Stacje multimedialne do samochodu

Stacja multimedialna 2 DIN Kenwood DNR992RVS 10,1 Cala

System nawigacji / cyfrowy amplituner AV z 10,1-calowym wyświetlaczem HD, ulepszonymi bezprzewodowymi połączeniami ze smartfonami i radiem cyfrowym DAB+.

Indeks: 12460
Indeks producenta: DNR992RVS
EAN: 19048234827
Producent: Kenwood

Status: na zamówienie
Dostępność: 100 lub więcej
7 750,00 PLN
Ilość

Kenwood DNR992RVS - System nawigacji / cyfrowy amplituner AV z 10,1-calowym wyświetlaczem HD, ulepszonymi bezprzewodowymi połączeniami ze smartfonami i radiem cyfrowym DAB+.


Zmodernizuj swój fabryczny system audio za pomocą najnowszych systemów nawigacyjnych Kenwood, które wykorzystują 10,1-calowy wyświetlacz HD, zapewniający miejsce na więcej informacji, które są duże i łatwe do zobaczenia za jednym spojrzeniem. Obejmuje wiodące w branży oprogramowanie nawigacyjne firmy Garmin dla samochodów ciężarowych, przyczep i samochodów dostawczych, oferujące różnorodne opcje wyświetlania ułatwiające jazdę. Bezprzewodowe połączenia ze smartfonem, aby uzyskać dostęp do map, telefonu, muzyki i wiadomości z telefonu bez podłączania żadnych kabli. Zawiera CarPlay, Android Auto i Wireless Mirroring dla Androida. 4 wejścia kamery, które zapewniają najwyższą wygodę, elastyczność i bezpieczeństwo. Użyj korektora graficznego, aby dostosować jakość dźwięku do swoich unikalnych upodobań. Dodatkowa scena dźwiękowa jest dostępna dzięki funkcji Time Alignment, zaprojektowanej w celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku

Kluczowe cechy

 • 10,1-calowy wyświetlacz LCD HD (1280 x 720 pikseli) zapewnia ostry obraz o wysokim kontraście, żywe kolory i wyjątkowo szeroki kąt widzenia
 • Mechanizm pływającego panelu z 3-kierunkową regulacją pozycji.
 • Wbudowane Wi-Fi do wygodnego połączenia bezprzewodowego z kompatybilnym smartfonem.
 • Obsługuje CarPlay i Android Auto bezprzewodowo lub przez USB.
 • Obsługuje funkcję Wireless Mirroring dla systemu Android, w tym dwukierunkową kontrolę dotykową.
 • Wyposażony w wiodący w branży system nawigacji Garmin oferujący różnorodne opcje wyświetlania ułatwiające jazdę
 • Sugerowane trasy zgodnie z profilem kampera, ciężarówki lub samochodu. Kontakt z kempingami NKC, ACSI i HERE.
 • 3-letnia opieka nad mapami firmy Garmin.
 • Tuner radiowy DAB+ zapewniający odbiór bez szumów i zakłóceń oraz krystalicznie czysty cyfrowy dźwięk stereo
 • Technologia bezprzewodowa Bluetooth(R) do rozmów w trybie głośnomówiącym i strumieniowego przesyłania muzyki. (Dostępne funkcje zależą od telefonu komórkowego).
 • Kompatybilny z Hi-Res Audio, który zapewnia większą klarowność i szczegółowość dźwięku niż standardowe skompresowane cyfrowe formaty audio.
 • Wyposażony w 4 wejścia kamery zapewnia najwyższą wygodę, elastyczność i bezpieczeństwo.
 • Cyfrowy procesor dźwięku, wyrównanie czasowe i 13-pasmowy korektor dźwięku dla optymalnego dostrojenia dźwięku.
 • Adapter zdalnego sterowania na kierownicy i gotowy interfejs wyświetlacza OEM (wymagany opcjonalny interfejs specyficzny dla samochodu).

Nawigacja firmy Garmin, 3 lata opieki nad mapami.

Wyposażony w stylowy, duży, czytelny wyświetlacz HD o przekątnej 10,1 cala, system multimedialny DNR992RVS firmy KENWOOD zawiera wiodące w branży oprogramowanie nawigacyjne Garmin dla ciężarówek, furgonetek, kamperów i samochodów z różnymi opcjami wyświetlania ułatwiającymi jazdę. Po zainstalowaniu tego systemu łatwo konfigurowalne menu konfiguracyjne umożliwia wprowadzenie wysokości, szerokości, masy i liczby osi pojazdu. Po uzyskaniu tych informacji system wybierze odpowiednie bezpieczne kierunki podróży. W przypadku dużych pojazdów ostrzeżenie na ekranie może być szare, pomarańczowe lub czerwone, w zależności od powagi sytuacji. Zbiór danych POI obejmuje również punkty szczególne RV Park i usługi ACSI™, HERE i NKC dla najlepszych zasobów samochodów kempingowych w całej Europie oraz punkty szczególne dla samochodów ciężarowych, takie jak usługi na autostradach, pomoc drogowa i wagi pomostowe. Ten zaawansowany optymalizator trasy pozwala użytkownikowi znaleźć optymalną trasę jazdy. Ustawiając preferencje trasy jako „Na żądanie” w menu nawigacyjnym, użytkownik może wybrać opcję „Szybszy czas”, „Krótszy dystans” lub „Mniej paliwa” do obliczenia trasy. Wbudowany tuner TMC zapewnia informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, dzięki czemu system nawigacyjny może obliczyć trasę, aby ominąć korki lub inne problemy z ruchem drogowym. Dzięki Map Care możesz mieć pewność, że możesz wyposażyć swój DNR992RVS w najnowsze mapy przez pierwsze 3 kolejne lata, po których aktualizacje map są płatne.
Najnowsze mapy dostępne na stronie: https://kenwood.garmin.com/kenwood/site/


Potężny 10,1-calowy wyświetlacz HD

KENWOOD DNR992RVS wykorzystuje 10,1-calowy wyświetlacz HD, który zapewnia miejsce na więcej informacji, które są duże i łatwe do zrozumienia za jednym spojrzeniem.


Pojemnościowy panel dotykowy o wysokiej rozdzielczości, przytłaczająca moc ekspresji.

Model DNR992RVS jest wyposażony w elektrostatyczny pojemnościowy panel dotykowy i panel LCD HD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli z białym podświetleniem LED o wysokiej luminancji i wyjątkowo szerokimi kątami widzenia.


Żywe kolory z wysokim kontrastem

Optical Clear Adhesive (OCA) jest dodawany między ekranem dotykowym a wyświetlaczem LCD, aby wyeliminować warstwę powietrza i stłumić odbicia światła i odblaski. Ta funkcja zwiększa kontrast i jasność oraz utrzymuje widoczność wyświetlacza w różnych środowiskach.


Mechanizm pływającego panelu z 3-kierunkową regulacją pozycji

Solidny mechanizm pływający generuje mniejsze wibracje nawet na wyboistej drodze. Można go zainstalować niezależnie od wielkości otworu panelu klastra. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji położenia wyświetlacza na 3 poniższe sposoby, dzięki czemu można zmieścić duży ekran w większej liczbie pojazdów.

Nachylenie

Góra / dół (mocowanie za pomocą śrub)

Do przodu / do tyłu (mocowane za pomocą śru


Wszystko w jednym Najlepsza integracja ze smartfonem przewodowym i bezprzewodowym

Apple CarPlay zapewnia użytkownikom iPhone'a intuicyjny sposób nawiązywania połączeń, korzystania z Map, słuchania muzyki i uzyskiwania dostępu do wiadomości jednym słowem lub dotknięciem. W systemie iOS 12.0 i nowszym obsługiwane są również aplikacje nawigacyjne innych firm, takie jak Google Maps™. Połączenie bezprzewodowe jest dostępne na zgodnych iPhone'ach.
Android Auto to prosty sposób na korzystanie z telefonu z Androidem w samochodzie. Odbiorniki KENWOOD łączą intuicyjny interfejs sterowany głosem z dużym ekranem dotykowym i doskonałą jakością dźwięku, co pozwala cieszyć się funkcjami, takimi jak Mapy Google i nie tylko. Połączenie bezprzewodowe jest dostępne na zgodnych telefonach z systemem Android.
Wireless Mirroring to przełomowe rozwiązanie do bezproblemowego wyświetlania i kontrolowania aplikacji smartfona na dużym ekranie odbiornika bez kabli, a nawet połączenia sieciowego. Ta funkcja jest dostępna na zgodnych telefonach z systemem Android. Niektóre funkcje, aplikacje i usługi nie są dostępne we wszystkich regionach.
Więcej informacji: www.android.com/auto/ lub www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay


Bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

High-Resolution Audio to wysokiej jakości dźwięk, który znacznie przewyższa standardy CD i może odtwarzać pliki audio 192 kHz/24 bity. Przechwytuje i pięknie wyraża szczegóły i niuanse od ultra-wysokich do niskich częstotliwości. Zarówno CD, jak i Hi-Res Audio to cyfrowe wersje rzeczywistego dźwięku; Hi-Res Audio jest w stanie zdigitalizować i zapisać dźwięk bardziej szczegółowo niż CD, dzięki czemu kształt fali dźwięku jest bliższy oryginalnemu dźwiękowi. Hi-Res Audio zawiera 6,5 razy więcej informacji niż standardowa jakość CD.


4 wejścia kamery.

DNR992RVS posiada 4 wejścia kamery, które zapewniają najwyższą wygodę, elastyczność i bezpieczeństwo. Możesz podłączyć kamerę KENWOOD CMOS-320 (sprzedawana oddzielnie) z przodu oraz tylną i niewidomą (lewą/prawą) kamerę CMOS-230 (sprzedawana oddzielnie). Ustawianie typu kamery i przełączanie wyświetlania pomiędzy 4 kamerami można łatwo obsługiwać za pomocą dużego ekranu odbiornika.
(Wejście AV można przypisać jako wejście czwartej kamery).


Wejście kamery tylnej/przedniej HD

Opcjonalną kamerę CMOS-740HD można podłączyć do tylnych lub przednich wejść kamery DNR992RVS, wyświetlając obraz w prawdziwej rozdzielczości HD 1280 x 720 pikseli na dużym ekranie.
Ta opcjonalna kamera przednia/tylna realizująca obrazowanie w wysokiej rozdzielczości. Szerokokątny obraz w poziomie 180° jest wyświetlany na DNR992RVS w jakości obrazu HD. Dzięki tej kamerze możesz bezpiecznie zaparkować z łatwym widokiem do tyłu. Dzięki technologii HD-TVI filmy HD mogą być przesyłane i wyświetlane na wyświetlaczu HD DNR992RVS za pomocą analogowego kabla RCA.


Główne cechy

Rozmiar DIN 2DIN
Funkcja kodu bezpieczeństwa (zestaw użytkownika) Tak
Wybieralna tapeta tła GUI Tak
Podświetlenie klawiszy Tak Zmienny kolor
Obrotowy enkoder i pokrętło sterujące Tak
Czujnik dotykowy Tak
Pamięć instalatora Tak
Pamięć zapasowa Tak
Tłumik z płynnym powrotem głośności Tak
Opcjonalny pilot na podczerwień Tak, KCA-RCDV340
Zegar cyfrowy (24h) Tak
Wbudowany Bluetooth Tak
Wbudowany tuner DAB Tak
Wbudowane Wi-Fi Tak
Wykonane dla iPoda Tak
Współpracuje z Apple CarPlay Tak
Działa bezprzewodowo z Apple CarPlay Tak
Współpracuje z Androidem Auto Tak
Działa bezprzewodowo z Android Auto Tak
Bezprzewodowe tworzenie kopii lustrzanych dla Androida Tak
Wejście HDMI do odtwarzania wideo
Połączenie z kamerą Dashcam Tak


Multimedialne funkcje GUI

Aktualizacje oprogramowania (SoC) przez USB
Rodzaj grafiki Graficzny
Dostosuj Menu górne Tak
Wiele widżetów Multi (do 4), widżet zegara, pogody i ramki na zdjęcia
Animacja Tak
Funkcja multi-touch Tak, (nawigacja Garmin)
Przerwanie R-CAM Tak
Ostrzeżenie R-CAM Wyświetlane na ekranie Tak
Linie prowadzące do parkowania R-CAM Tak, konfigurowalne
Przerwanie kamery przedniej Tak
Lusterko kamery przedniej Tak
Sterowanie DashCam Tak
Tekst menu w wybranym języku 22 języki: angielski (Wielka Brytania) (domyślny), angielski (amerykański), hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, rosyjski, portugalski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), tajski, turecki, arabski , perski, hebrajski, grecki, malezyjski, indonezyjski, polski, czeski, węgierski.


Funkcje monitora

In-Dash/On-Dash W desce rozdzielczej
Typ LCD 10,1-calowy panoramiczny ekran HD (1280 x 720p)
Podświetlenie LCD LED
Tryb wyświetlania 3 Tryb (Pełny (domyślny)/Automatyczny/Normalny)
Regulacja ekranu Południe/Noc Pamięć/Jasność/Odcień/Kolor/Kontrast
Funkcja ściemniania Ręczny/Synchronizacja/Navi Sync
Synchronizacja poziomu ściemniacza Sync / On / Off
Tryb źródła wizualnego Mirroring/CarPlay/Android Auto.
Panel dotykowy pojemnościowy
Folia wyświetlacza Anti-Fingerprint / Anti-Reflection / Anti-Glare)
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Tak
Typ mechanizmu Pływający ekran
Sterowanie mechanizmem pochylenia -10° ~ +45°
Sterowanie mechanizmem do przodu/do tyłu 0 ~ 22mm (mocowane za pomocą śrub)
Sterowanie mechanizmem góra/dół 0 ~ 39mm (mocowane za pomocą śrub)
NTSC/PAL Tak (Auto)
Tryb wyłączenia wyświetlacza Tak


Funkcje audio

Maks. Moc wyjściowa 4x50W
Wyjście przedwzmacniacza 3RCA: przód/tył/subwoofer
Poziom wyjścia przedwzmacniacza 5V
Przesunięcie głośności Tak
Kontrola 2 stref Tak
Att.(-20dB) z płynnym powrotem głośności Tak


Multimedialne funkcje DSP

DSP Chip AK7738
Kontrola pozycji Tak
Ustawienie wstępne pozycji (Preset) 4 ustawienia wstępne
Pozycja Rozmiar kabiny Tak
Korektor parametryczny Tak
Pasma korektora parametrycznego 13
Predefiniowane ustawienia korektora parametrycznego Tak
Ręczne ustawienia korektora parametrycznego Tak
Filtr górnoprzepustowy (HPF) Tak
Filtr dolnoprzepustowy (LPF) Tak (nie zanikający)
3-Way X'Over Tak
Źródłowa pamięć DSP Tak
Kontrola poziomu kanału Tak
Wzmacniacz przestrzeni Tak
Supreme Tak
Realizer Tak
Loudness Tak
Korektor sceniczny Tak
Wzmocnienie basów Tak
Drive EQ+ Tak
Kontrola rozmiaru i lokalizacji głośnika Tak
Kontrola pozycji słuchacza / Wyrównanie czasu Tak


Funkcje wideo

Wyjście audio-wideo Tak, wideo: RCA, audio: mini-jack
Wejście audio/wideo Tak, wejście AV lub wejście kamery (do wyboru)
Wejście HDMI Tak
Wejście wideo dla kamery cofania 1
Tryb wykrywania Kamera cofania Przewód czujnika cofania
Linia prowadząca do parkowania Tak


Funkcje tunera

Odbiór FM Tak
Selektor FM Stereo / Mono Tak
Odbiór AM (MW/LW) Tak
Tryb strojenia Auto1/Auto2/Ręczny
Wyszukiwanie/skanowanie w górę/w dół Tak
Presety tunera (FM/AM) 20 presetów (15FM / 5AM)
Automatyczne wprowadzanie do pamięci (AME) Tak
System danych radiowych Tak
Radio Text Plus Tak
Informacje drogowe Tak
Wyszukiwanie lokalne Tak
Automatyczne wyszukiwanie TP Tak
Rozszerzona funkcja innych sieci (EON) Tak
Rodzaj programu Funkcja (PTY) Tak


