Test

Wytłumienie podłogi, dachu, bagażnika, nadkoli, plastików

Wyświetlono: 1 – 25 z 25 wyników

Pianki wyciszające do samochodu

Podczas przygotowywania kompleksowego osprzętu car audio w samochodzie, nie zapominaj o zastosowaniu mat tłumiących do samochodu. Podłączenie wydajnych głośników, skrzyni basowej oraz wzmacniacza z pewnością polepszy efekty dźwiękowe, ale maksymalną wydajność nagłośnienia osiągniesz dopiero wtedy, gdy zadbasz o właściwe wytłumienie poszczególnych elementów nadwozia pojazdu. Zainstalowanie pianki dźwiękochłonnej sprawia, że hałas wytwarzający się podczas jazdy samochodem, nie będzie słyszalny. W czasie podróżowania słyszysz silnik pojazdu, dźwięk kół toczących się po jezdni oraz wiatr. Wszystkie te elementy negatywnie wpływają na komfort. Chcesz cieszyć się ergonomią podczas jazdy oraz ulubionymi utworami z radia? Koniecznie poznaj bliżej maty tłumiące do samochodu!

Wytłumienie podłogi, dachu, bagażnika i nadkoli

Dostępne w ofercie sklepu internetowego Car-Tronic pianki wyciszające do samochodu możesz zastosować w praktycznie każdej części nadwozia. Służą do umieszczenia w bagażniku, na podłodze, czy w podsufitce, jako wygłuszenie dachu. Nie zapominaj także o drzwiach – to w końcu tam znajdują się głośniki samochodu. Pianki wyciszające do samochodu kosztują niewiele, a gwarantują wysoką skuteczność. Co więcej, ich cechą szczególną jest ogromna trwałość. Raz zamontowane pianki dźwiękochłonne będą Ci dumnie służyć przez długi czas.

Specjalistyczny sprzęt dla amatorów i profesjonalistów

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy pianki wyciszające do samochodu, które mogą być wykorzystywane przez amatorów oraz profesjonalistów. Poszczególne wyroby różnią się od siebie grubością, sposobem montażu i zastosowaniem. Wiele z nich służy do wyciszenia plastików, inne powinny zostać zamocowane w bagażniku lub w podłoże. Bez wątpienia tłumiące do samochodu dostępne w sklepie Car-Tronic Ci się spodobają. Korzystają z nich klienci indywidualni, oraz firmy na co dzień zajmujące się wyciszaniem pojazdów. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.