Test

Tunery DVB-T samochodowe

Tunery DVB-T, zwane także dekoderami, montuje się głównie przy telewizorach i monitorach, jednak urządzenia te idealnie pasują również do samochodu. Dzięki nim, wspólnie z pasażerami możesz poczuć jeszcze większy komfort w trakcie podróży. Od lat wyposażenie samochodów rozwija się. Stopień innowacyjności osiągnął taki poziom, że pojazdy to nie tylko maszyny mające za zadanie przetransportować nas z punktu A do punktu B, ale powinny zapewniać jak największą wygodę w trakcie jazdy.
 

Jak działają tunery DVB-T do samochodu?
Odpowiednio dobrany tuner DVB-T umożliwia nie tylko oglądanie filmów lub telewizji, ale i słuchanie ulubionej muzyki bez żadnych przeszkód. Wybierając osprzęt do danego pojazdu, należy sprawdzić czy będzie on kompatybilny. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, możesz się z nami skontaktować. Chętnie Ci doradzimy w tej kwestii, abyś ostatecznie wybrał odpowiedni sprzęt dający największą wygodę. Zasada działania samochodowych tunerów DVB-T jest bardzo prosta. Umożliwiają one odbieranie sygnału telewizji cyfrowej i analogowej w trakcie podróży. Zebrane informacje przekazywane są do monitora, który następnie wyświetla obraz. Aktualnie w skład naszego asortymentu wchodzą modele zaprojektowane dla samochodów różnego rodzaju. Posiadamy między innymi specjalne tunery DVB-T umożliwiające współpracę z samochodami, które osiągają prędkość nawet powyżej 230 kilometrów na godzinę!

 

Co powinny mieć samochodowe tunery DVB-T?
Każde urządzenie posiada inne parametry, które są dostosowane do konkretnych pojazdów. Warto zapoznać się z ofertą, aby wybrać stosowną wersję. Posiadamy między innymi samochodowe tunery DVB-T przeznaczone do obsługi systemów multimedialnych w autach marki Audi, VW, Skoda czy Seat, ale nie także brakuje osprzętu kompatybilnego z modelami od BMW, Mercedes i nie tylko. Każdy tuner jest niewielkim pudełkiem, które posiada kilka zastosowań. Dany model może zapewniać nagrywanie i odtwarzanie programów telewizyjnych oraz filmów na USB bądź MicroSD. Poszczególne dekodery oferują inną rozdzielczość (np. Full HD), a także wiele innych dodatkowych opcji. Warto zapoznać się z obsługiwanymi formatami audio i wideo, a model należy dobrać zależnie od potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie pytań, chętnie służymy pomocą!