Test

Obudowy głośników

Wyświetlono: 1 – 22 z 22 wyników

Obudowy do głośników samochodowych

Współcześnie wielu kierowców dąży do jak największego udoskonalenia swoich samochodów. Dotyczy to zarówno wymiany podzespołów odpowiedzialnych za moc i wydajność pojazdu, jak również kupna akcesoriów, dzięki którym auto staje się bardziej funkcjonalne i prestiżowe, a jazda nim – przyjemniejsza. Do tej drugiej grupy możemy zaliczyć między innymi mocne głośniki.
Same wysokiej jakości głośniki w aucie to jednak tylko połowa sukcesu. Należy zadbać także o specjalne obudowy do głośników samochodowych, które nie tylko podkreślą i pogłębią brzmienie dźwięku, ale także zabezpieczą urządzenia audio przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem.

Różnorodne obudowy głośników samochodowych w car-tronic.pl

W sklepie internetowym car-tronic.pl znajdziesz szeroki wybór obudów głośników samochodowych, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model odpowiednio dopasowany do przetworników akustycznych, które posiadasz w swoim aucie. Oferujemy między innymi zamknięte i szczelinowe obudowy do głośników samochodowych o pojemności 30, 40, czy 50 litrów.
Proponowane przez nas obudowy głośników samochodowych są produkowane z wytrzymałych płyt MDF, które wykazują dużą solidność nawet po wieloletnim, intensywnym użytkowaniu. Są one obite wysokojakościową tkaniną, charakteryzującą się wytrzymałością na ścieranie i wytrzymałością. Dzięki wykorzystaniu podczas produkcji tak dobrych materiałów, obudowy głośników wyglądają jak nowe nawet po wielu latach.

Obudowy do głośników samochodowych – subwoofer

Subwoofery to głośniki niskotonowe, które są doskonałym sposobem na poprawienie jakości basów w samochodzie. Są one jednymi z najpopularniejszych akcesoriów kupowanych podczas tuningowania pojazdu. Z uwagi na duże zainteresowanie subwooferami na rynku, w sklepie internetowym car-tronic.pl oferujemy szeroki wybór obudów do głośników samochodowych basowych. Obudowy głośników samochodowych subwoofer w naszej ofercie mają tak dobrane parametry, by pasowały do nich wszystkie najpopularniejsze, dostępne obecnie na rynku głośniki basowe.