotem i wyświetlaczem przygotowanym przez producenta auta.

Produktów w sklepie: 69
Key
Key
Brak opisu
Produktów w sklepie: 20
Kicker
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
KIYO TECHNOLOGY

KIYO TECHNOLOGY już od dekady jest symbolem niezawodnej i unikalnej ochrony przed pomiarem drogowym. Produkty tej marki powstają w Korei Południowej pod nadzorem europejskich inżynierów, dając w ten sposób gwarancję, że zostały wyprodukowane zgodnie z oczekiwaniami rynku i klienta europejskiego. Naszym celem jest maksymalna niezawodność i skuteczność w dostępnej cenie!

Produkty KIYO TECHNOLOGY to detektory antyradarowe - antylaserowe, detektory GPS i jammery laserowe. Produkty stworzone specjalnie na rynek europejski posiadające obsługę w języku angielskim, węgierskim i polskim. Nasza krajowa i międzynarodowa sieć dystrybutorów pomoże dobrać i zamontować odpowiedni produkt, który spełni Państwa oczekiwania.

Produktów w sklepie: 1
Kompo
Brak opisu
Produktów w sklepie: 3
KUFATEC
Brak opisu
Produktów w sklepie: 67
LECHPOL
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
LENCO
Brak opisu
Produktów w sklepie: 7
LG
LG

Produktów w sklepie: 2
LTC
LTC

Produktów w sklepie: 2
M-TECH
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Mac Audio

Niemiecka firma MAC AUDIO działa od 35 lat w produkcji wysokich komponentów CAR AUDIO.  MAC AUDIO zajmuje się produkcją głośników samochodowych, subwooferów, wzmacniaczy samochodowych oraz innych akcesoriów CAR AUDIO.

Produktów w sklepie: 43
Magnat

Produktów w sklepie: 2
MB Quart

Produktów w sklepie: 2
MEDIA-TECH
Brak opisu
Produktów w sklepie: 4
Metra
Brak opisu
Produktów w sklepie: 80
MIDLAND
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
MONACOR

Rozwiązania techniczne dla sceny, monitoringu i oświetlenia - dla twojego domu lub firmy

Zakres produktów firmy MONACOR jest szeroki i zawiera rozwiązania z zakresu techniki estradowej, eventowej, głośników samochodowych. Nasz asortyment zawiera np. urządzenia techniki oświetleniowej, komponenty do budowy zestawów głośnikowych, w tym różnego rodzaju przewody i złącza. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla firm techniki scenicznej jak również dla firm ochrony mienia, ale także dla osób prywatnych. Nasze rozwiązania techniczne opierają się na najnowszych technologiach, cechują się trwałością oraz użyteczną funkcjonalnością w rozsądnej cenie.

MONACOR dostarcza wyszukane produkty dla perfekcyjnej techniki scenicznej.

Jeśli potrzebujesz głośników na stoisko handlowe, dla zespołów rockowych w swojej hali lub do wywiadów typu alk-show w studio: Mamy właściwe rozwiązanie dla każdej sytuacji. Od wzmacniaczy do wysokiej jakości systemów transmisji transmisji dźwięku i zaawansowanego nagłośnienia przestrzeni publicznych, tworzymy optymalne rozwiązania dla publiczności i wykonawców. Ponadto, MONACOR zapewni Ci nowoczesną technikę oświetleniową, która idealnie rozświetli twoją scenę. Tak jak cały nasz asortyment również technika estradowa MONACOR daje korzyści związane z najwyższej jakości urządzeniami stworzonymi przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Od teraz już zawsze będziesz mógł polegać na swoim nagłośnieniu i oświetleniu.Jednocześnie oszczędzisz swój budżet, ponieważ mimo wyśmienitej jakości wykonania MONACOR oferuje korzystne ceny.

Kreujemy technikę dla ludzi, którzy kochają technikę

Technika eventowa i systemy zabezpieczeń tworzą dwa bardzo duże działy asortymentu MONACOR. Ale to nie wszystko co mamy dla profesjonalistów, DJ-ów czy wytwórców. Począwszy od akumulatorów, przez przyrządy metryczne, zestawy głośnikowe i towarzyszące im akcesoria, a na komponentach głośnikowych kończąc oferujemy szeroki zakres produktów. W skrócie: Kreujemy technikę dla entuzjastów techniki!

Produktów w sklepie: 5
Morel

Morel to jeden z nielicznych producentów na świecie, który samodzielnie projektuje, wytwarza głośniki samochodowe i poddaje je drobiazgowym testom, dzięki czemu konsekwentnie utrzymuje bardzo wysoką jakość swoich produktów.

Firma z Izraela słynie z nowoczesnych rozwiązań i technologii, a także z przywiązania do naturalnego brzmienia. Firma sporo zainwestowała w prace nad układami magnetycznymi. Systemy hybrydowe to kombinacja magnesów ferrytowych oraz neodymowych, które są czterokrotnie silniejsze niż tradycyjne magnesy tej samej wielkości.

Cewki głośników samochodowych Morela są np. trzykrotnie większe niż konwencjonalne powszechnie używane przez wielu producentów (porównanie z głośnikami o tej samej średnicy membrany). Zysk to zdecydowanie lepsze przetwarzanie sygnału audio. Podobne korzyści Morel odniósł pracując nad technologią Hexatech. Aluminiowe cewki Hexatech przypominają w przekroju strukturę plastra miodu i wyróżniają się efektywnością wyższą nawet o 20 % w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Produktów w sklepie: 71
Nakmichi
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
NAVI-UPGRADE

Produktów w sklepie: 14
NAVITEL

NAVITEL Sp. z o. o. jest jedną z szybko rozwijających się firm w Polsce z branży zastosowań technologii GPS.
Pracę nad systemami lokalizacji, nawigacji satelitarnej oraz programami do zarządzania flotą samochodową rozpoczęliśmy w 2002 roku. W listopadzie 2007 roku zespoliliśmy dotychczas pracujące kadry i podmioty w jedną spółkę NAVITEL umiejscowioną na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

 

Od początku działalności naszą misją jest dzialalność  w sektorach telekomunikacji, ochrony środowiska oraz  systemów do zarządzania flotą samochodową opartych na nawigacji satelitarnej GPS, które stają się źródłem korzyści dla naszych Klientów. Dlatego projektując nasze systemy i dbając o ich rozwój wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne tak, aby w pełni zaspokoić ich potrzeby.

 

Koncepcja Systemu Lokalizacji NAVITRACK została stworzona od podstaw w naszej firmie. Projekt naszej firmy wykorzystujący system lokalizacji obiektów GPS Navstar pozwala na określenie z dokładnością do 5 metrów położenie obiektu ruchomego. Wszystkie elementy składowe systemu Navitrack takie jak programy do generowania raportów logistycznych czy urządzenie do określania pozycji obiektów (lokalizacji) są projektowane i produkowane przez nas. Pozwala to nam na osiągnięcie znacznych przewag konkurencyjnych w zakresie jakości, funkcjonalności oraz oferowanych cen.

 

W chwili obecnej naszą ofertę kierujemy do różnych grup firm posiadających floty samochodowe (od tych posiadających kilka pojazdów do nawet kilku tysięcy). Oferowane przez nas systemy dają możliwość lokalizacji pojazdów lub grup pojazdów i generowania raportów logistycznych, które usprawniają zarządzanie flotą samochodową oraz pozwalają na analizę i kontrolę pracy kierowców bądź pracowników firmy, kontrolę gospodarką paliwową. Oferujemy również usługę Program Ochrony Pojazdu, który pomaga odzyskać pojazd w przypadku kradzieży oraz daje poczucie bezpieczeństwa właścicielowi pojazdu w przypadku napadu.

 

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których największym wyzwaniem jest praca nad tworzeniem systemów opartych na nawigacji satelitarnej, które są wykorzystywane przez naszych Klientów. Dzięki ich doświadczeniu oraz zaangażowaniu nasza firma może oferować produkty spełniające najwyższe standardy światowe.

 

Nasze rozwiązania GPS z powodzeniem znalazły zastosowanie jako systemy wspomagania i monitorowania w telekomunikacji, energetyce i ochronie środowiska.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że nasze systemy staną się dla Państwa źródłem korzyści i przyczynią się do rozwoju Państwa firmy. Będzie to dla nas największą satysfakcją.

Produktów w sklepie: 1
NavRoad
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
NEOLINE

Neoline jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą szerokiej gamy innowacyjnych produktów z branży elektroniki samochodowej. Firma powstała w 2007 roku i w tamtym okresie jej głównym celem była produkcja urządzeń nawigacyjnych GPS. Pod koniec 2009 roku firma Neoline wprowadziła na rynek pierwszy wideorejestrator samochodowy. W kolejnych latach, będąc już jednym z liderów rynku, Neoline szybko rozszerza swoją ofertę o wykrywacze radarów (antyradary), ładowarki uniwersalne i przetwornice napięcia. Do oferty dołączają również zaawansowane technologicznie wideorejestratory samochodowe zintegrowane w jednej obudowie z wysokiej klasy antyradarem, modułem GPS oraz bazą fotoradarów i kamer drogowych (tak zwane „Hybrydy”).

Eksperci Neoline w oparciu o istniejące doświadczenia, badania i potrzeby rynku ciągle wdrażają nowe pomysły i ulepszenia. Opracowują również nowe produkty zgodnie z dewizą firmy „Dostarczając innowacyjnych rozwiązań, Neoline sprawia, że codzienne życie staje się łatwiejsze”.

Wysoka jakość urządzeń Neoline była wielokrotnie doceniana przez światowych ekspertów, co potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody i wyróżnienia. W 2015 r. hybryda Neoline X-COP 9700 otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Award – Product Design 2015. Marka Neoline i jej produkty wielokrotnie zdobywały również największe wyróżnienia konsumenckie w kategorii „Produkt Roku”. Produkty Neoline są obecne na rynkach wielu krajów Unii Europejskiej oraz w Rosji, na Ukrainie, Białorusi, w Uzbekistanie i Kazachstanie. Siedziba Neoline Europe znajduje się na Litwie.

Produktów w sklepie: 18
NICE
Brak opisu
Produktów w sklepie: 39
NOLOGO
Brak opisu
Produktów w sklepie: 28
Normstahl
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
NVOX
Brak opisu
Produktów w sklepie: 8
Panasonic
Brak opisu
Produktów w sklepie: 8
Parksystem Automotive

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem ultradźwiękowych systemów wspomagania parkowania, produkowanych przez największych światowych producentów. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i na terenie krajów Europy Środkowej.

Największą zaletą oferowanych przez nas systemów jest fakt, iż bez względu na pogodę i temperaturę otoczenia w skuteczny sposób ostrzegają one kierowcę o pojawieniu się przeszkody w zdefiniowanym obszarze poza pojazdem, pozwalając tym samym na reakcję i uniknięcie kosztownych i czasochłonnych napraw samochodu. Podwójny system ostrzegania, informujący sygnałem dźwiękowym o pojawieniu się przeszkody oraz wskazujący dokładną od niej odległość w połączeniu z supernowoczesną technologią ultradźwiękowych sensorów stanowi nieocenioną pomoc dla każdego kierowcy.

Naszym Partnerom zapewniamy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, najlepsze na rynku ceny, doskonałe warunki gwarancji oraz bezpłatną dostawę, bez względu na jej wielkość. Oferujemy szeroki asortyment ultradźwiękowych czujników parkowania przeznaczonych do montażu w samochodach osobowych, terenowych oraz dostawczych, wraz z profesjonalną obsługą realizowaną poprzez sieć naszych Przedstawicieli Handlowych.

Aktywnie wspieramy działania sprzedażowe naszych Partnerów, oferując oryginalne i różnorodne materiały reklamowe, częstą i widoczną reklamę w najpoczytniejszej prasie branżowej oraz udział w akcjach promocyjnych skierowanych do końcowego odbiorcy.

Zapraszamy  Państwa do współpracy.

Produktów w sklepie: 1
PARROT
Parrot to światowy lider w produkcji urządzeń bezprzewodowych do telefonów komórkowych. Wśród nich największą popularnością cieszą się obecnie zestawy głośnomówiące, wykorzystywane każdego dnia na całym świecie.
 
Parrot opracował szeroką gamę systemów hands-free z przeznaczeniem do wszelkiego rodzaju pojazdów. Profesjonalne zestawy umożliwiają bezpieczną rozmowę telefoniczną w samochodzie podczas jazdy. Bardziej rozbudowane urządzenia, certyfikowane przez Apple, dają dodatkowo możliwość pełnej integracji multimediów smartfona z samochodowym systemem audio.
Produktów w sklepie: 8
PASER
Brak opisu
Produktów w sklepie: 31
Peiying
Brak opisu
Produktów w sklepie: 4
PER.PIC.

PER.PIC COMPANY,

założona w 1988 roku, specjalizuje się w produkcji wiązek elektrycznych, elementów elektronicznych i tworzyw sztucznych dla rozrywki samochodowej. Nasze produkty są zaprojektowane specjalnie dla branży motoryzacyjnej, oferując "made in Italy" rozwiązania dla wszystkich producentów samochodów na rynku. Niestandardowe rozwiązania dostępne są również dla pojazdów użytkowych, motocykli, a także w sektorze morskim .
 
Jakość, innowacyjność i pasja pozwoliły nam stać się wiodącą firmą w branży, zarówno w języku japońskim jak również na rynku europejskim.

Nasze nowej siedziby lokale i operacyjne zlokalizowane są w Presezzo , w północnych Włoszech, o powierzchni 6000 metrów kwadratowych, z czego 3,000 zajmowanych przez naszych biurach i Działu Produkcji.
 
Produktów w sklepie: 91
Philips
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Phonocar
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Pioneer

Historia Pioneera sięga 1937 roku, kiedy to jego założyciel, Nozomu Matsumoto, opracował pierwszy dynamiczny głośnik w Japonii po latach prób i niepowodzeń. Był to kulminacja jego pasji i poświęcenia naśladowania świetnie brzmiących głośników sprowadzanych z zagranicy.
Od tego czasu Pioneer, zgodnie ze swoją nazwą, jest liderem w zakresie wprowadzania innowacji w celu dostarczania pierwszych na świecie produktów i usług ludziom na całym świecie. Poznaj historię Pioneera.

Produktów w sklepie: 148
President

President Electronics Poland Sp. z o.o. jest firmą obecną na rynku radio- i telekomunikacyjnym od 1990 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27 Mhz (CB radio) firmy PRESIDENT, mającej swoją siedzibę w południowej Francji.

Prowadzimy szeroko rozumiane usługi radio- i telekomunikacyjne takie jak:

sprzedaż urządzeń radiokomunikacyjnych (27,30-52,136-174,300-350,400-470 MHz)

serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz montaż radiotelefonów i anten

Urządzenia radiokomunikacyjne firmy PRESIDENT to wysoce niezawodne przewoźne i bazowe radiotelefony o najnowocześniejszych parametrach, które umożliwiają  bezprzewodową łączność pomiędzy  użytkownikami.

Nasze urządzenia pracują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna łączność radiowa, tj. w usługach, przy ratowaniu życia, w walce z przestępczością i w biznesie. Radiotelefony umożliwiają efektywniejszą komunikację między ludźmi.

PRESIDENT zdobył pozycję cenionego producenta radiotelefonów dla wielu instytucji: policji, wojska, straży pożarnej, służby granicznej oraz szerokiej gamy przedsiębiorstw transportowych, taksówkowych, budowlanych, kurierskich, agencji ochrony mienia oraz służb ratownictwa: górniczego, chemicznego i górskiego.

Produktów w sklepie: 39
Proteco
Brak opisu
Produktów w sklepie: 10
Proxima
Brak opisu
Produktów w sklepie: 5
Rainbow
Brak opisu
Produktów w sklepie: 8
Rockford Fosgate

Produktów w sklepie: 2
SinusLive
Brak opisu
Produktów w sklepie: 33
SINUSTEC
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Soling
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Somfy
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
SOMMER
Brak opisu
Produktów w sklepie: 46
Sony

Produktów w sklepie: 6
Sunker

Produktów w sklepie: 2
TONSIL
Brak opisu
Produktów w sklepie: 24
u-Dimension

Produktów w sklepie: 7
Unicon

LINECARD - UNICON
UNICON to polski producent części i podzespołów elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego
i elektronicznego, telewizji kablowych oraz sektora naukowo-badawczego. Początki działalności firmy UNICON datuje się na 1964.

Firma kładzie nacisk na jakość swoich wyrobów i posiada własne biuro konstrukcyjno-technologiczne oraz laboratorium kontroli jakości. W ofercie marki UNICON można znaleźć zarówno bogaty wybór akcesoriów Car Audio, tj. anteny samochodowe, wtyki i adaptery, jak i złącza koncentryczne/RF.

Produktów w sklepie: 1
Vertex
Brak opisu
Produktów w sklepie: 33
Vibrofiltr
Brak opisu
Produktów w sklepie: 6
Voicekraft
Brak opisu
Produktów w sklepie: 6
Wiśniowski
Brak opisu
Produktów w sklepie: 101
Xblitz

Xblitz to polska marka elektroniki użytkowej najwyższej jakości.
Najważniejszą grupą produktów Xblitz są kamery samochodowe (wideorejestratory), poza nimi w naszej ofercie znajdują się kamery sportowe 4K i IP wifi, słuchawki bezprzewodowe, zestawy głośnomówiące, głośniki bluetooth, zegarki GPS i sportowe, powerbanki, dzwonki kinetyczne, czujniki gazu i znakomicie oceniane alkomaty elektrochemiczne.
Produkty Xblitz dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.Bez trudu znaleźć je można w najlepszych sklepach internetowych i stacjonarnych.

Produktów w sklepie: 1
Yanosik
Brak opisu
Produktów w sklepie: 12