Test

Czujniki parkowania

Wyświetlono: 1 – 19 z 19 wyników

Czujniki parkowania do samochodu

Zamontowanie czujników parkowania w samochodzie ma wiele zalet. W pierwszej kolejności należy podkreślić te, związane bezpośrednio z podwyższeniem standardów bezpieczeństwa. Czujniki wyposażone w specjalne systemy alarmujące, poinformują kierowcę o utrudnieniach, które mogą prowadzić do nieprzyjemnych incydentów na drodze, a nierzadko także do poważniejszych kolizji. W Car-tronic.pl znajdziesz kompletne zestawy czujników parkowania, dzięki którym Twoje manewry będą jeszcze pewniejsze!

Czujniki parkowania – pewność bezpiecznej jazdy!

W specjalnie przygotowanym przez nas asortymencie obok wielu innych produktów znajdziesz bezprzewodowe czujniki parkowania. Dostępne u nas urządzania są niesamowicie funkcjonalne, wygodne, a do tego niezawodne. W momencie zbliżania się do przeszkody, natychmiast informują kierowców o jej położeniu. Dodatkowo specjalnym sygnałem dźwiękowym informują o konkretnej odległości od przeszkody, tym samym sprawiając, że codzienna jazda samochodem staje się czystą przyjemnością pozbawioną jakiegokolwiek stresu, zwłaszcza tego związanego z bezpiecznym parkowaniem.

Czujniki parkowania z Car-tronic.pl

Nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy oferują wysoką jakość urządzeń i sprawne działanie przez szereg lat. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz czujniki parkowania takich marek jak Pioneer, Valeo, Amervox

Chciałbyś zyskać bliższe informacje o konkretnym produkcie? Masz pewne wątpliwości i chciałbyś się z nami nimi podzielić? W takim razie skontaktuj się z nami! Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z car audio.

Czujniki parkowania z wizualizacją na ekranie radia

Parkowanie potrafi sprawić problem nawet najlepszym kierowcą. Oczywiście, często nie jest to uzależnione od umiejętności kierującego pojazdem, lecz złemu ustawieniu samochodu przez osobę parkującą wcześniej. W takich momentach czujniki parkowania z wizualizacją na ekranie radia potrafią uratować sytuacje. W godzinach szczytu często ciężko znaleźć miejsce parkingowe, a wjeżdżanie na miejsce, bez możliwości spojrzenia na odległość, jaka znajduje się za nami, może dodatkowo utrudnić parkowanie. Czujniki parkowania z wizualizacją na ekranie radia mogą uratować zarówno nasz samochód, jak i oszczędzić nasze portfel poprzez uniknięcie stłuczki.

Możliwość podglądu na ekranie sprawia, że parkowanie staje się znacznie łatwiejsze, nawet dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z jazdą samochodem. Dzięki wizualizacji jesteśmy w stanie w łatwy sposób określić, ile wolnego miejsca zostało jeszcze za naszym samochodem, przez co nie musimy się już więcej martwić o spowodowanie stłuczki parkingowej.

Czujnik parkowania przód bezprzewodowy, zaoszczędź czas przy zakładaniu

Montując czujniki przewodowe, musimy poświęcić czas, na przeprowadzenie przewodu do kabiny samochodu, jednak jest na to sposób. Czujniki parkowania bezprzewodowe do przodu samochodu są niezwykłym rozwiązaniem, dzięki, któremu bezproblemowo zamontujemy czujnik, bez zbędnej straty czasu na zakładanie, a później ukrywanie kabla. Czujnik parkowania przód bezprzewodowy działa przy pomocy fal ultradźwiękowych, dzięki czemu łączy się z naszym samochodem, pomagając nam w parkowaniu. 

Bezprzewodowe czujniki parkowania przód i tył z kamerą dostępne na car-tronic.pl

Jazda samochodem staje się znacznie przyjemniejsza, gdy minimalizujemy ilość kłopotów, jakie może nam ona stworzyć. Czynnością, która wprowadza najwięcej stresu podczas podróży, jest bezpieczne wjechanie na miejsce parkingowe, w szczególności, gdy znajdujemy się na niezwykle zatłoczonym parkingu. Nie ma jednak rzeczy, których nie da się ułatwić, bezprzewodowe czujniki parkowania przód i tył z kamerą są rozwiązaniem dla wszystkich osób. Dostęp do podglądu z kamery przydaje się w każdym momencie jazdy, gdy znajdujemy się blisko przeszkody. Powiadomienia dźwiękowe sprawiają, że nawet gdy zamyślimy się w podróży, mamy czas na reakcje.

Zadbaj o bezpieczeństwo kupując zestaw czujników parkowania

Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem jest najważniejszym, o czym musimy pamiętać. Od decyzji, jakie podejmiemy podczas prowadzenia samochodu, nie zależy tylko nasze życie, lecz życie naszych pasażerów oraz osób będących w pobliżu. Zestaw czujników parkowania, znacząco zwiększa naszą świadomość w kwestii pozycji innych osób oraz rzeczy otaczających nasz samochód. W szczególności warto w nie zainwestować, gdy posiadamy samochód z ograniczoną widocznością, na przykład przez zaklejoną tylną szybę, lub podczas prowadzenia zabudowanego Vana. Zestaw czujników parkowania powinien być zamontowany w każdym pojeździe, aby wszyscy na drogach czuli się bezpiecznie.