Test

Głośniki samochodowe 100 mm

Wyświetlono: 1 – 28 z 28 wyników

Głośniki samochodowe 100mm od wiodących producentów
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci chcą nabywać tylko i wyłącznie najlepszy sprzęt, który nigdy nie zawiedzie. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę składającą się z głośników samochodowych 100mm, pochodzących od renomowanych marek. Prezentujemy sprzęt sygnowany logo producentów Hertz, Pioneer, Alpine, Morel, czy Blaupunkt. Decydując się na zamówienie nagłośnienia ze sklepu internetowego Car-Tronic, wybierasz sprzęt z górnej półki zapewniający bezawaryjne działanie, trwałość oraz nieskazitelnie czysty dźwięk. Poznaj naszą propozycję nieco bliżej, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Głośniki 100mm to połączenie atrakcyjnej ceny oraz najwyższej jakości wykonania.

Głośniki do samochodu 100mm o różnej charakterystyce
Niektóre pojazdy posiadają fabryczne nagłośnienie, pozostawiające wiele do życzenia. W innych przypadkach sprzęt po pewnym czasie zaczyna tracić swoje właściwości, co negatywnie wpływa na efekty dźwiękowe oraz komfort. Asortyment sklepu Car-Tronic to między innymi głośniki do samochodu 100mm, dostępne w wersjach niskotonowych oraz wysokotonowych. Przypominamy również, że wielu producentów wytwarza uniwersalne nagłośnienie średniotonowe, obsługujące bardzo szeroki zakres częstotliwości. Głośniki samochodowe 100mm występują pojedynczo, po dwie sztuki, a także w funkcjonalnych zestawach. Możesz zdecydować się na zmodyfikowanie fabrycznego nagłośnienia częściowo, bądź zainwestować w kompleksową wymianę wszystkich komponentów. Po zainstalowaniu głośników 100mm natychmiast usłyszysz różnicę. Odczucia płynące ze słuchania ulubionych utworów będą niezapomniane!

Komponenty car audio do każdego pojazdu
Nasza oferta to nie tylko głośniki w rozmiarze 100mm. Posiadamy zróżnicowaną ofertę komponentów car audio. Dzięki nam wymienisz nagłośnienie na nowe, zmodyfikujesz radioodtwarzacz, a także podłączysz dodatkową skrzynię basową ze wzmacniaczem. Możesz także pokusić się o wyciszenia nadwozia, aby zmaksymalizować jakość dźwięku! Nasz asortyment doceniają nie tylko amatorzy, ale także profesjonalne firmy, które zajmują się montażem sprzętu audio w samochodach!