Professinal Navigation (E65/66) - Interfejsy AV

Interfejs multimedialny do nawigacji BMW E65 iDrive Professional

Interfejs multimedialny do nawigacji BMW E65 iDrive Professional (z fabrycznym podłączeniem tunera TV) z aktywacją wideo

Indeks: 08027
Indeks producenta: C2-E65
Producent: CARAUDIO-SYSTEMS

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 1
1 847,67 PLN
Ilość

Interfejs multimedialny do nawigacji BMW E65 iDrive Professional (z fabrycznym podłączeniem tunera TV) z aktywacją wideo


Interfejs umożliwia podłączenie dowolnego zewnętrznego źródła obrazu (np. odtwarzacz DVD, tuner DVB-T). Kolejną cechą jest możliwość sterowania podłączonymi źródłami wideo za pomocą przycisków na urządzeniu nawigacyjnym. Ponadto interfejs zawiera funkcję automatycznego przełączania kamery cofania i zapewnia styk S dla źródeł wideo.

Interfejs multimedialny do nawigacji BMW E65 iDrive Professional, z którym podłączenie dowolnego źródła obrazu staje się niezwykle proste!

Mimo wielu udogodnień, które oferowane są w samochodach, bardzo często zależy nam na dodatkowym montażu innych komfortowych opcji. Interfejs multimedialny do nawigacji BMW E65 iDrive Professional to urządzenie pozwalające nam na połączenie dowolnego źródła obrazu, dzięki czemu w naszym samochodzie dostępna będzie telewizja lub odtwarzacz płyt DVD.

Cechy produktu:

  • Podłącz i graj interfejsy multimedialne
  • 2 wejścia AV z oddzielnymi kanałami sterowania IR
  • Opcjonalne sterowanie urządzeniami z rynku wtórnego (np. Odtwarzacz DVD, tuner telewizyjny ...) za pośrednictwem fabrycznego systemu informacyjno-rozrywkowego
  • Wyjście włączające (+12V maks. 1A) dla podłączonych urządzeń
  • Aktywacja odtwarzania obrazu podczas jazdy
  • Wejście kamery cofania
  • Wyjście zasilania kamery cofania (+12V maks. 1A)
  • Automatyczne przełączanie na wejście kamery cofania po włączeniu biegu wstecznego (kamera modernizacyjna tylko w tryb c.LOGiC)

Zgodność:

Kompatybilny z systemem nawigacji BMW iDrive Professional (wersja z przyciskiem MENU w konsoli środkowej) i monitorem pokładowym 8,8 cala.

Do pojazdów Z fabrycznym podłączeniem tunera TV.

Montowane w pojazdach BMW m.in. :

  • Seria 7 (E65/66)

Do pojazdów BEZ fabrycznego systemu rozrywki dla tylnych siedzeń.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz