Test

Złącza sygnałowe i gniazda ISO

Wyświetlono: 1 – 24 z 24 wyników

Właściwe podłączenie radioodbiornika w samochodzie

Aby móc cieszyć się z możliwości korzystania z radia w samochodzie lub innego sprzętu audio, nie wystarczy, że zainwestujesz w same urządzenia. Konieczne jest jeszcze ich właściwe podłączenie, a do tego również możesz potrzebować konkretnych akcesoriów. Jednymi z nich mogą być wszelkiego rodzaju gniazda i wtyki ISO. Odnajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego.

Złącza ISO do radia samochodowego

Oferujemy szereg złącz ISO do radia samochodowego, które pozwolą Ci na poprawne zainstalowanie swojego sprzętu w aucie. Dzięki tego typu akcesoriom będziesz mieć możliwość wykorzystania w swoim pojeździe innych niż fabryczne rozwiązań audio. Uporządkujesz też w ten sposób wszystkie kable i zabezpieczysz je przed uszkodzeniem mechanicznym. Oferujemy wtyki ISO pasujące do różnych modeli aut. Produkty odpowiednie do swojego pojazdu znajdzie u nas zarówno posiadacz Audi, Citroena, Renault, jak i Aston Martina, czy Ferrari. Dbamy również o to, aby dostępne u nas akcesoria cechowały się wysoką jakością i gwarantowały poprawne działanie całej instalacji, w związku z czym sięgamy po wyroby jedynie sprawdzonych producentów. Są wśród nich chociażby Compotech oraz ACV. Wchodząc w opis konkretnego gniazda ISO, dowiesz się, czy będzie ono pasować do posiadanego przez Ciebie samochodu, dlatego zalecamy dokładne zapoznanie się z parametrami technicznymi poszczególnych produktów przed zakupem. Oprócz tego wartym podkreślenia jest fakt, że zakup odpowiednich złącz ISO do radia samochodowego nie będzie dla Ciebie mocno nadwerężającym Twój budżet wydatkiem, ponieważ posiadamy produkty w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy naszym klientom dostęp do profesjonalnego wyposażenia audio-video do samochodu, zarówno pod względem samego sprzętu, jak też wszelkich akcesoriów instalacyjnych. Skorzystaj z naszych produktów, a także pomocy naszych specjalistów, aby cieszyć się najwyższym komfortem jazdy każdego dnia. Zachęcamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie internetowym każdego kierowcę.