Test

Alarmy, Monitoring GPS

Wyświetlono: 1 – 15 z 15 wyników

Alarmy samochodowe – zadbaj o bezpieczeństwo pojazdu

Antykradzieżowe zabezpieczenie pojazdu to bardzo ważna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę. Zarówno nieco starsze, jak i nowe pojazdy często nie posiadają fabrycznych systemów alarmowych. Możesz zainstalować tego typu sprzęt samodzielnie, aby czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Zakup oraz montaż urządzenia to mały koszt, a może przynieść naprawdę satysfakcjonujące efekty. To skuteczna ochrona Twojego pojazdu przed uprowadzeniem. Alarmy samochodowe z naszej oferty są niezwykle wydajne, po uruchomieniu generują dźwięk, który dotrze do Ciebie nawet z dalszych odległości. Jeżeli samochód będzie zaparkowany na podjeździe, z pewnością także w nocy usłyszysz ostrzegawczy dźwięk. Alarmy samochodowe często odstraszają potencjalnych złodziei, którzy uciekają, tym samym rezygnując z podejmowania próby kradzieży.

Monitoring GPS samochodu – przydatny i niezawodny

Równie ważną częścią wyposażenia pojazdu jest specjalny system odpowiadający za monitoring GPS samochodu. Jeżeli doświadczony złodziej poradzi sobie z alarmem, urządzenie to umożliwi Ci szybkie namierzenie auta, co znacznie pomoże odpowiednim służbom w poszukiwaniach i przechwyceniu pojazdu. Wiele modeli pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym, więc masz pewność, że przesyłane dane są aktualne. W przypadku, gdy Twój samochód zostanie skradziony, a w jego wnętrzu nie będzie urządzenia śledzącego, zlokalizowanie obiektu jest praktycznie niemożliwe. Monitoring GPS samochodu może także opierać się na wysyłaniu SMSów do Twojego telefonu, na przykład po uruchomieniu silnika, czy podczas przecinaniu przewodów akumulatora.

Sklep Car-Tronic to nie tylko akcesoria audio

Nasz asortyment to głównie akcesoria i sprzęt związany ściśle z car audio, jednak dbamy o potrzeby naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy dostępną ofertę. Chcemy, aby każdy kierowca mógł czuć, że jego samochód jest bezpieczny. Zaprezentowany sprzęt to profesjonalny monitoring GPS pojazdów, który zawsze działa sprawnie, pozwalając na szybkie ujawnianie lokalizacji. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami oraz renomowanymi producentami – wszystkie produkty są synonimem wysokiej jakości, a także trwałości i niezawodności.