Test

Wytłumienie komory silnika

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

Wyciszenie silnika

Wielu kierowców boryka się z problemem nadmiernego hałasu w swoim samochodzie. Jedni narzekają na nieszczelność drzwi, inni sufitu. W niektórych przypadkach to silnik, kryjący się pod maską jest problemem. Na szczęście Car-tronic.pl dysponuje środkami, które zaradzą temu dyskomfortowi.

Dlaczego warto wyciszyć silnik?

Producenci aut w dzisiejszych czasach przykładają dużą wagę do tego, by wdrażać technologie, które zagwarantują właścicielom samochodów cichą pracę silnika. Jednakże nie wszyscy mogą pozwolić sobie na taki komfort. Nie tylko standard silnika, ale także czynniki zewnętrzne wpływają na to, że pracuje on zdecydowanie za głośno. O jakich czynnikach mowa? Chodzi o wiek auta i przebieg. By zniwelować powstający w czasie jazdy hałas, należy dokonać wyciszenia silnika.

Cart-tronic.pl to sklep, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do wytłumienia komory silnika. W tej kategorii znajdują się produkty sprawdzonych marek, które są cenione na rynku car audio i branży motoryzacyjnej. 

Akcesoria do wyciszania silnika w Car-tronic.pl

Materiały, z których powstały poszczególne akcesoria do wyciszenia silnika, wyróżniają się dużą gęstością i strukturą opartą na zastygniętych pęcherzykach powietrza. To sprawia, że maty mają ponadprzeciętne zdolności dźwiękoizolacyjne. Są także o wiele bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wybierając produkty z Car-tronic.pl, możesz mieć pewność, że hałas wynikający z pracy silnika, już nigdy nie zakłóci komfortowej jazdy samochodem. 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości lub będziesz chciał nam zadać jakieś pytanie, jesteśmy otwarci na kontakt. Zapraszamy!