Funkcje tunera CE DAB

Znak certyfikacji radia cyfrowego Tak
Pasmo DAB/DAB+ Pasmo III
Tryb DAB/DAB+ I, II, III, IV
Inteligentne wyszukiwanie Tak
Tryb strojenia / Tryb wyszukiwania Auto1/Auto2/Ręczny
Preset serwisowy 15 kanałów * 1 preset bankowy,
Lista usług w porządku alfabetycznym Tak
Lista presetów Tak
Wyszukiwanie alfabetyczne Tak
Informacje drogowe Tak
Automatyczne przełączanie DAB-DAB/DAB-FM Tak
Bezproblemowe miksowanie DAB-FM Tak
DLS (etykieta dynamiczna) Tak
Wyszukiwanie PTY (rodzaj programu) Tak
Zegarek PTY (rodzaj programu) Tak
Przełączanie zapowiedzi (ASW) Wybierz Tak
DMB Audio (cyfrowe nadawanie multimediów) Tak
Miękkie łączenie Tak
Włącznik/wyłącznik zasilania anteny Tak


Odtwarzanie plików audio

Pliki AAC (*.m4a) USB/SD
Pliki AAC (*.aac) USB/SD
Pliki MP3 USB/SD
Pliki WMA (.wma) USB/SD
Pliki WAV (.wav) USB/SD
Pliki FLAC USB/SD
Pliki Ogg Vorbis (.ogg) USB/SD
Format audio wysokiej rozdzielczości DSD USB/SD


CE_Odtwarzalny plik wideo

Pliki MPEG1/2 USB/SD
Pliki MPEG4 USB/SD
Pliki WMV USB/SD
Pliki H.264 USB/SD
Pliki mkv USB/SD
Pliki JPEG USB/SD
Pliki BMP USB/SD
Pliki PNG USB/SD


Funkcje USB

Tylne złącze USB Tak, Pigtail (20 cm)
Typ USB 2.0 Wysoka prędkość
Przedłużacz USB w zestawie tak, 1m
Zmiana napędu Tak
Wyświetlanie informacji o znacznikach Tak
Wyświetlanie okładek albumów Tak
Powtarzanie / Odtwarzanie losowe Tak
Wyszukiwanie kategorii Tak
Wyszukiwanie linków Tak
Wznowienie odtwarzania Tak
Wyświetlanie kodu czasowego Tak


Funkcje iPoda

Połączenie przez USB / BT / Wi-Fi
Wykonane dla iPhone'a Tak
Obsługa okładek albumów Tak
Wyszukiwanie alfabetyczne Tak
Pomiń wyszukiwanie Tak
Protokół akcesoriów iPoda (iAP) iAP2
Współpracuje z Apple CarPlay Wireless lub Wired przez USB


Sterowanie telefonem z Androidem

Port połączenia USB/Wi-Fi/Bluetooth
Działa z Androidem Auto Tak
Android Open Accessory Protocol Tak


Funkcje karty SD

Typ karty SD SD / SDHC / SDXC
Maksymalna pojemność 2000 GB
Powtarzanie odtwarzania Folder/Plik/Wszystko
Odtwarzanie losowe Folder
Wyświetlanie kodu czasowego Tak
Wznowienie odtwarzania Tak


Ogólne funkcje Bluetooth

Profil zestawu głośnomówiącego (HPF) V1.7
2 telefony stałe połączenie Tak
Strumieniowe przesyłanie dźwięku (A2DP) Tak, (SBC/AAC)
Profil portu szeregowego (SPP) Tak
Proste bezpieczne parowanie (SSP) Tak
Profil dostępu do książki telefonicznej (PBAP) Tak
Profil zdalnego sterowania audio/wideo (AVRCP) Tak, wersja 1.6
Obsługa wielu profili Tak
Automatyczne parowanie iPhone'a i Androida przez USB Tak
Gotowa aplikacja KENWOOD Remote dostępna w sklepie App Store i Play
Kompatybilność z aplikacją KENWOOD Portal Tak
Obsługa miksów muzycznych KENWOOD Tak
Tryb prywatny Tak
Żądanie przerwania połączenia Tak
Wyszukiwanie alfabetyczne (książka telefoniczna) Tak
Sterowanie głosowe Tak
Redukcja szumów Tak
Eliminacja echa Tak


Funkcje sieciowe i Wi-Fi

Wbudowane Wi-Fi Tak
Dwuzakresowy zakres częstotliwości (2,4 GHz / 5 GHz)
Standard IEEE 802.11a/b/g/n/ac


Funkcje nawigacji

Nawigacja firmy Garmin Tak
Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego Tak
Zdalne sterowanie na podczerwień Tak
Rozdzielczość graficzna HD
Wbudowane dane map OEM CN Europe NTU 2022 ALL North
Wbudowane dane map OEM CN Europe NTU 2022 ALL South
Aktualizacja mapy Poprzez pobranie na kartę SD
Opieka nad mapą 3 lata (uruchamia się po przejechaniu 20 km po raz pierwszy)
Pozycja domyślna Zależy od ustawień regionalnych
Wyświetlanie trójwymiarowej mapy Tak
Wyświetlanie mapy 2-wymiarowej Tak
Podstawowy/dodatkowy graficzny interfejs użytkownika Tak
Funkcja automatycznego zoomu Tak
Możliwość wyboru języka głosu Tak
Wybór języka tekstu Tak
Wybór języka klawiatury QWERTY or ABCDE
Przetwarzanie tekstu na mowę (TTS) Wskazówki głosowe Tak
Wskazówki głosowe Tak
Wyszukiwania miejsca docelowego Punkty POI (samochód/ciężarówka/kamper/użytkownik), Mapa, Współrzędne ....
Wyszukiwanie wielu miejsc docelowych Tak, szybszy czas / krótsza odległość / mniej paliwa
Automatyczna zmiana trasy Tak
Punkty trasy (ulubione) Tak
Wbudowany kanał komunikatów drogowych Tak
Łatwy w obsłudze interfejs graficzny Tak
ecoRoute™ Tak
Wskazówki „zakręt po zakręcie” Tak
Asystent pasa ruchu ze zdjęciem rzeczywistego widoku skrzyżowania Tak
Widok połowy skrzyżowania Tak
Widok skrzyżowania PhotoReal Tak
Ruch 3D Tak
Teren 3D Tak
Punkty orientacyjne i budynki 3D Tak
Widok globu (mapa świata) Tak
Obsługa Unicode (na całym świecie) Tak
Wybór wielu tras Tak
Zlokalizowane znaki drogowe i automatyczny tekst Tak
Zlokalizowana konfiguracja i wyświetlanie mapy Tak
Moje trendy Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości Tak
Szybsze wyznaczanie tras i wyświetlanie mapy Tak
Przyciski mapy i narzędzia mapy Tak
Nawigacja Door to Door (adresowanie punktów) Tak
Użyteczne miejsca (POI) Tak, ponad 6 milionów punktów
Niestandardowe punkty POI Tak
Inteligentne wyszukiwanie punktów POI Tak
Przycisk wywołania punktu POI Tak
Niestandardowe menu „Dokąd” Tak
Pasek wyszukiwania z podpowiedziami Tak
Przegląda punkty POI na mapie Tak
Wskazówki dotyczące pasa ruchu Birds Eye Tak
Instrukcje krok po kroku Tak
Tryb kolorów Dzień/Noc Tak, Ręczny/Automatyczny
Zmiana trasy objazdu Tak
Funkcja preferencji trasy Tak
Strona informacji GPS Tak
Konfigurowalne informacje o profilu pojazdu Tak
Rozmowa telefoniczna za pomocą wyszukiwania punktów POI (funkcja Bluetooth) Tak
Wyszukiwanie numeru telefonu Tak
Łącze odtwarzania z kamery samochodowej Tak


Nawigacja ciężarówek CE (CE Truck Navigation Feat)

Nawigacja dla ciężarówek/kamperów Tak
Profil ciężarówki Tak
Trasy specyficzne dla ciężarówek Tak
Punkty POI dla ciężarówek Tak
Włącz/wyłącz ograniczenia Tak
Konfigurowalne komunikaty ostrzegawcze Tak
Zawieś Wznów interfejs użytkownika Tak
Podświetl stacje ważenia podczas wyznaczania trasy Tak
Strefy ekologiczne Tak
Profil pojazdu rekreacyjnego (RV) Tak
Kempingi ACSI POI Tak
Kempingi NKC POI Tak
TUTAJ kempingi POI Tak
Informacje o zachodzie słońca / zachodzie słońca Tak
Zrzeczenie się POI Tak
Ostrzeżenie wizualne/dźwiękowe o zmianie ograniczenia prędkości Tak


Łączność

Interfejs USB 1 x Tylna strona
Gniazdo kart SD Tak
Gotowy na przewodowy pilot zdalnego sterowania OEM Tak, wymagany opcjonalny interfejs
Gotowość do sterowania wyświetlaczem OEM Tak
Programowalna funkcja pilota na kierownicy OEM Tak
Przewód prądu stałego 22-stykowy do ISO
Przewód czujnika parkowania (hamulca ręcznego) Tak
Przewód wejściowy Speedpuls Tak
Wyjście wideo RCA x1
Przewód czujnika cofania Tak
Wejście kamery cofania Dedykowane wejście wideo RCA
Przednia / kamera samochodowa Możliwość wyboru wejścia kamery przedniej
Wejście kamery trzeciego widoku Tak
Wejście kamery HD Wejście przedniej i tylnej kamery
Linia sterowania kamerą z wieloma widokami Tak
Połączenie z kamerą Dashcam Tak
Wejście HDMI Typu A
Wejście antenowe GPS Złącze HRS GT5-1S
Wejście anteny FM Złącze JASO
Wejście antenowe DAB Złącze SMB
Wejście mikrofonu zewnętrznego mini-jack 3,5 mm


Specyfikacje audio

Maksymalna moc 50 W x 4
Moc wyjściowa (DIN45324,+B=14,4 V) 22 W x 4
Pasmo częstotliwości wyjściowej 20Hz ~ 88kHz
Poziom przedwzmacniacza 5000mV / 10kOhm
Impedancja przedwzmacniacza ≤ 300 omów
Impedancja głośnika 4 Ohm ~ 8 Ohm


Specyfikacje sieci i Wi-Fi

Standard Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Zakres częstotliwości Wi-Fi 2,4 - 5 GHz


Specyfikacje nawigacji

Typ odbiornika Odbiornik GNNS o wysokiej czułości
Czas akwizycji na zimno < 26 sek
Szybkość aktualizacji 1/sekunda ciągła
Dokładność pozycji < 2 metry/typowo
Dokładność pomiaru prędkości 0,05 metra/sek. RMS
Metoda pozycjonowania GPS/GLONASS
Antena Zewnętrzna antena GNNS


Akcesoria

Przewód DC (Molex do ISO)
Przedłużacz usb 1 sztuka, 1 metr
Wkręty (typu Parker) Ø 3 x 6mm, 2 sztuki
Śruby (typu M) M5 x 8mm, 6 sztuk
Mocowanie płaszczyzny uziemienia anteny GPS (metalowa podkładka samoprzylepna) Tak
Mikrofon głośnomówiący z kablem o długości 3 m
Wspornik A 2 sztuki
Wspornik B 2 sztuki
Wspornik C 1 szt


Specyfikacje ogólne

Napięcie robocze 12V DC akumulator samochodowy
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 1748 x 100 x 155 mm
Waga 3250 gr.
Instrukcje obsługi Szybki przewodnik w wi
Podstawowe
Rozmiar:2 DIN
Typ odtwarzacza:Brak napędu CDi
Maksymalna moc wyjściowa:4x50Wi
Bluetooth:taki
Wejście USB:tak z tyłu radiai
Obsługa kart pamięci:taki
Kolor podświetlenia przycisków:różne kolory (zmienny)i
Sterowanie subwooferem:taki
Obsługa iPhone, iPod:taki
Obsługa Android:taki
Ilość wyjść RCA:3i

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
B5A-4284_ref_E_En_00.pdf Pobierz plik
B5K-0948-00.pdf Pobierz plik
IM408_Nav_TR_E_En_00.pdf Pobierz plik