Głośniki samochodowe 87 mm

Głośniki samochodowe JBL Club 322F dwudrożne współosiowe 3-1/2" (87mm)

Dwudrożne głośniki samochodowe współosiowe 3-1/2" (87mm).Membrana polipropylenowa z opatentowaną technologią PlusOne™. Moc szczytowa: 75W, moc ciągła: 25W (RMS), czułość (@2.83V): 89dB, pasmo przenoszenia: 90Hz – 20kHz, impedancja: 3.0 Ω.

Indeks: 13021
Indeks producenta: CLUB 322F
Producent: JBL

Status: niedostępny
Dostępność: 0
329,00 PLN
Ilość

Głośniki samochodowe JBL Club 322F dwudrożne współosiowe 3-1/2" (87mm), poznaj nową serię od firmy JBL!

Wybór sprawdzonych firm produkujących sprzęty do samochodu to praktycznie gwarancja zadowolenia z naszych zakupów. Głośniki samochodowe JBL Club 322F dwudrożne współosiowe 3-1/2" (87mm), które znajdują się w naszej ofercie to sprzęt idealnie dopracowany, aby generować czyste dźwięki w najwyższej jakości, dzięki czemu możesz być pewny, że jest to sprzęt stworzony dla Ciebie.

Nowe głośniki serii JBL Club wprowadzają profesjonalne brzmienie JBL do samochodów.

Nowa seria głośników samochodowych JBL Club to kompaktowa konstrukcja, wysoka skuteczność i niezwykłe doznania z odsłuchu. To cechy charakterystyczne i wyróżniające je na tle konkurencji. Sprawdzą się nawet w przypadku systemów o umiarkowanej mocy. Wytrzymałe woofery stożkowe Plus One™ z polipropylenu oferują potężnie brzmiący bas i długą żywotność. Tweetery generujące płynne tony wysokie zapewniają lepsze i zawsze przyjemne dla ucha odwzorowanie dźwięku o wysokiej częstotliwości, bez względu na poziom głośności. Adapter montażowy do głośników wysokotonowych Starfish™ oraz zestaw montażowy do tweeterów I-Mount w systemie głośników komponentowych ułatwiają instalację. Głośniki są dostępne w standardowych rozmiarach – 3", 4", 5-1/4", 6-1/2", 6" x 8", 4" x 6", 6" x 9" oraz 3/4". To idealny wybór przy wymianie głośników o podstawowych parametrach.

Zastrzeżona konstrukcja stożkowa (amerykański patent nr 7548631) Plus One™ firmy Harman oferuje zwiększoną powierzchnię membrany w porównaniu do innych głośników tej klasy – wynikiem tego jest wyższa czułość, większa moc dźwięku o niskiej częstotliwości, a także więcej muzycznego charakteru.

Głośniki Club 422F, Club 522F, Club 622, Club 8622F i Club 9632 posiadają tweetery z jedwabną kopułką generujące płynne tony wysokie. Zapewniają lepsze i zawsze przyjemne dla ucha odwzorowanie dźwięku o wysokiej częstotliwości, bez względu na poziom głośności. Kompaktowa konstrukcja głośników Club umożliwia ich dopasowanie do niemal każdego samochodu, jaki można spotkać na drodze. Jeszcze więcej użytkowników samochodów może cieszyć się teraz unikalnym brzmieniem JBL.

Zestawy głośnikowe Club 622 i Club 602CTP zapewniają sterowanie poziomem mocy wyjściowej tweetera w przedziale od 0 dB do +3 dB dla optymalizacji.

Każdy stożek woofera Club został opracowany tak, aby generować czyste, nierezonujące brzmienie, nawet w trudnych warunkach dużej wilgotności lub nagrzanego wnętrza samochodu.

Nowa seria głośników Club cechuje się większym magnesem, umożliwiającym lepsze sterowanie mocą w odróżnieniu od produktów konkurencji w podobnym przedziale cenowym.

Zestaw głośnikowy Club 602CTP, obejmujący nie tylko adapter montażowy do głośników wysokotonowych Starfish™ oraz zestaw montażowy do tweeterów I-Mount, ale także nowy wariant instalacji – z użyciem podstawki do tweetera. Instalacja jest prosta, a co jeszcze ważniejsze, dzięki podstawce do tweetera można dostosować kąt nachylenia w dół i w górę, nawet po zakończeniu montażu, co pozwala sterować akustyką z uwzględnieniem położenia odsłuchu.

Zestaw montażowy do tweeterów I-Mount™ (nr patentu 5859917) umożliwia prostą i uniwersalną instalację tweeterów w każdym zestawie głośnikowym. Obejmuje akcesoria do montażu na płasko i na powierzchni. Dzięki średnicy otworu montażowego 1-3/4" i 1-calowej głębokości montażowej instalacja trwa bardzo krótko. Umożliwia to także montaż tweetera na płasko i ustawienie ±40 kąta nachylenia. Dzięki przeciwnakrętkom dostępnym w zestawie wszystko utrzymuje się na swoim miejscu, a tweeter można wymienić bez usuwania całego zestawu.
 

Specyfikacja techniczna

  • Dwudrożne głośniki samochodowe współosiowe 3-1/2" (87mm).
  • Membrana polipropylenowa z opatentowaną technologią Plus One™
  • Moc szczytowa: 75W
  • Moc ciągła: 25W (RMS)
  • Czułość (@ 2.83V): 89dB
  • Pasmo przenoszenia: 90Hz – 20kHz
  • Impedancja: 3.0 Ω.
Podstawowe
Średnica :87 mm
Typ głośnika:Współosiowy dwudrożny
Moc RMS:25 Wat
Moc maksymalna:75 Wat

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz