Systemy nawigacyjne

Stacja multimedialna Alpine INE-W720D, system nawigacji, 7 calowy ekran dotykowy

Indeks: 12065
Indeks producenta: INE-W720D
EAN: 4958043533718
Producent: ALPINE

Status: na zamówienie
Dostępność: 0
5 999,00 PLN
Ilość

Nawigacja z 7-calowym ekranem dotykowym z mapami TomTom, kompatybilna z Apple CarPlay i Android Auto


Zaawansowana stacja nawigacyjna INE-W720D zapewnia kompatybilność z najnowszymi mediami, najnowocześniejszą technologię nawigacyjną i audiofilską jakość dźwięku Alpine podczas jazdy. Jest w pełni kompatybilny z najnowszymi smartfonami, takimi jak iPhone 11/Pro i Galaxy S10, a także umożliwia korzystanie z Android Auto i Apple CarPlay na 7-calowym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości.

Cyfrowe radio DAB+, odtwarzanie wideo przez USB, łączność HDMI i najnowsza technologia Bluetooth są również wbudowane.

Masz nawet 3 opcje nawigacji: INE-W720D jest wyposażony w system nawigacji iGo Primo NextGen z mapami TomTom i 3 lata bezpłatnej aktualizacji map. Obejmuje również nawigację online do korzystania z Map z Apple CarPlay i nawigacji Google z Android Auto. Zarówno aplikacje Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej Alpine w celu uzyskania najwyższej dokładności pozycjonowania.


Ekran dotykowy WVGA o wysokiej rozdzielczości
7-calowy (17,8 cm) wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości umożliwia pełną obsługę systemu za pomocą technologii ekranu dotykowego i oferuje najnowszą technologię ulepszania wideo, zapewniającą wyjątkową klarowność obrazu, kontrast i rozdzielczość. Dzięki temu mapy nawigacyjne są wyświetlane z oszałamiającą szczegółowością, a filmy lub klipy wideo stają się prawdziwym kinowym doświadczeniem. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i został zaprojektowany tak, aby idealnie zintegrować się z Twoim pojazdem. Możesz wybierać spośród różnych kolorów i wzorów ekranu, które najlepiej pasują do Twojego gustu i pojazdu.
7-calowy ekran z obudową 1 DIN
Coraz więcej pojazdów ma w desce rozdzielczej miejsce na 7- lub 8-calowy ekran, jednak za ekranem nie ma miejsca na pełny produkt 2DIN. Jednym z pojazdów o takiej konstrukcji deski rozdzielczej jest na przykład nowy SMART. Firma Alpine zaprojektowała INE-W720DC, aby rozwiązać ten problem, umieszczając obudowę 1DIN z tyłu 7-calowego ekranu. Dzięki zestawowi montażowemu Alpine przeznaczonemu do konkretnego samochodu możesz uzyskać doskonały montaż i oryginalny wygląd producenta.

Działa z Apple CarPlay
Innowacyjny INE-W720D z kompatybilnością z Apple CarPlay zapewnia inteligentniejszy sposób korzystania z iPhone'a w podróży. Apple CarPlay daje użytkownikom iPhone'a niezwykle intuicyjny sposób na wykonywanie połączeń, korzystanie z map, słuchanie muzyki i dostęp do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotyku. Możesz nawet słuchać Spotify, radia internetowego lub podcastów podczas podróży, zapewniając prawdziwie połączone wrażenia. Wystarczy podłączyć iPhone'a z obsługą CarPlay do portu USB w Alpine i gotowe.
Działa z Androidem Auto
Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, zintegrowanym elementom sterującym na kierownicy i nowym, potężnym komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza przydatne informacje i organizuje je w proste karty, które pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej INE-W720DC, zapewniając najwyższą dokładność podczas korzystania z aplikacji nawigacyjnych.

Radio cyfrowe DAB+
Wbudowany tuner DAB/DAB+/DMB wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy w wyjątkowej, pozbawionej szumów jakości dźwięku. DAB+ oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: wybieraj spośród znacznie szerszej gamy stacji radiowych, a po wstępnym skanowaniu stacji możesz łatwo wybrać żądane kanały z listy alfabetycznej i gatunkowej dostępnych stacji.
Podłącz źródła USB i HDMI
Możesz podłączyć pamięć USB i przenośne dyski twarde, aby odtwarzać pliki audio i wideo MP4. INE-W720DC jest również wyposażony w wejście HDMI do podłączenia opcjonalnego odtwarzacza DVD Alpine DVE-5300 , cyfrowego tunera DVB-T2 TUE-T220DV lub dowolnego innego przenośnego odtwarzacza multimedialnego z wyjściem HDMI. Możesz także podłączyć smartfon, jeśli dostępna jest przejściówka HDMI dla twojego modelu telefonu, aby oglądać filmy lub zdjęcia na ekranie Alpine (wymagane są dodatkowe kable i przejściówki). INE-W720DC zawiera również wyjście HDMI do podłączenia systemu tylnego monitora przez HDMI. Uwaga: Wyjście HDMI jest przejściem przez wejście HDMI i dlatego nie może być używane do wysyłania treści wideo USB, treści Apple CarPlay lub Android Auto ani wyświetlania mapy nawigacyjnej.

Zaawansowane opcje dostrajania dźwięku
INE-W720DC zapewnia moc zaawansowanego przetwarzania dźwięku w Twoim samochodzie dzięki BASS ENGINE SQ, aby zmaksymalizować basy i ogólny balans tonów, a także wiele niestandardowych funkcji dostrajania, takich jak cyfrowa korekcja czasu, cyfrowy X-Over i podwójny 9-pasmowy korektor parametryczny. Co najważniejsze, możesz je łatwo ustawić ze smartfona za pomocą aplikacji Alpine TuneIt. Dostajesz również Media Xpander, 24-bitowy DAC i 3 wyjścia przedwzmacniacza (4 V).
Odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości
To urządzenie Alpine może odtwarzać pliki audio w formacie FLAC – w tym kompatybilność z 24/96 i 24/192 Hi-Res Audio.

Wbudowana nawigacja iGo Primo NextGen
Nawigacja iGo Primo NextGen jest obecnie jednym z najlepszych programów nawigacyjnych na rynku. W połączeniu z potężnym sprzętem i mocą obliczeniową Alpine, otrzymujesz bardzo dokładny i super szybki system nawigacyjny do swojego samochodu. Na przykład obliczenie trasy z Monachium do Paryża zajmuje tylko kilka sekund. System jest wyposażony w mnóstwo przydatnych i unikalnych funkcji nawigacyjnych, od częściowego wprowadzania adresu z automatycznym wykrywaniem, prowadzenie po trasie TMC, ikony punktów orientacyjnych 3D i wiele innych. Zawiera również setki tysięcy UM-ów, aby ułatwić znajdowanie restauracji i wszelkiego rodzaju miejsc publicznych w Twojej okolicy.
Mapy TomTom z 3-letnimi bezpłatnymi aktualizacjami
System nawigacyjny jest tak dobry, jak jego baza danych map: INE-W720DC zawiera mapy TomTom, które zapewniają niesamowity zasięg map 49 krajów europejskich. W ciągu 3 lat od pierwszej poprawki nawigacji możesz wejść na stronę alpine.naviextras.com , aby bezpłatnie pobrać aktualizacje map dla swojego urządzenia Alpine — możesz to zrobić nawet bez żadnych ograniczeń co do częstotliwości aktualizacji. Po upływie 3 lat możesz pobrać pakiety map regionalnych lub pełną aktualizację map europejskich w zależności od potrzeb za bardzo rozsądną cenę.

Nawigacja online z Apple CarPlay
Podczas jazdy Mapy pomagają znaleźć drogę do celu dzięki wypowiadanym wskazówkom zakręt po zakręcie oraz nowym, czytelnym wizualizacjom. Gdy zbliża się zakręt, widok przybliża się, aby pokazać dokładnie, dokąd należy się udać. Po drodze duże znaki i strzałki prowadzą Cię we właściwym kierunku i informują, ile czasu zajmie dotarcie tam. Szukasz stacji benzynowej, restauracji lub kawiarni na swojej trasie? Nowe przyciski na ekranie nawigacji pomagają szybko znaleźć najbliższe miejsca i oszacować, ile czasu objazd doda do Twojej podróży. Jeśli dwukrotnie naciśniesz klawisz nawigacyjny na urządzeniu INE-W720DC, aktywujesz nawigację Apple CarPlay bez przechodzenia przez wiele punktów menu.
Nawigacja online z Android Auto
Niech Mapy Google wyznaczają kierunek. Dzięki bezpłatnej nawigacji głosowej, aktualnym informacjom o ruchu drogowym, wskazówkom dotyczącym pasa ruchu i nie tylko, łatwo dotrzesz do celu. Niezależnie od tego, czy jest wyświetlany na ekranie telefonu, czy na wyświetlaczu samochodu, Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki większym celom dotykowym, uproszczonemu interfejsowi i łatwym w obsłudze komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. INE-W720DC bezproblemowo współpracuje z mapami Android Auto i Google. Android Auto może nawet uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej Alpine w celu uzyskania najwyższej dokładności pozycjonowania.

Kompatybilny z GPS i Glonass
Więcej satelitów oznacza wyższą dokładność nawigacji i szybsze ustalanie pozycji. Ten produkt Alpine jest kompatybilny z sygnałami satelitarnymi GPS i może również odbierać dane pozycjonowania z satelitów Glonass. Daje to duże korzyści zwłaszcza w środowisku miejskim z wieloma wysokimi budynkami oraz podczas jazdy w pobliżu wysokich gór. Korzystając z nawigacji z Apple CarPlay i Glonass, możesz również skorzystać z tej nowej ulepszonej kompatybilności.
Wbudowana technologia Bluetooth®
Wbudowany moduł Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe połączenie telefonu komórkowego w celu komunikacji bez użycia rąk. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia ustawienie głośności mikrofonu i głośnika. Zawiera również funkcję szybkiego wybierania najczęściej wybieranych numerów. Bluetooth® umożliwia również strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu: zawartość audio, a nawet radio internetowe można bezprzewodowo przesyłać do urządzenia Alpine.

Łączność z magistralą danych pojazdu
Jeśli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, możesz nadal korzystać z tej wygodnej funkcji z INE-W720DC. Firma Alpine oferuje interfejsy magistrali danych pojazdu, aby podłączyć system nawigacji do pojazdu. Umożliwia to kompatybilność z przyciskami sterowania na kierownicy pojazdu, wyświetlaniem ustawień klimatyzacji oraz wyświetlaniem czujnika parkowania. Możesz nawet zobaczyć strzałki nawigacji zakręt po zakręcie na wyświetlaczu wielofunkcyjnym w zestawie wskaźników (jeśli pojazd to obsługuje).
Kamery wspomagania jazdy
Kamera cofania to świetny sposób na bezpieczniejsze cofanie. Obraz z kamery włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, a wskazówki odległości, które można dostosować do rozmiaru samochodu, pojawią się na ekranie, aby pomóc w bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Alpine oferuje szeroką gamę kamer przednich i tylnych, w tym kamery z wieloma widokami z możliwością wyboru kątów widzenia i sterowaniem dotykowym z ekranu. Możesz nawet jednocześnie oglądać ekran kamery i ekran czujnika parkowania.

Ulubione
Czy nie byłoby wygodnie mieć aplikację, która za jednym spojrzeniem pokazuje wszystkie Twoje ulubione numery telefonów, stacje radiowe, miejsca docelowe nawigacji i wiele więcej?! Ulubione to właśnie to. Po prostu przytrzymaj przycisk audio przez jedną sekundę, aby aktywować widok Ulubione i gotowe.
Kontrola głosu
Naciśnij przycisk VOICE na urządzeniu Alpine lub przyciskach na kierownicy (jeśli są obsługiwane), aby aktywować SIRI lub OK Google. Możesz po prostu dzwonić do ludzi, wprowadzać cele nawigacji, pisać i wysyłać wiadomości lub po prostu powiedzieć piosenkę lub listę odtwarzania, której lubisz słuchać – żeby wymienić tylko kilka przykładów. Jest to bardzo wygodny sposób kontrolowania systemu Alpine, jednocześnie nie spuszczając oczu z drogi.

Funkcje i specyfikacje

CECHY

Tuner

 • Presety pamięci: Stacje predefiniowane (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
 • Pamięć: pamięć automatyczna
 • Tryb wyszukiwania: wybór lokalny / DX

RDS

 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, RADIO TEKST

Tuner DAB

 • Wbudowany tuner DAB+
 • Obsługiwane DAB+/DMB
 • Usługa pokazu slajdów DAB+
 • DLS (usługa etykiet dynamicznych)
 • Śledzenie usługi DAB
 • Awaria RDS (jeśli jest dostępna)
 • Preset serwisowy: 18 Presetów pamięci
 • Automatyczny zespół/pamięć serwisowa
 • Funkcja wyszukiwania usług
 • Funkcja wyszukiwania PTY
 • Funkcja wyszukiwania alfabetycznego
 • Wybór zasilania anteny

BLUETOOTH®

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH®
 • Technologia mowy szerokopasmowej
 • Kompatybilny z HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z profilem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Sterowanie strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo) w wersji 1.5
 • Zaawansowana technologia BLUETOOTH®
 • Połączenie: obsługiwane SSP (proste bezpieczne parowanie)
 • Indywidualne połączenie z zestawem głośnomówiącym i strumieniowe przesyłanie muzyki
 • Książka telefoniczna: Synchronizacja książki telefonicznej
 • Szybkie wybieranie: 4 zaprogramowane pamięci (na telefon)
 • Rejestracja wielu numerów telefonów: dla jednej nazwy można zapisać 5 numerów telefonów
 • Wyświetlanie nazwy urządzenia
 • Automatyczna odpowiedź
 • Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / Połączenia przychodzące / Połączenia nieodebrane
 • Funkcja ponownego wybierania
 • Regulacja poziomu głośności mowy: możliwa dla głośności wychodzącej i przychodzącej
 • Funkcja DTMF (tonowy)
 • Wskaźnik siły sygnału
 • Wskaźnik poziomu baterii
 • Wybór języka menu: 24 języki
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Mikrofon w zestawie

Stworzony dla iPoda®/iPhone'a®

 • Kompatybilność z iPodem/iPhonem: kompatybilny ze wszystkimi modelami z wyjątkiem iPhone'a 1. i 2. generacji
 • Połączenie: Wymagane KCU-471i (sprzedawane oddzielnie)
 • Odtwarzanie muzyki
 • Dostępne opcje: Lista odtwarzania / Wykonawca / Album / Utwór / Podcast / Gatunek / Kompozytor / Audiobook
 • Wyszukiwanie alfabetyczne
 • Wyświetlacz grafiki
 • Bezpośrednio w górę / w dół: Lista odtwarzania / Artysta / Album / Gatunek / Kompozytor
 • MIX (odtwarzanie losowe): piosenki, albumy, wszystko
 • Powtarzanie
 • Ładowanie baterii  

Łączność

 • Działa z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a z obsługą CarPlay)
 • Działa z Android Auto (wymaga smartfona z obsługą Android Auto)

Funkcja nawigacji

 • Zasięg mapy: 49 krajów (Europa Zachodnia i Wschodnia)
 • Język menu: 29 języków
 • Język wskazówek głosowych: 29 języków wskazówek głosowych, 15 języków funkcji zamiany tekstu na mowę (TTS)
 • Zaawansowane wyszukiwanie adresu
 • Wyszukiwanie kodu pocztowego
 • Swobodne wyszukiwanie formularzy
 • Wyszukiwanie częściowych nazw
 • Zaawansowane funkcje POI
 • Inteligentne trasy: inteligentne trasy wykorzystujące historyczne wzorce ruchu
 • Zaawansowane planowanie tras
 • Wyszukiwanie trasy ekologicznej
 • 7 Zalecenia dotyczące alternatywnej trasy
 • Zaawansowany tryb TMC
 • Tryb wyświetlania mapy: 2D Kierunek w górę, 2D Północ w górę, 3D
 • Tryb miasta 3D: budynek 3D/wyświetlanie ikon
 • Wyświetlanie mapy wysokości: mapy 3D z trybem wysokości
 • Widok skrzyżowania autostrad 3D: Widok skrzyżowania ze słupkiem drogowym
 • Sugestia pasa jazdy
 • Tryb tunelowy
 • Tryb autostradowy
 • Miksowanie wskazówek głosowych
 • Tekst na mowę
 • Bezpośrednie połączenie telefoniczne z danych POI
 • 3 czujniki pozycjonowania: GPS, żyroskop, impuls prędkości pojazdu

Połączenie z nośnikiem USB

 • Połączenie USB: Przedłużacz USB w zestawie
 • Odtwarzanie muzyki: kompatybilne z FLAC/MP3/WMA/AAC
 • Odtwarzanie wideo: kompatybilne z MP4
 • Wyszukiwanie według nazwy pliku/folderu
 • Wyszukiwanie informacji o tagach
 • Folder w górę / w dół
 • MIESZAJ Losowe odtwarzanie
 • Powtarzać

Dostrajanie dźwięku

 • Silnik basowy SQ
 • Bass Engine™ Pro
 • Regulacja poziomu subwoofera
 • Wybór fazy subwoofera
 • Wyjście przedwzmacniacza wysokiego napięcia 4 V
 • Korektor: płaski, pop, rock, wiadomości, jazz, taniec elektryczny, hip hop, łatwe słuchanie, country, muzyka klasyczna
 • Podwójny korektor HD (9-pasmowy korektor parametryczny przód/tył)
 • 6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
 • Ustawienie zwrotnicy cyfrowej
 • Dostosowane ustawienia dźwięku według typu samochodu
 • MediaXpander HD
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji
 • Pobieranie danych ustawień dźwięku
 • Łatwe dostosowywanie dźwięku krok po kroku
 • Gotowa aplikacja Alpine TuneIt

Ogólne

 • Moc wyjściowa: Wzmacniacz o dużej mocy 4 x 50 W
 • Zaawansowany układ scalony zasilania
 • Wyświetlacz: 7-calowy pojemnościowy wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości
 • Biały system podświetlenia LED
 • Podział ekranu 50/50: Zmienna pozycja lewa / prawa
 • Typ sterowania: dotknij, przeciągnij, przesuń
 • Funkcja moich ulubionych
 • Automatyczna zmiana ustawień dla 2 użytkowników
 • Wysokiej jakości audiofilski projekt
 • 3 wyjścia przedwzmacniacza (4 V, przód / tył / subwoofer)
 • Wejście AUX: 1 wejście A/V AUX (mini jack 3,5 mm)
 • Funkcja zdalnego sterowania na kierownicy
 • Gotowy do obsługi interfejsu wyświetlacza pojazdu (połączenie UART)
 • Gotowy do zdalnego sterowania
 • Mieszanka wskazówek nawigacyjnych
 • Podłączenie kamery i wbudowane elementy sterujące dla kamer z wieloma widokami
 • Regulacja linii prowadzącej kamery
 • Automatyczne uruchamianie wyświetlacza kamery cofania
 • Tryb prosty i tryb informacyjny Wybór wyświetlania
 • Korektor wizualny
 • Regulacja kontrastu na żywo
 • Język menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth), 29 języków (menu nawigacji i wskazówki głosowe)
 • Zegar
 • Automatyczny ściemniacz
 • Kod zabezpieczający przed kradzieżą
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Przewód anteny zasilającej
 • Zdalne włączanie
 • Wejście HDMI (wymagane specjalne złącze Alpine HDMI)
 • Brak wpływu na Start-Stop silnika
 • Gotowy na opcjonalny odtwarzacz DVD DVE-5300

Mapa i baza danych

 • Aktualizacja mapy online na stronie alpine.naviextras.com
 • Zawiera mapy TomTom
 • 3 lata bezpłatnej aktualizacji map (możliwe wielokrotne aktualizacje)

Instalacja

 • Dostępne rozwiązania Perfect FIT Kit

SPECYFIKACJA

Ekran

 • Rozmiar ekranu: 7-calowy pojemnościowy WVGA
 • Typ LCD: Przezroczysty typ TN LCD
 • System operacyjny: aktywna matryca TFT
 • Liczba elementów obrazu: 1 152 000 pikseli (800 x 3 x 480)
 • System oświetlenia: białe podświetlenie LED
 • Efektywna liczba elementów obrazu: 99,99%
 • System kolorów: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa

 • Maksymalna moc wyjściowa: 4 x 50 W

Tuner FM

 • Zakres strojenia: 87,5 - 108,0 MHz
 • Czułość użytkowa mono: 8,1 dBf (0,7 µV / 75 omów)
 • Czułość wyciszenia 50 dB: 12 ​​dBf (1,1 µV / 75 omów)
 • Selektywność kanału alternatywnego: 80 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
 • Separacja stereo: 35 dB
 • Współczynnik przechwytywania: 2 dB

Tuner MW

 • Zakres strojenia: 531 - 1602 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 25,1 µV / 28 dBf
 • Tuner LW
 • Zakres strojenia: 153 - 281 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 31,6 µV / 30 dBf

USB

 • Wymagania USB: USB 2.0
 • Maks. Pobór mocy: 1500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: klasa pamięci masowej, odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • Dekodowanie AAC: format ACC-LC (plik .m4a)
 • Dekodowanie FLAC
 • Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
 • Pasmo przenoszenia: 5 - 20k Hz ±1 dB * Pasmo przenoszenia może się różnić w zależności od oprogramowania enkodera/przepływności
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1 kHz): 0,008%
 • Zakres dynamiczny (przy 1 kHz): 95 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 100 dB
 • Separacja kanałów (przy 1kHz): 85 dB

GPS / Glonass

 • W zestawie antena nawigacyjna kompatybilna z GPS/Glonass

BLUETOOTH®

 • Wersja BLUETOOTH®: Bluetooth V2.1+EDR
 • Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (Klasa mocy 2)
 • HFP: HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • OPP (profil wypychania obiektów)
 • PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
 • HSP (profil zestawu słuchawkowego)
 • A2DP: A2DP (Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku)
 • AVRCP: AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo)
 • SPP (profil portu szeregowego)

Dostrajanie dźwięku

 • Regulacja poziomu subwoofera: od 0 do +15
 • Ustawienie fazy subwoofera: 0° lub 180°
 • BASS ENGINE SQ: tryb 5, poziom od 0 do +6
 • Filtr górnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr górnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • HighPassFilter (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Filtr dolnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr dolnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • Filtr dolnoprzepustowy (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Korekcja czasu: 0,0 - 9,9 ms (krok 0,1 ms)
 • Podwójny korektor HD z przodu + z tyłu
 • Korektor parametryczny (pasmo 1): 20 - 100 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 2): 63 - 315 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 3): 125 - 500 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 4): 250 - 1k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 5): 500 - 2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 6): 1k - 4k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 7): 2k - 7,2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 8): 5.8k - 12k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 9): 9k - 20k Hz
 • Korektor parametryczny (wzmocnienie): -14 do +14
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji: -14 do +14

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 720p/480p/VGA
 • Format wyjściowy 480p

Ogólne

 • Wymagania dotyczące zasilania: 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
 • Wstępne napięcie wyjściowe (przed obcięciem): 4 V / 10 k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°

Wymiary

 • Rozmiar Din: obudowa 1DIN i pojemnościowy ekran dotykowy 7”
 • Rozmiar podwozia (szer. x wys. x gł.) mm: 178 x 50 x 164 mm
 • Rozmiar noska (szer. x wys. x gł.) mm: 170 x 96 x 17 mm

Podstawowe
Rozmiar radia:2 DIN
Wielkość wyświetlacza:7 cali
Typ odtwarzacza:Brak napędu
Wbudowany odbiornik GPS:Tak
Tuner DAB+:Tak
Maksymalna moc wyjściowa:4 x 50W
Wejście USB:Tak
Wejście AUX:Tak
Kolor podświetlenia przycisków:Biały
Obsługa iPhone, iPod:Tak
Bluetooth:Wbudowany
Wejście HDMI:Tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
IM_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_ALL57.pdf Pobierz plik
OM_NS_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_EN_ALL30.pdf Pobierz plik
OM_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_EN_ALL58.pdf Pobierz plik
QRG_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_ALL98.pdf Pobierz plik