Test

Kieszenie i półkieszenie

Wyświetlono: 1 – 17 z 17 wyników

Kieszenie do radia samochodowego

Radio z odtwarzaczem muzycznym to jedne z najpopularniejszych akcesoriów samochodowych, które w swoim aucie chce mieć chyba każdy kierowca. Trzeba jednak pamiętać o tym, że kupno nowego radioodbiornika lub wymiana fabrycznego modelu na uniwersalny wiąże się również z koniecznością zakupu dodatkowych akcesoriów. Części samochodowe potrzebne podczas montażu nowego radia to między innymi adapter do sterowania z kierownicy, ramka radiowa czy kieszenie do radia samochodowego.
W ofercie naszego sklepu internetowego car-tronic.pl posiadamy szeroki wybór kieszeni radiowych, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model odpowiedni do Twojego samochodu oraz odtwarzacza muzycznego.

Jaką funkcję spełniają kieszenie radiowe w samochodzie?

Kupno samego radioodtwarzacza to tylko połowa sukcesu, ponieważ do jego zamontowania niezbędne są elementy takie jak ramki czy kieszenie radiowe. To właśnie kieszenie do radia samochodowego umożliwiają trwałe i solidne zamontowanie odbiornika na desce rozdzielczej pojazdu.
Pamiętaj, że kieszeń lub półkieszeń radiowa musi być dokładnie dopasowana do modelu odtwarzacza. Dlatego podczas dokonywania zakupu dokładnie zapoznaj się z wymiarami kieszeni tak, by umożliwiała ona stabilne zamontowanie radia. Na szczęście w asortymencie sklepu car-tronic.pl znajdziesz półkieszenie radiowe do samochodu w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.
Funkcje półkieszeni radiowych nie ograniczają się jednak tylko do stabilnego utrzymywania odtwarzacza. Wiele spośród dostępnych u nas modeli jest wyposażonych również w tak zwane blokady, które zapobiegają kradzieży radia samochodowego.

Półkieszenie radiowe w car-tronic.pl

Oferujemy kieszenie i półkieszenie radiowe wykonane z tworzyw sztucznych oraz cynkowane. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju akcesoria wybierzesz, możesz liczyć na ich solidność i trwałość. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że kieszenie do radia samochodowego nie ulegają odkształceniom, dzięki czemu nadają się do wieloletniego użytkowania.