Głośniki samochodowe 165 mm

Głośniki samochodowe ALPINE R2-S653 3-drożne komponentowe 100W RMS 165mm

Zestaw 3-drożny 6½", maksymalna moc szczytowa: 300 W,maksymalna moc RMS: 100 W,impedancja nominalna: 4 Ohm

Indeks: 12532
Indeks producenta: R2-S653
EAN: 4958043905782
Producent: ALPINE

Status: dostępny od 5 do 10 dni
Dostępność: 0
2 899,00 PLN
Ilość

Głośniki samochodowe ALPINE R2-S653 3-drożne komponentowe 100W RMS 165mm czekają na Ciebie w naszej ofercie!

Zestaw głośników to sposób na zapewnienie sobie dźwięku świetnej jakości. Nic dziwnego, że zestawy tego rodzaju stają się coraz bardziej popularne, ponieważ potrafią one wytworzyć wspaniały klimat, poprzez uzupełnianie się w każdej kwestii. Głośniki samochodowe ALPINE R2-S653 3-drożne komponentowe 100W RMS 165mm to świetny wybór dla każdej osoby ceniącej sobie muzykę w świetnej jakości.

ALPINE R2-S653 KOMPONENTOWE 3-DROŻNE GŁOŚNIKI PRO nowej generacji 6-1/2" (16,5 cm) - Moc szczytowa: 300 W - Moc RMS: 100 W


Głośniki komponentowe i koncentryczne serii R z roku modelowego 2022

Jeśli odtwarzasz muzykę głośno i chcesz, aby inni o tym wiedzieli, głośniki z serii R są dla Ciebie. Będziesz cieszyć się centralną sceną dźwiękową z głośnikami, które grają głośno i wyraźnie bez zniekształceń. Głośniki z serii R są dostrojone z naciskiem na wysokie i niskie częstotliwości, dzięki czemu zapewniają moc, jednocześnie naturalnie wytwarzając jasny, aktywny dźwięk. Stanowią idealne dopasowanie mocy i wydajności dla subwooferów i wzmacniaczy serii R.

Całkowicie nowa linia głośników z serii R na rok 2022 ma certyfikat Hi-Res Audio i charakteryzuje się pasmem przenoszenia do 40 kHz. Po raz pierwszy linia R-Series obejmuje system 3-drożny i można nawet wybierać z linii głośników Professional i Standard.


INFORMACJE O PRODUKCIE

Nowe głośniki z serii R 2022
Głośniki Alpine Legendary R-Series wchodzą w trzecią generację i zostały zaprojektowane z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów, aby zapewnić większą moc wyjściową i dźwięk po prostu niesamowity. Możesz wybierać między profesjonalną a standardową linią głośników, aby dopasować ją do pożądanej jakości dźwięku i budżetu.

3-drożny głośnik komponentowy PRO
R2-S653 to najwyższa linia nowej linii głośników serii R na 2022 rok. Posiada 16,5 cm głośnik niskotonowy w drzwiach, 9,6 cm głośnik średniotonowy i 4,3 cm głośnik wysokotonowy o paśmie przenoszenia do 40 kHz.

Stożek wzmocniony włóknem szklanym
Głośnik niskotonowy w drzwiach i głośnik średniotonowy mają całkowicie nowe membrany wzmocnione włóknem szklanym. Ten materiał jest bardzo sztywny i niezwykle lekki, co skutkuje superszybką reakcją i bardzo dokładną reprodukcją muzyki.

Odlewany aluminiowy kosz i duże magnesy
Modele PRO (R2-S635 i R2-S652 ) są wyposażone w wysokiej jakości aluminiowe kosze, co zapewnia wysoką sztywność i pozwala przenosić cięższe magnesy bez wypaczania. Pozwoliło to naszym inżynierom dopasować większe magnesy niż w poprzednich generacjach (przy zachowaniu tej samej głębokości montażu).

Hi-Res Audio Certyfikowany głośnik wysokotonowy z twardą kopułką
Całkowicie nowe głośniki wysokotonowe z twardą kopułką z magnezu zapewniają czystą, szczegółową reprodukcję muzyki i odtwarzanie do 40 kHz (dźwięk Hi-Res). Możesz zamontować je podtynkowo w gwintowanej obudowie (na przykład w panelu drzwi) lub użyć dołączonych mocowań na desce rozdzielczej. Głośniki wysokotonowe można obracać w obudowie, aby skierować je dokładnie na najlepszy punkt.

Łatwy w montażu głośnik wysokotonowy w lokalizacjach OEM
Możesz po prostu usunąć ramkę montażową i pierścień ozdobny głośnika wysokotonowego serii R, aby zminimalizować jego całkowity rozmiar i średnicę. Sam głośnik wysokotonowy jest wtedy wystarczająco mały, aby zmieścić go w wielu miejscach głośników wysokotonowych OEM (wewnątrz słupków A, trójkątów lusterek lub paneli drzwi), aby zapewnić niewidoczną instalację.

Elastyczna sieć PRO X-Over
Ta wielkogabarytowa zwrotnica zawiera wiele wysokiej jakości komponentów dobranych pod kątem najlepszej jakości dźwięku. Możesz dostosować poziom głośnika średniotonowego o -3dB / 0dB / +3dB, a także poziom głośnika wysokotonowego o -3dB / 0dB / +3dB.

HAMR Surround
Alpine HAMR Surround (High-Amplitude Multi-Roll) pozwala na maksymalne wychylenie stożka, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej kontroli. Powoduje to mocny bas przy dużej głośności bez zniekształceń.

Nowe maskownice głośników
Nowe maskownice głośników w kształcie sześciokąta wyglądają bardzo agresywnie i nie zwiększają całkowitej średnicy instalacji głośników.

FUNKCJE I SPECYFIKACJE

Cechy

 • 16,5 cm głośnik niskotonowy w drzwiach (2 szt.) / 9,6 cm głośnik średniotonowy (2 szt.) / 4,3 cm głośnik wysokotonowy z twardą kopułką (2 szt.)
 • Odlewane ciśnieniowo aluminiowe kosze (głośnik niskotonowy w drzwiach / głośnik średniotonowy)
 • Magnezowe głośniki wysokotonowe z twardą kopułką (opcje montażu podtynkowego / na desce rozdzielczej)
 • Stożek wzmocniony włóknem szklanym (głośnik niskotonowy w drzwiach / głośnik średniotonowy)
 • Elastyczne sieci PRO X-Over
 • Dołączone maskownice głośników

Specyfikacja

 • Maksymalna moc szczytowa: 300 watów
 • Maksymalna moc RMS: 100 watów
 • Impedancja nominalna: 4 omy
 • Pasmo przenoszenia: 65 Hz-40 kHz
 • Czułość: 88 dB SPL (1 W przy 1 m)
 • Głębokość montażu głośnika niskotonowego: 6,3 cm
 • Głębokość montażu w średnim zakresie: 3,6 cm
 • Średnica wycięcia głośnika niskotonowego: 13,5 cm
 • Średnia średnica wycięcia: 7,3 cm
Podstawowe
Średnica :165 mm
Typ głośnika:3-drożne, komponentowe
Moc RMS:100 Wat
Moc maksymalna:300 Wat
Maskownice w zestawie:tak
Zwrotnice w zestawie:tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz