Stacje multimedialne do samochodu

Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA77DAB. Apple CarPlay i Android Auto

Stacja multimedialna 2-DIN (tylna obudowa w formacie 1-DIN, w dolnej części urządzenia), ekran pojemnościowy 6,8" WVGA, bez napędu, USB/AUX/Bluetooth/DAB/DAB+/WiFi (dla AA i CP), FM RDS, Android Auto i Apple CarPlay (przewodowo/USB i bezprzewodowo/WiFi), Weblink 3.0 dla Android/iPhone (przewodowo przez USB), USB Mirroring dla Android/iPhone poprzez Weblink dla Android i iPhone (przez USB), Bluetooth z zewnętrznym mikrofonem, 13-pasmowy korektor dźwięku, LPF/HPF, MOSFET 4X50W, 3 x 4V RCA, zmienne podświetlenie, wejścia na kamerę cofania, wyjście na interfejs fabrycznego sterowania z kierownicy, wejście UART na adapter samochodowych funkcji CAN, tylne wejście USB i Aux-in AV, odtwarzanie Audio: WMA/MP3/WAV/AAC/FLAC,Wideo: H.264/Mpeg4/JPEG/TS/ WMV/MKV/FLV/TS

Indeks: 14316
Indeks producenta: SPH-DA77DAB
EAN: 4988028514753
Producent: Pioneer

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 1
1 899,00 PLN
Ilość

Odtwarzacz SPH-DA77DAB o rozmiarze 2 DIN umożliwia podłączenie do kompatybilnego telefonu iPhone lub Android za pomocą przewodu USB, co pozwala na wygodne i bezpieczne sterowanie funkcjami Apple CarPlay, Android Auto i aplikacją Waze (przez Android Auto lub Apple CarPlay) z deski rozdzielczej. Odtwarza radiostacje cyfrowe DAB/DAB+ oraz treści audio/wideo z urządzeń USB.

Konstrukcja obudowy SPH-DA77DAB jest 1-DINowa. Radio/ekran jest w wielkości 2-DIN, ale chassis (obudowa) jest w formacie 1-DIN umieszczona w dolnej części urządzenia

Ponadto ten odtwarzacz samochodowy obsługuje technologię Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki oraz wykonywanie połączeń w trybie głośnomówiącym. Jakość dźwięku można dodatkowo poprawić za pomocą wysokiej klasy funkcji audio: 13-pasmowy korektor graficzny umożliwia dostosowanie ustawień dźwięku do własnych preferencji.

GŁÓWNE FUNKCJE

Wi-Fi®

TAK

CarPlay

TAK

Połączenie Apple CarPlay

Połączenie bezprzewodowe lub USB

Android Auto

TAK

DAB+

TAK

FM RDS

TAK

Bluetooth z zewnętrznym mikrofonem

TAK

USB

TAK

USB Mirroring

TAK Android / iPhone

Podświetlenie w wielu kolorach

TAK

Wejście na kamerę cofania

TAK

Wyjście na interfejs fabrycznego sterowania z kierownicy

TAK

Wejście UART na adapter obsługujący samochodowe funkcje CAN-Bus

TAK
RCA

3 x 4V

Ekran

Pojemnościowy ekran dotykowy 6,8″

Odtwarzanie

  • iPod, iPhone, smartfon z systemem Android
  • Odtwarzanie przez Bluetooth
  • Pliki audio MP3, WMA, AAC, WAV i FLAC
  • Pliki wideo H.264/Mpeg4/JPEG/TS/ WMV/MKV/FLV/TS
  • Pliki zdjęć JPEG i BMP

Typ instalacji

1-DIN

USB

Tylne gniazdo USB

Kompatybilność z urządzeniami APPLE

TAK

Kompatybilność z urządzeniami ANDROID

TAK
AUDIO

FLAC

TAK

13-pasmowy korektor dźwięku

TAK

MOSFET 50 W x 4 Amplifier

TAK

Filtr górnoprzepustowy

TAK

Filtr dolnoprzepustowy

TAK

Subwoofer Control

TAK

DAB+ Digital

TAK

Znak zgodności

Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA77DAB – niech Twoje podróże staną się jeszcze ciekawsze niż dotychczas!


Dlaczego mamy odmawiać sobie przyjemności w trakcie jazdy? Podczas słuchania naszej ulubionej muzyki lub oglądania ulubionych seriali każda jazda mija w znacznie przyjemniejszy sposób. Jeżeli posiadasz rodzinę, która nie wyobraża sobie życia bez zdobyczy multimedialnych, to na pewno powinieneś zainteresować się naszą propozycją, która sprawi, że wszystkie rodzinne wyjazdy będą jeszcze ciekawsze niż dotychczas! Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA77DAB, to urządzenie, którego szukasz! Zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści nie tylko audio, ale i również wideo. Satysfakcję możemy wręcz zagwarantować!

Sprawdź, jakie możliwości daje Ci stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA77DAB

Stacje multimedialne do samochodu to rozwiązanie dla każdego kierowcy, który pragnie, żeby wnętrze jego samochodu prezentowało się cudownie. Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA77DAB, wykonana jest przez firmę zajmującą się szeroko rozumianą tematyką dźwiękową, dlatego stacja znajdzie swoich odbiorców zarówno wśród osób, które na co dzień związane są z muzyką, jak i wśród tych, które nie znają się tak dobrze na sprzęcie. Firma Pioneer, jak sama nazwa wskazuje, jest jednym z pionierów w tematyce audio.

Zaufaj sprawdzonemu dostawcy!

Nasza firma przede wszystkim stara się zbudować zaufanie wśród swoich klientów. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością!
 

Podstawowe
Rozmiar radia:2 DIN
Wielkość wyświetlacza:6,8 cala
Typ odtwarzacza:Brak napędu
Tuner DAB+:Tak
Maksymalna moc wyjściowa:4 x 50W
Wejście USB:Tak
Wejście AUX:Tak
Obsługa kart pamięci:Nie
Kolor podświetlenia przycisków:Różnokolorowy
Obsługa iPhone, iPod:Tak
Bluetooth:Wbudowany

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz