Systemy nawigacyjne

Stacja multimedialna Alpine X903D-F, Zaawansowany system nawigacji, 9 calowy ekran dotykowy

Indeks: 12057
Indeks producenta: X903D-F
EAN: 4958043622597
Producent: ALPINE

Status: na zamówienie
Dostępność: 0
7 499,00 PLN
Ilość

9-calowy system nawigacji Freestyle do niestandardowej instalacji z mapami TomTom, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto


Systemy Alpine Freestyle zostały stworzone, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na niestandardowy system instalacyjny. Freestyle może być używany zwłaszcza w pojazdach, w których nie pasuje zwykłe radio lub nawigacja i nie są dostępne żadne rozwiązania. Następnie od umiejętności instalatora zależy wykorzystanie systemu Freestyle do stworzenia doskonałego rozwiązania dla pojazdu.

System nawigacji Alpine Style trzeciej generacji oferuje rozbudowane opcje multimedialne, w tym kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto, a także najnowocześniejszą nawigację iGo Primo Nextgen z mapami TomTom i 3-letnimi bezpłatnymi aktualizacjami map. Posiada również znacznie szybszy procesor nawigacji i większą pamięć systemową, co zapewnia płynne działanie systemu. Możesz teraz także powiększać i pomniejszać mapę nawigacyjną za pomocą gestów uszczypnięcia palcami.


Freestyle firmy Alpine: instalacja niestandardowa

Rozwiązanie Freestyle do instalacji niestandardowych
Ponieważ nasze systemy informacyjno-rozrywkowe w stylu alpejskim stają się coraz bardziej popularne i rośnie zapotrzebowanie na więcej rozwiązań dla pojazdów, chcemy również zaoferować rozwiązanie Freestyle, które można zainstalować na zamówienie w dowolnym pojeździe. Jest to szczególnie interesujące w przypadku pojazdów, które nie są kompatybilne z rozwiązaniami 1DIN lub 2DIN i dla których nie ma dostępnych rozwiązań specyficznych dla samochodu. Nowe systemy Freestyle są dostępne w konfiguracjach monitorów 7” i 9” i posiadają nawigację iGo primo NextGen, a także wbudowany DAB+ i inne ważne opcje multimedialne.
Wszystkie części w zestawie
Oba produkty Freestyle zawierają ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, w pełni konfigurowalne panele klawiszy, odbiornik multimediów, antenę GPS / Glonass, zestaw okablowania, kabel USB i ramkę Golf 6. Daje to instalatorowi wszystkie części potrzebne do dobrej instalacji niestandardowej.

Wymienne klawisze
2 panele przycisków można montować poziomo lub pionowo, w zależności od pozycji instalacji. Pozycje klawiszy można również przypisać indywidualnie dzięki wymiennym przyciskom. Ma to tę zaletę, że układ klawiszy można dostosować do osobistych preferencji, a także do konfiguracji kierownicy z lewej lub prawej strony. Zalecamy na przykład, aby przyciski głośności były zawsze instalowane po tej samej stronie co kierownica, aby były łatwo dostępne.
Nasadki klawiszy
Nasadki klawiszy można łatwo zdjąć, aby zmienić ich położenie. Można go również obracać, aby umożliwić montaż w pionie lub poziomie.

Regulowane oświetlenie
Możesz łatwo dostosować kolor podświetlenia przycisków sterujących do 6 różnych kolorów (biały, czerwony, żółty, bursztynowy, niebieski i zielony), aby dopasować system Freestyle do podświetlenia deski rozdzielczej. Możesz także dostosować intensywność jasności na 2 poziomach. Możesz również odpowiednio dostosować tło wyświetlacza.
Nawigacja/odbiornik multimedialny 1 DIN
Odbiornik mediów jest bardzo kompaktowy i ma dokładne pomiary 1DIN. Ułatwia to znalezienie odpowiedniej przestrzeni za deską rozdzielczą lub konsolą środkową do zainstalowania urządzenia.

Osobisty ekspert ds. mediów

Działa z Apple CarPlay
Innowacyjny X903D-F z kompatybilnością z Apple CarPlay zapewnia inteligentniejszy sposób korzystania z iPhone'a w podróży. Apple CarPlay daje użytkownikom iPhone'a niezwykle intuicyjny sposób na wykonywanie połączeń, korzystanie z map, słuchanie muzyki i dostęp do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotyku. Możesz nawet słuchać Spotify, radia internetowego lub podcastów podczas podróży, aby zapewnić prawdziwie połączone wrażenia. Wystarczy podłączyć iPhone'a z obsługą CarPlay do portu USB w Alpine i gotowe.
Działa z Androidem Auto
Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, zintegrowanym elementom sterującym na kierownicy i nowym, potężnym komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza przydatne informacje i organizuje je w proste karty, które pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej X903D-F, aby zwiększyć dokładność podczas korzystania z aplikacji nawigacyjnych.

Interfejs użytkownika
Przeprojektowaliśmy interfejs użytkownika, aby umożliwić szybkie przełączanie aplikacji jednym ruchem palca. Jeśli na przykład przeglądasz listę odtwarzania iPoda na ekranie, wystarczy przesunąć palcem od prawej do lewej, aby wyświetlić mapę nawigacyjną i ekran iPoda w wygodnym układzie podzielonego ekranu. Kolejne przesunięcie pokaże mapę nawigacyjną na pełnym ekranie. Ta metodologia działania działa we wszystkich czterech kierunkach, aby szybko i łatwo dotrzeć do najczęściej używanych funkcji. Ta funkcja szczególnie przypadnie Ci do gustu podczas jazdy, ponieważ eliminuje konieczność szukania konkretnych przycisków.
Rozrywka na dużym ekranie
System Alpine pozwala cieszyć się filmami, teledyskami lub programami telewizyjnymi z wielu różnych źródeł, takich jak DVD z opcjonalnego napędu optycznego, pendrive'y USB, najnowsze smartfony z wyjściem HDMI lub przenośne urządzenia wideo (wymagane są opcjonalne kable lub adaptery). Możesz także podłączyć iPoda touch lub iPhone'a przez HDMI, aby oglądać zawartość wideo na 9-calowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Alpine oferuje nawet zupełnie nowy tuner DVB-T2 (TUE-T220DV), jeśli lubisz oglądać programy telewizyjne, gdy stoisz w korku. Dla bezpieczeństwa jazdy funkcja odtwarzania wideo jest dostępna tylko wtedy, gdy pojazd nie jest w ruchu.

Radio cyfrowe DAB/DAB+
Wbudowany tuner DAB/DAB+ wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy o wyjątkowej, pozbawionej szumów jakości dźwięku. DAB oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: wybieraj spośród znacznie szerszej gamy stacji radiowych i po wstępnym wyszukiwaniu stacji łatwo wybierz żądane kanały z alfabetycznej lub gatunkowej listy dostępnych stacji. Należy pamiętać, że antenę DAB należy zakupić osobno.
Podłącz swój smartfon
Jeśli nie chcesz korzystać z Apple CarPlay lub masz na przykład iPhone'a 4 / 4S, nadal możesz go podłączyć i korzystać z odtwarzacza audio Alpine, aby cieszyć się całą muzyką w samochodzie i ładować telefon.

Wbudowana technologia Bluetooth®
Wbudowany moduł Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe połączenie telefonu komórkowego w celu komunikacji bez użycia rąk, a częste aktualizacje oprogramowania zapewniają pełną kompatybilność z najnowszymi telefonami. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że obsługa jest niezwykle łatwa. Bluetooth® umożliwia również strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu: zawartość audio, a nawet radio internetowe można bezprzewodowo odtwarzać w systemie Alpine.
Odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości
To urządzenie Alpine może odtwarzać pliki audio w formacie FLAC – w tym kompatybilność z 24/96 i 24/192 Hi-Res Audio.

Rozbudowane opcje dostrajania dźwięku
X903D-F zapewnia moc zaawansowanego przetwarzania dźwięku w Twoim samochodzie dzięki BASS ENGINE SQ, aby zmaksymalizować basy i ogólny balans tonów, a także wiele niestandardowych funkcji dostrajania, takich jak cyfrowa korekcja czasu i Dual HD EQ. Co najważniejsze, możesz łatwo nimi sterować za pomocą smartfona za pomocą aplikacji Alpine TuneIt. 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy i 2-woltowe wyjścia przedwzmacniacza!
Technologia wspomagania parkowania
Opcjonalny system kamer cofania zapewnia bezpieczeństwo parkowania dzięki najnowocześniejszej technologii kamer. Kamera cofania włącza się automatycznie podczas cofania. Masz nie tylko dobrą widoczność do tyłu, ale także przydatne wskazówki dotyczące odległości, które ułatwiają parkowanie. Możesz nawet aktywować prowadnicę kulową zaczepu przyczepy, aby znacznie ułatwić zaczepienie przyczepy.

Funkcje nawigacyjne

Wbudowana nawigacja iGo Primo NextGen
Nawigacja iGo Primo NextGen jest obecnie jednym z najlepszych programów nawigacyjnych na rynku. W połączeniu z potężnym sprzętem i mocą obliczeniową Alpine, otrzymujesz bardzo dokładny i super szybki system nawigacyjny do swojego samochodu. Na przykład obliczenie trasy z Monachium do Paryża zajmuje tylko kilka sekund. System jest wyposażony w mnóstwo przydatnych i unikalnych funkcji nawigacyjnych, od częściowego wprowadzania adresu z automatycznym wykrywaniem, prowadzenie po trasie TMC, ikony punktów orientacyjnych 3D i wiele innych. Zawiera również setki tysięcy punktów POI, aby ułatwić znajdowanie restauracji i wszelkiego rodzaju miejsc publicznych w Twojej okolicy.

Ważne funkcje nawigacji

 • Obszerna baza danych map 48 krajów europejskich
 • Aktualizacje map można kupić w dowolnym momencie online za pośrednictwem naviextras.com
 • Aktualizacje można kupować według kraju i regionu.
 • Oszczędza to koszty, aktualizując tylko to, co jest konieczne.
 • Wyszukiwanie adresu z wprowadzaniem kodu pocztowego (w tym 7-cyfrowe kody pocztowe w Wielkiej Brytanii)
 • Inteligentne trasy: baza danych systemu przechowuje historyczne wzorce ruchu i wykorzystuje je do wyboru najlepszej trasy w zależności od pory dnia i dnia tygodnia
 • Mapy w wysokiej rozdzielczości

Mapy TomTom z 3-letnimi bezpłatnymi aktualizacjami
System nawigacji jest tak dobry, jak jego baza danych map: X903D-F zawiera mapy TomTom, które zapewniają niesamowity zasięg map 48 krajów europejskich. W ciągu 3 lat od pierwszej poprawki nawigacji możesz wejść na stronę alpine.naviextras.com, aby bezpłatnie pobrać aktualizacje map dla swojego urządzenia Alpine — możesz to zrobić nawet bez żadnych ograniczeń co do częstotliwości aktualizacji. Po upływie 3 lat możesz pobrać pakiety map regionalnych lub pełną aktualizację map europejskich w zależności od potrzeb za bardzo rozsądną cenę.
Kompatybilny z GPS i Glonass
Więcej satelitów oznacza wyższą dokładność nawigacji i szybsze ustalanie pozycji. Ten produkt Alpine jest kompatybilny z sygnałami satelitarnymi GPS i może również odbierać dane pozycjonowania z satelitów Glonass. Daje to duże korzyści zwłaszcza w środowisku miejskim z wieloma wysokimi budynkami oraz podczas jazdy w pobliżu wysokich gór. Korzystając z nawigacji z Apple CarPlay i Android Auto, możesz również skorzystać z tej nowej, ulepszonej kompatybilności.

Wyświetlacz z podziałem obrazu
Innowacyjna technologia podziału ekranu „One Look” firmy Alpine umożliwia przeglądanie mapy nawigacyjnej i informacji o odtwarzaniu dźwięku jednym spojrzeniem. Eliminuje to konieczność przełączania się między różnymi aplikacjami. Możesz przełączyć się z widoku pełnoekranowego na widok One Look, przesuwając palcem po ekranie i po prostu przeciągając mapę nawigacyjną, aby była wyświetlana w lewym lub prawym oknie.
Użyteczne Miejsca POI
Możesz łatwo wyszukiwać POI według kategorii, nazwy, odległości i innych kryteriów. Jest to bardzo pomocne przy poszukiwaniu konkretnej franczyzy restauracji lub konkretnej marki stacji benzynowej w pobliżu. Informacje o restauracji zawierają numer telefonu obok adresu i rodzaju jedzenia – jednym dotknięciem ekranu możesz zadzwonić z wyprzedzeniem i zarezerwować stolik.

Nawigacja online z Apple CarPlay
Podczas jazdy Mapy pomagają znaleźć drogę do celu dzięki wypowiadanym wskazówkom zakręt po zakręcie i nowym, czytelnym wizualizacjom. Gdy zbliża się zakręt, widok przybliża się, aby pokazać dokładnie, dokąd należy się udać. Po drodze duże znaki i strzałki prowadzą Cię we właściwym kierunku i informują, ile czasu zajmie dotarcie tam. Szukasz stacji benzynowej, restauracji lub kawiarni na swojej trasie? Nowe przyciski na ekranie nawigacji pomagają szybko znaleźć najbliższe miejsca i oszacować, ile czasu objazd doda do Twojej podróży. Jeśli dwukrotnie naciśniesz klawisz nawigacyjny na jednostce Alpine, aktywujesz nawigację Apple CarPlay bez przechodzenia przez wiele punktów menu.
Nawigacja online z Android Auto
Niech Mapy Google wyznaczają kierunek. Dzięki bezpłatnej nawigacji głosowej, aktualnym informacjom o ruchu drogowym, wskazówkom dotyczącym pasa ruchu i nie tylko, łatwo dotrzesz do celu. Niezależnie od tego, czy jest wyświetlany na ekranie telefonu, czy na wyświetlaczu samochodu, Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki większym celom dotykowym, uproszczonemu interfejsowi i łatwym w obsłudze komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozpraszanie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. X903D-F bezproblemowo współpracuje z mapami Android Auto i Google. Android Auto może nawet uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej Alpine w celu uzyskania najwyższej dokładności pozycjonowania.

CECHY

Tuner

 • Presety pamięci: Stacje predefiniowane (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
 • Pamięć: pamięć automatyczna
 • Tryb wyszukiwania: wybór lokalny / DX

RDS

 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, RADIO TEKST

Tuner DAB

 • Wbudowany tuner DAB+
 • Obsługiwane DAB+/DMB
 • Usługa pokazu slajdów DAB+
 • DLS (usługa etykiet dynamicznych)
 • Śledzenie usługi DAB
 • Awaria RDS (jeśli jest dostępna)
 • Preset serwisowy: 18 Presetów pamięci
 • Automatyczny zespół/pamięć serwisowa
 • Funkcja wyszukiwania usług
 • Funkcja wyszukiwania PTY
 • Funkcja wyszukiwania alfabetycznego
 • Wybór zasilania anteny

BLUETOOTH®

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH®
 • Technologia mowy szerokopasmowej
 • Kompatybilny z HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z profilem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Sterowanie strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo) w wersji 1.5
 • Zaawansowana technologia BLUETOOTH®
 • Połączenie: obsługiwane SSP (proste bezpieczne parowanie)
 • Indywidualne połączenie z zestawem głośnomówiącym i strumieniowe przesyłanie muzyki
 • Książka telefoniczna: Synchronizacja książki telefonicznej
 • Szybkie wybieranie: 4 zaprogramowane pamięci (na telefon)
 • Rejestracja wielu numerów telefonów: dla jednej nazwy można zapisać 5 numerów telefonów
 • Wyświetlanie nazwy urządzenia
 • Automatyczna odpowiedź
 • Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / Połączenia przychodzące / Połączenia nieodebrane
 • Funkcja ponownego wybierania
 • Regulacja poziomu głośności mowy: możliwa dla głośności wychodzącej i przychodzącej
 • Funkcja DTMF (tonowy)
 • Wskaźnik siły sygnału
 • Wskaźnik poziomu baterii
 • Wybór języka menu: 24 języki
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Mikrofon w zestawie

Stworzony dla iPoda®/iPhone'a®

 • Kompatybilność z iPodem/iPhonem: kompatybilny ze wszystkimi modelami z wyjątkiem iPhone'a 1. i 2. generacji
 • Połączenie: Wymagane KCU-471i (sprzedawane oddzielnie)
 • Odtwarzanie muzyki
 • Dostępne opcje: Lista odtwarzania / Wykonawca / Album / Utwór / Podcast / Gatunek / Kompozytor / Audiobook
 • Wyszukiwanie alfabetyczne
 • Wyświetlacz grafiki
 • Bezpośrednio w górę / w dół: Lista odtwarzania / Artysta / Album / Gatunek / Kompozytor
 • MIESZAĆ. (Odtwarzaj w kolejności losowej): piosenki, albumy, wszystko
 • Powtarzanie
 • Ładowanie baterii

Łączność

 • Działa z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a z obsługą CarPlay)
 • Działa z Android Auto (wymaga smartfona z obsługą Android Auto)

Funkcja nawigacji

 • Zasięg mapy: 48 krajów (Europa Zachodnia i Wschodnia)
 • Język menu: 29 języków
 • Język wskazówek głosowych: 29 języków wskazówek głosowych, 15 języków funkcji zamiany tekstu na mowę (TTS)
 • Zaawansowane wyszukiwanie adresu
 • Wyszukiwanie kodu pocztowego
 • Swobodne wyszukiwanie formularzy
 • Wyszukiwanie częściowych nazw
 • Zaawansowane funkcje POI
 • Inteligentne trasy: inteligentne trasy wykorzystujące historyczne wzorce ruchu
 • Zaawansowane planowanie tras
 • Wyszukiwanie trasy ekologicznej
 • 7 Zalecenia dotyczące alternatywnej trasy
 • Zaawansowany tryb TMC
 • Tryb wyświetlania mapy: 2D Kierunek w górę, 2D Północ w górę, 3D
 • Tryb miasta 3D: budynek 3D/wyświetlanie ikon
 • Wyświetlanie mapy wysokości: mapy 3D z trybem wysokości
 • Widok skrzyżowania autostrad 3D: Widok skrzyżowania ze słupkiem drogowym
 • Sugestia pasa jazdy
 • Tryb tunelowy
 • Tryb autostradowy
 • Miksowanie wskazówek głosowych
 • Tekst na mowę
 • Bezpośrednie połączenie telefoniczne z danych POI
 • 3 czujniki pozycjonowania: GPS, żyroskop, impuls prędkości pojazdu

Połączenie z nośnikiem USB

 • Połączenie USB: Przedłużacz USB w zestawie
 • Odtwarzanie muzyki: kompatybilne z FLAC/MP3/WMA/AAC
 • Odtwarzanie wideo: kompatybilne z MP4
 • Wyszukiwanie według nazwy pliku/folderu
 • Wyszukiwanie informacji o tagach
 • Folder w górę / w dół
 • MIESZAĆ. Odtwarzanie losowe
 • Powtarzanie

Dostrajanie dźwięku

 • Silnik basowy SQ
 • Bass Engine™ Pro
 • Regulacja poziomu subwoofera
 • Wybór fazy subwoofera
 • Wyjście przedwzmacniacza wysokiego napięcia 4 V
 • Korektor: płaski, pop, rock, wiadomości, jazz, taniec elektryczny, hip hop, łatwe słuchanie, country, muzyka klasyczna
 • Podwójny korektor HD (9-pasmowy korektor parametryczny przód/tył)
 • 6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
 • Ustawienie zwrotnicy cyfrowej
 • Dostosowane ustawienia dźwięku według typu samochodu
 • MediaXpander HD
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji
 • Pobieranie danych ustawień dźwięku
 • Łatwe dostosowywanie dźwięku krok po kroku
 • Gotowa aplikacja Alpine TuneIt

Ogólny

 • Moc wyjściowa: Wzmacniacz o dużej mocy 4 x 50 W
 • Zaawansowany układ scalony zasilania
 • Wyświetlacz: 9-calowy pojemnościowy wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości
 • Biały system podświetlenia LED
 • Podział ekranu 50/50: Zmienna pozycja lewa / prawa
 • Typ sterowania: dotknij, przeciągnij, przesuń
 • Funkcja moich ulubionych
 • Automatyczna zmiana ustawień dla 2 użytkowników
 • Wysokiej jakości audiofilski projekt
 • 3 wyjścia przedwzmacniacza (4 V, przód / tył / subwoofer)
 • Wejście AUX: 1 wejście A/V AUX (mini jack 3,5 mm)
 • Funkcja zdalnego sterowania na kierownicy
 • Gotowy do obsługi interfejsu wyświetlacza pojazdu (połączenie UART)
 • Gotowy do zdalnego sterowania
 • Mieszanka wskazówek nawigacyjnych
 • Podłączenie kamery i wbudowane elementy sterujące dla kamer z wieloma widokami
 • Regulacja linii prowadzącej kamery
 • Automatyczne uruchamianie wyświetlacza kamery cofania
 • Tryb prosty i tryb informacyjny Wybór wyświetlania
 • Korektor wizualny
 • Regulacja kontrastu na żywo
 • Język menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth), 29 języków (menu nawigacji i wskazówki głosowe)
 • Zegar
 • Automatyczny ściemniacz
 • Kod zabezpieczający przed kradzieżą
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Przewód anteny zasilającej
 • Zdalne włączanie
 • Wejście HDMI (wymagane specjalne złącze Alpine HDMI)
 • Brak wpływu na Start-Stop silnika
 • Gotowy na opcjonalny odtwarzacz DVD DVE-5300

Mapa i baza danych

 • Aktualizacja mapy online na stronie alpine.naviextras.com
 • Zawiera mapy TomTom
 • 3 lata bezpłatnej aktualizacji map (możliwe wielokrotne aktualizacje)

