Test

Stacje multimedialne do samochodu

Wyświetlono: 1 – 40 z 46 wyników

Stacje multimedialne do samochodu – pełna kontrola

Znudziło Ci się stare, mało atrakcyjne radio, które tylko ograniczało możliwości audio? Jako zamiennik warto wybrać profesjonalne stacje multimedialne do samochodu dostępne na Car-Tronic.pl. To oferta skierowana do posiadaczy różnego typu samochodów: sportowych, rodzinnych, czy nawet dostawczych. Asortyment jest bardzo szeroki, składa się na modele umożliwiające zwiększenie komfortu w czasie podróży. Nie zabrakło urządzeń dotykowych, mniej lub bardziej zaawansowanych. Zależnie od wymagań dobierz stację multimedialną, która spełni Twoje wymagania w zakresie estetyki oraz ergonomii.

Stacje multimedialne samochodowe oparte na systemie Android

Posiadamy modele stacji multimedialnych, które zostały zaprogramowane w systemie Android. To funkcjonalny soft oferujące masę innowacyjnych opcji. Zwykle tego typu urządzenia mogą bez żadnych problemów połączyć się ze smartfonem. Odtwarzanie muzyki staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Dodatkowo, poszczególne stacje multimedialne Android pozwalają obsługiwać kamerę cofania, czujniki parkowania, połączyć się przez WiFi, HDMI, USB, czy z tunerem DVB-T. Ich montaż jest bardzo prosty – wszystkie stacje multimedialne dostępne są w przystępnych cenach. Dotykowe wyświetlacze znacznie ułatwiają pracę.

Kompleksowa oferta Car-Tronic.pl

Naszym oferujemy tylko i wyłącznie nowoczesny, prężnie działający sprzęt. Stacje multimedialne do samochodu podnoszą komfort codziennej jazdy i czynią ją jeszcze bardziej przyjemną, bezpieczną oraz łatwą. Posiadamy sprawdzone produkty, pochodzące od wiodących na rynku producentów. Każda dostępna u nas stacja multimedialna Android jest urządzeniem wysokiej klasy, wygodnym w użytkowaniu, funkcjonalnym, niezawodnym i atrakcyjnym wizualnie. Ciekawy, estetyczny design urządzeń doskonale wpisze się we wnętrze każdego samochodu. Wystarczy dobrać model pasujący do Twojego pojazdu, aby cieszyć się nowoczesnym sprzętem. Jesteśmy pewni, że takie rozwiązanie przypadnie Ci do gustu. Gorąco zapraszamy!

Stacje multimedialne dedykowane do marki samochodu

Decydując się na zakup samochodu używanego, bardzo często możemy natrafić na samochody, których stacje multimedialne dedykowane zostały wcześniej wymontowane. Niezależnie od powodu demontażu, samochód nieposiadający oryginalnej stacji wygląda dość ubogo. Żeby radzić sobie z tym problemem, powstają stacje multimedialne dedykowane do danej marki samochodu. W ten sposób dokupujemy stację, która świetnie zastępuje tę oryginalną. 

Stacje multimedialne samochodowe posiadające system Android

Obecne stacje multimedialne mają wgrany system android. Dzięki niemu, z łatwością możemy pobierać niezbędne dla nas aplikacje. Takie rozwiązania pozwalają nam na pobieranie aktualnych map, przy których użyciu łatwo dotrzemy do naszego zamierzonego celu, omijając przy tym korki czy awarie drogowe. Stacje multimedialne samochodowe z systemem android, dodatkowo ułatwiają nam dostęp do korzystania z aplikacji do odtwarzania muzyki, a przez wbudowany system bluetooth połączymy się z telefonem, aby przekierowywać połączenia bezpośrednio do naszej stacji.

Jaką stację multimedialną do auta wybrać?

Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jest niezwykle trudne. Każdy użytkownik ceni sobie coś innego. Jeżeli chcemy, aby zestaw wpasował się idealnie do naszego samochodu, warto sięgnąć po stacje multimedialne dedykowane do marki samochodu. Takie rozwiązania są gwarancją, że stacja będzie pasowała rozmiarami do naszego modelu samochodu. Jeżeli do naszego modelu samochodu nie były produkowane stacje multimedialne dedykowane, bez problemu, możemy zamontować stacje, która się nam spodoba. W tym momencie warto jednak upewnić się, jaki rozmiar radia, zmieści się w naszym samochodzie.

Stacje multimedialne do auta występują w dwóch rozmiarach, 1 DIN i 2 DIN. Ze względu na wbudowany wyświetlacz, większość stacji produkowanych jest w rozmiarze 2 DIN, jednak znajdziemy również produkty o mniejszej wielkości. Odpowiednio dostosowany zestaw multimedialny do samochodu, tworzy z nim spójną całość, przez co poprawia aspekt wizualny naszego auta w środku.

Zestaw multimedialny do samochodu, dlaczego warto po niego sięgnąć?

Zestaw multimedialny do samochodu jest obecnie popularnym rozwiązaniem. Jego używanie przynosi nam wiele zalet, nie mając przy tym żadnych wad. Zastąpienie klasycznego odtwarzacza, zestawem multimedialnym dodaje nam wiele opcji. Pierwszą z nich jest dotykowa obsługa odtwarzacza. Niektóre stacje multimedialne samochodowe z systemem android, dają nam bezpieczeństwo poprzez wbudowane kamery, czujniki oraz wiele innych niezwykle przydatnych opcji podczas jazdy samochodem.