Zmieniarki USB

CAR - TRONIC to miejsce stworzone z myślą o Klientach wymagających, którzy poszukują produktów najwyższej klasy za rozsądną cenę. W swoim asortymencie posiadamy ponad 4000 artykułów z różnych grup produktowych. Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia, pochodzące od uznanych na rynku producentów. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują nowoczesne i niezwykle funkcjonalne cyfrowe zmieniarki, które w dość krótkim czasie zrewolucjonizowały rynek. Urządzenia te są naturalnym uzupełnieniem, a w wielu przypadkach nawet idealną alternatywą dla tradycyjnej zmieniarki płyt. Proponowane przez nas produkty są bardzo łatwe w montażu i w użyciu. Zapraszamy!

Odtwórz muzykę z iPod lub USB poprzez oryginalne radio samochodowe, oraz steruj iPod, USB za pomocą fabrycznych przycisków.

Podłącz ładowanie iPoda, iPhone'a, urządzeń mobilnych z USB lub odtwarzaczy MP3 za pośrednictwem oryginalnego radia samochodowego. Możesz kontrolować urządzenie z muzyką z radia samochodowego i / lub sterować z kierownicy i wyświetlić menu iPoda i USB na oryginalnym wyświetlaczu samochodu.

Prosta instalacja u naszych autoryzowanych dealerów w ciągu około 1 godziny.

Dokładne dopasowanie produktu wymagane w zależności od rodzaju pojazdu i radioodtwarzacza fabrycznego. 

Tutaj można porównać nasze produkty.

Zmieniarki cyfrowe – propozycja dla wszystkich melomanów!

Każdy z nas lubi od czasu do czasu posłuchać muzyki w swoim samochodzie. Odpowiedni dobór utworów bardzo skutecznie sprawi, że nasze samopoczucie stanie się zwyczajnie lepsze. Niestety bardzo często nasze odbiorniki radiowe nie oferują możliwości odtwarzania piosenek z naszych telefonów, kart pamięci lub innych nośników. W jaki sposób możemy sobie na stałe poradzić z tym problemem? Możliwości wbrew pozorom jest sporo, można zainteresować się przewodem typu AUX, jedynym minusem takiego rozwiązania jest fakt, że będziemy mogli wówczas korzystać tylko z przewodu mini jack, co może momentami okazać się jako niewystarczające. W takim wypadku należy odnaleźć alternatywne rozwiązanie, które spełni nasze oczekiwania. Pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z najlepszą możliwą propozycją, która nie dość, że będzie bardzo funkcjonalna, to również intuicyjna w korzystaniu. Zmieniarki cyfrowe zyskują coraz to większą popularność, ze względu na swoją uniwersalność. Z urządzeniem tego typu żaden nośnik przestanie być dla Twojego wozu wyzwaniem. Niezależnie, czy będziesz chciał skorzystać z karty SD lub standardowego pendrive’a. Nie pozwól, by muzyka Cię opuszczała chociaż o krok. Zagwarantuj sobie komfort podczas jazdy na najwyższym poziomie. Możemy Ci wręcz zagwarantować satysfakcję z wykonanych zakupów.

Emulator zmieniarki tylko z Car-tronic!

Jeżeli cenisz sobie najwyższą jakość, to z całą pewnością powinieneś zapoznać się z naszą bogatą ofertą, gdzie odnajdziesz części oraz urządzenia pochodzące z oryginalnych dystrybucji. Wśród licznych kategorii odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W swoim działaniu w głównej mierze kierujemy się satysfakcją naszego klienta. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Na pewno nie pożałujesz swojego wyboru!