Test

Maskownice

Wyświetlono: 1 – 18 z 18 wyników

Maskownice do głośników- ochrona i estetyka

Utrzymanie czystego, pełnego dźwięku, a jednocześnie skuteczna ochrona przed zabrudzeniem i zachowanie estetyki na najwyższym poziomie? Maskownice do głośników spełnią wszystkie te zadania i sprawią, że głośniki uzyskają nowy, elegancki wygląd! W naszym sklepie znajdziesz maskownice o różnych rozmiarach, co pozwala dopasować je do konkretnych modeli głośników.

Dlaczego stosuje się maskownice do głośników?

Profesjonalne maskownice na głośniki nie zaburzają brzmienia oraz czystości dźwięku, stanowią za to skuteczną ochronę głośnika przed kurzem, brudem, zarysowaniem lub uszkodzeniem, na przykład przez dziecko. Poza tym zapewniają także estetyczne, kompletne wykończenie, a na niektórych modelach głośników ich stosowanie jest wręcz wskazane!
Stosowanie maskownic zależy od indywidualnych upodobań. Jeśli nie przepadamy za zbyt wysokimi tonami, maskownice na głośniki pozwolą je zredukować, dzięki czemu brzmienie będzie przyjemniejsze.

Maskownice na głośniki i radia

W naszej ofercie znajdziesz maskownice w różnorodnych, najczęściej stosowanych rozmiarach, co pozwoli zastosować je do rozmaitych modeli głośników. Oferujemy okrągłe maskownice o średnicy 100mm, 130mm, 165mm, 200mm, a także podłużne maskownice 160 x 240 mm oraz wiele innych popularnych wariantów!
Polecamy także wygodne etui oraz maskownice do radia, pozwalające bezpiecznie ukryć radio samochodowe. Jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć cenne radio znajdujące się w pojeździe przed kradzieżą, stosowanie maskownicy to wręcz konieczność. W naszym sklepie możesz znaleźć standardowe etui oraz maskownice przeznaczone do urządzeń w rozmiarze 1 din. Akcesoria z naszej oferty zostały wyprodukowane przez renomowanych w swojej branży producentów takich jak CompoTech. Dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego dostępne w naszym sklepie produkty to niezawodny wybór! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów samochodowych, dzięki którym dostosujesz swój pojazd do własnych, indywidualnych potrzeb.