Głośniki samochodowe 165 mm

Głośniki samochodowe Focal PS 165 F3E

Liczba głośników w komplecie: 6Rodzaj: 3-drożne, komponentoweKształt: okrągłyMaksymalna moc wyjściowa: 160 WWymiary: średnica 165 mm

Indeks: 11384
Indeks producenta: PS 165 F3E
EAN: 3544056750726
Producent: Focal

Status: dostępny od 5 do 10 dni
Dostępność: 100 lub więcej
2 999,00 PLN
Ilość

16,5-CENTYMETROWY (6½″) I 8-CENTYMETROWY (3″) TRÓJDROŻNY ZESTAW KOMPONENTÓW

Głośniki z zestawu PS 165 F3E łączą w sobie to, co najlepsze z technologii Flax z najnowszymi innowacjami Focal, aby dostarczyć jedno z najbardziej naturalnych brzmień.W głośnikach niskotonowych i średniotonowych zastosowano Zawieszenie TMD (Tuned Mass Damper) w celu ustabilizowania dźwięku przestrzennego i osiągnięcia lepszej kontroli, neutralności i liniowości: bas jest jeszcze gęstszy, wydajność w górnym zakresie tonów średnich jest poprawiona, a zniekształcenia harmoniczne zredukowane. Połączone ze sobą, głośniki te wytwarzająprecyzyjny, mocny dźwięk bez podbarwień.

Głośnik wysokotonowy TAM z odwróconą kopułką w kształcie litery „M” wchodzący w skład zestawu oferuje szerszy kąt rozpraszania i większą wyrazistość dźwięku, bez kierunkowości. Dzięki uchylnemu montażowi są one łatwe do zamontowania w pojeździe. Zestaw uzupełnia audiofilska zwrotnica, oferująca kilka poziomów regulacji dla głośników wysoko- i średniotonowych. Wreszcie, dzięki grawerowanemu aluminiowemu koszowi i skrupulatnym wykończeniom, PS 165 F3E łączy w sobie styl, dyskrecję i nowoczesność, tworząc system premium.

Liczba głośników w komplecie 

6

Maksymalna moc wyjściowa 

160 W

Moc znamionowa  

80 W

Rodzaj 

3-drożne, komponentowe

Kształt 

okrągły

Typ 

montażowe

Wymiary 

średnica 16,5 cm, 8 cm

Głośniki samochodowe Focal PS 165 F3E – doskonały zestaw dla każdego melomana!

Prawdopodobnie większość osób, które uwielbiają słuchać muzyki w trakcie jazdy, w pewnym momencie swojego życia decyduje się na modernizacje systemu car audio. Podczas planowania takiego ulepszenia należy zwrócić na naprawdę wiele czynników, jednak jako jeden z najważniejszych bez większego problemu można wskazać głośniki. Znalezienie tych odpowiednich może być naprawdę sporym wyzwaniem, jednak jeżeli poszukujesz czegoś sprawdzonego, co na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań, to zapoznaj się z naszą propozycją! Głośniki samochodowe Focal PS 165 F3E znajdą swoje zastosowanie w każdym pojeździe!

Zapoznaj się z marką Focal!

Wybierając produkty Focal, możesz mieć pewność, że Twoje auto zabrzmi całkowicie na nowo! Cała ich oferta charakteryzuje się profesjonalnością oraz dbałością o nawet najmniejsze szczegóły!

Podstawowe
Średnica :165 mm
Typ głośnika:3-drożne, komponentowe
Moc RMS:80 Wat
Moc maksymalna:160 Wat
Maskownice w zestawie:tak
Zwrotnice w zestawie:tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
ft_ps165f3e_midrange.pdf Pobierz plik
ft_ps165f3e_woofer_0.pdf Pobierz plik
ft_tam.pdf Pobierz plik
lie_a_notice_flaxevo_74x124_web.pdf Pobierz plik