Test

Gniazda zapalniczki , zasilacze USB

Wyświetlono: 1 – 40 z 42 wyników

Przydatne ładowarki samochodowe USB

W czasie jazdy często wykorzystujemy nawigację samochodową lub telefon jako źródło sygnału GPS. Nieważne czy podróżujesz po Polsce, czy wyjeżdżasz za granicę, odpowiednie zaplanowanie trasy często jest trudne. Jazda z nawigacją pozwoli Ci osiągnąć cel szybko i przy mniejszych kosztach. Niestety, każde urządzenie może z czasem się rozładować odmawiając posłuszeństwa. W przypadku telefonów lub nawigacji przyda Ci się ładowarka samochodowa USB umożliwiająca naładowanie baterii i akumulatora w trakcie jazdy. Sprzęt pobiera moc z akumulatora, którego energia jest ciągle uzupełniana przez alternator. Takie rozwiązanie w żaden sposób nie wpływa negatywnie na pojazd, a Twój sprzęt może znów poprawnie funkcjonować. W ofercie Car-Tronic.pl posiadamy ładowarki samochodowe USB z wejściem do urządzenia typu nawigacja lub telefon, a także nowoczesne wersje indukcyjne.
 

Gniazda samochodowe USB

Do podłączenia kabla ładowarki może posłużyć Ci gniazdo samochodowe USB. Aby działało poprawnie, należy je umieścić w wejściu zapalniczki. Poza obsługą ładowarek może stać się elementem zasilającym estetyczne paski ze światłami LED lub inne urządzenia z wejściem na USB. Dodatkowo, gniazda samochodowe pozwolą Ci naładować powerbank, odtwarzacz MP3, MP4 lub tablet. W ofercie posiadamy również rozgałęźniki gniazda zapalniczki – okazują się być przydatne w momencie, gdy chcesz obsługiwać kilka urządzeń jednocześnie. Rozwiązanie to pozwala o wiele wydajniej korzystać z przesyłanej energii. Tego typu urządzenia są praktyczne, a zajmują niewiele miejsca. Możesz nabyć je w korzystnej cenie i cieszyć się z ich funkcji. Korzystają z nich zawodowi kierowcy, a także osoby dojeżdżające samochodami do pracy.
 

Zasilacze samochodowe USB

W ofercie nie zabrakło również zasilaczy samochodowych USB. Warto zauważyć, iż w ofercie posiadamy produkty woododporne, czy podświetlane gwarantujące jeszcze wyższą estetykę oraz ergonimię. Zasilacze samochodowe USB wpinane do zapalniczki oferują komfort w przystępnej cenie.