Wejścia sygnałowe AUX ,kable Jack

Gniazdo samochodowe AUX, USB z mocowaniem

Indeks: 01787
Indeks producenta: CAR-951
Producent: ACV

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 3
43,29 PLN
Ilość

Gniazdo samochodowe AUX USB z mocowaniem

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają dopasować użytkowane sprzęty i maszyny całkowicie do swoich potrzeb i preferencji. Nawet wtedy, gdy korzystasz ze starszych maszyn, wystarczy wybór kilku akcesoriów, aby poprawić ich funkcjonalność. Nie inaczej jest w przypadku samochodów – w naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór różnych dodatków, które sprawiają, że użytkowanie samochodu jest prostsze i przyjemniejsze.


Samochodowe gniazdo z mocowaniem wejście AUX USB

Oferujemy specjalne gniazdo samochodowe AUX USB z mocowaniem, dzięki którym podłączysz w samochodzie dowolne urządzenie poprzez wejście jack albo złącze USB. Teraz możesz cieszyć się odsłuchem ulubionej płyty wprost ze smartfona, nawet wtedy, gdy w samochodzie nie posiadasz funkcji połączenia bezprzewodowego. Niepozorne lecz niezwykle funkcjonalne gniazdo samochodowe AUX USB z mocowaniem to spora korzyść w niewielkiej cenie. Wybierz gniazdo z naszego asortymentu i sprawdź sam.


Gniazdo samochodowe AUX, USB z mocowaniem
Akcesoria car audio to branża, w której świetnie się odnajdujemy już od lat. Nasze doświadczenie pozwala proponować właścicielom aut najbardziej optymalne rozwiązania. Prezentowane gniazdo samochodowe AUX to przykład starannej produkcji według wytycznych nowoczesnych technologii. Dzięki niemu będziesz mógł połączyć swój samochód z innymi urządzeniami. Zyskasz możliwość odtwarzania muzyki właśnie dzięki gniazdu AUX. 

Profesjonalne złącze USB
To specjalistyczne złącze USB będziesz mógł zamontować w dowolnym miejscu w samochodzie za sprawą dołączonej podstawki mocującej. Omawiane gniazdo samochodowe zostało wyprodukowane przez cenionego producenta car audio ACV. 

Jeśli chciałbyś zwrócić się do nas z jakimś pytaniem, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością na nie odpowiemy. 

Opis

Profesjonale złącze USB do zamontowania w dowolnym miejscu w samochodzie lub innym dzięki podstawce mocującej.

Specyfikacja

Złącze USB typ A wtyk - typ A gniazdo ; - wtyk Jack 3,5mm 4pol - gniazdo Jack 3,5mm - podstawka mocująca ; - długość - 2m

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz