Test

Tunery DVB-T samochodowe

Wyświetlono: 1 – 9 z 9 wyników

Tunery DVB-T, zwane także dekoderami, montuje się głównie przy telewizorach i monitorach, jednak urządzenia te idealnie pasują również do samochodu. Dzięki nim, wspólnie z pasażerami możesz poczuć jeszcze większy komfort w trakcie podróży. Od lat wyposażenie samochodów rozwija się. Stopień innowacyjności osiągnął taki poziom, że pojazdy to nie tylko maszyny mające za zadanie przetransportować nas z punktu A do punktu B, ale powinny zapewniać jak największą wygodę w trakcie jazdy.
 

Jak działają tunery DVB-T do samochodu?
Odpowiednio dobrany tuner DVB-T umożliwia nie tylko oglądanie filmów lub telewizji, ale i słuchanie ulubionej muzyki bez żadnych przeszkód. Wybierając osprzęt do danego pojazdu, należy sprawdzić czy będzie on kompatybilny. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, możesz się z nami skontaktować. Chętnie Ci doradzimy w tej kwestii, abyś ostatecznie wybrał odpowiedni sprzęt dający największą wygodę. Zasada działania samochodowych tunerów DVB-T jest bardzo prosta. Umożliwiają one odbieranie sygnału telewizji cyfrowej i analogowej w trakcie podróży. Zebrane informacje przekazywane są do monitora, który następnie wyświetla obraz. Aktualnie w skład naszego asortymentu wchodzą modele zaprojektowane dla samochodów różnego rodzaju. Posiadamy między innymi specjalne tunery DVB-T umożliwiające współpracę z samochodami, które osiągają prędkość nawet powyżej 230 kilometrów na godzinę!

 

Co powinny mieć samochodowe tunery DVB-T?
Każde urządzenie posiada inne parametry, które są dostosowane do konkretnych pojazdów. Warto zapoznać się z ofertą, aby wybrać stosowną wersję. Posiadamy między innymi samochodowe tunery DVB-T przeznaczone do obsługi systemów multimedialnych w autach marki Audi, VW, Skoda czy Seat, ale nie także brakuje osprzętu kompatybilnego z modelami od BMW, Mercedes i nie tylko. Każdy tuner jest niewielkim pudełkiem, które posiada kilka zastosowań. Dany model może zapewniać nagrywanie i odtwarzanie programów telewizyjnych oraz filmów na USB bądź MicroSD. Poszczególne dekodery oferują inną rozdzielczość (np. Full HD), a także wiele innych dodatkowych opcji. Warto zapoznać się z obsługiwanymi formatami audio i wideo, a model należy dobrać zależnie od potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie pytań, chętnie służymy pomocą!

Jak podłączyć tuner DVBT do samochodu?

Ponieważ coraz więcej samochodów wyposażonych jest w fabrycznie montowane ekrany TV, korzystanie z tunera DVB T do samochodu staje się niezwykle przydatną opcją. Jedno niewielkie pudełko dodaje nam kolejne opcje do naszego auta, dzięki czemu możemy bez problemu oglądać w nim telewizje, bez konieczności używania dodatkowych rzeczy. Taka opcja z pewnością zapewnia nam jeszcze bardziej rozbudowany komfort jazdy, a co za tym idzie, nasze doznania z podróży powinny być jeszcze lepsze. Sam tuner dvbt jest niezwykle łatwy do podłączenia, wystarczy dobrze wpiąć wszystkie przewody, a nasz samochód zamieni się dodatkowo w nasze prywatne kino.

Tuner dvbt w szczególności przydaje się, gdy na pokładzie samochodu znajdują się dzieci, ponieważ to one najczęściej męczą się długą jazdą. Adapter pozwoli nam zająć dzieci w czasie podróży, a puszczenie im ulubionej bajki z pewnością sprawi, że dziecko nie będzie markotne. Warto jednak pamiętać, że DVB T do samochodu jest także rozwiązaniem dla nas. Jeżeli udajemy się na wakacje, podróżując wraz z przyczepą kempingową, to tuner samochodowy z pewnością umili nam wieczorne chwile spędzone w przyczepie.

Dodatkowe opcje, które przynosi nam tuner DVBT

Korzystanie z tunera, to nie tylko możliwość obsługi telewizji przy pomocy naszego ekranu pokładowego. DVB T do samochodu udostępnia nam możliwość odtwarzania multimediów takich jak zdjęcia, muzyka, czy filmy, dzięki możliwości podłączenia nośnika pamięci podłączanego przy pomocy USB.