Instalacja

 • W zestawie rozwiązanie Freestyle Kit, zawiera 9-calowy ekran, panel czołowy, klucze, wiązkę kluczy, kable wyświetlacza, mikrofon, wiązkę przewodów zdalnego sterowania
 • Dostępne interfejsy

SPECYFIKACJA

Ekran

 • Rozmiar ekranu: 9-calowy pojemnościowy WVGA
 • Typ LCD: Przezroczysty typ TN LCD
 • System operacyjny: aktywna matryca TFT
 • Liczba elementów obrazu: 1 152 000 pikseli (800 x 3 x 480)
 • System oświetlenia: białe podświetlenie LED
 • Efektywna liczba elementów obrazu: 99,99%
 • System kolorów: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa ocen

 • Maksymalna moc wyjściowa: 4 x 50 W

Tuner FM

 • Zakres strojenia: 87,5 - 108,0 MHz
 • Czułość użytkowa mono: 8,1 dBf (0,7 µV / 75 omów)
 • Czułość wyciszenia 50 dB: 12 ​​dBf (1,1 µV / 75 omów)
 • Selektywność kanału alternatywnego: 80 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
 • Separacja stereo: 35 dB
 • Współczynnik przechwytywania: 2 dB

Tuner MW

 • Zakres strojenia: 531 - 1602 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 25,1 µV / 28 dBf

Tuner LW

 • Zakres strojenia: 153 - 281 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 31,6 µV / 30 dBf

USB

 • Wymagania USB: USB 2.0
 • Maks. Pobór mocy: 1500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: klasa pamięci masowej, odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • Dekodowanie AAC: format ACC-LC (plik .m4a)
 • Dekodowanie FLAC
 • Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
 • Pasmo przenoszenia: 5 - 20k Hz ±1 dB * Pasmo przenoszenia może się różnić w zależności od oprogramowania enkodera/przepływności
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1 kHz): 0,008%
 • Zakres dynamiczny (przy 1 kHz): 95 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 100 dB
 • Separacja kanałów (przy 1kHz): 85 dB

GPS / Glonass

 • W zestawie antena nawigacyjna kompatybilna z GPS/Glonass

BLUETOOTH®

 • Wersja BLUETOOTH®: Bluetooth V2.1+EDR
 • Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (Klasa mocy 2)
 • HFP: HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • OPP (profil wypychania obiektów)
 • PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
 • HSP (profil zestawu słuchawkowego)
 • A2DP: A2DP (Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku)
 • AVRCP: AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo)
 • SPP (profil portu szeregowego)

Dostrajanie dźwięku

 • Regulacja poziomu subwoofera: od 0 do +15
 • Ustawienie fazy subwoofera: 0° lub 180°
 • BASS ENGINE SQ: tryb 5, poziom od 0 do +6
 • Filtr górnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr górnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • HighPassFilter (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Filtr dolnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr dolnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • Filtr dolnoprzepustowy (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Korekcja czasu: 0,0 - 9,9 ms (krok 0,1 ms)
 • Podwójny korektor HD z przodu + z tyłu
 • Korektor parametryczny (pasmo 1): 20 - 100 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 2): 63 - 315 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 3): 125 - 500 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 4): 250 - 1k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 5): 500 - 2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 6): 1k - 4k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 7): 2k - 7,2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 8): 5.8k - 12k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 9): 9k - 20k Hz
 • Korektor parametryczny (wzmocnienie): -14 do +14
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji: -14 do +14

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 480p/VGA
 • Format wyjściowy 480p

Ogólne

 • Wymagania dotyczące zasilania: 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
 • Wstępne napięcie wyjściowe (przed obcięciem): 4 V / 10 k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°

Wymiary

 • Długość kabla wyświetlacza: 100 cm
 • Długość smyczy na klucze: 25 cm
 • Rozmiar Din: obudowa 1DIN i pojemnościowy ekran dotykowy 9”
 • Rozmiar podwozia (szer. x wys. x gł.) mm: 178 x 50 x 164 mm
 • Rozmiar monitora (szer. x wys. x gł.) mm: 214,7 x 136,6 x 32,45 mm

Podstawowe
Rozmiar radia:2 DIN
Wielkość wyświetlacza:9 cali
Typ odtwarzacza:Brak napędu
Tuner DAB+:Tak
Wbudowany odbiornik GPS:Tak
Maksymalna moc wyjściowa:4 x 50W
Wejście USB:Tak
Wejście AUX:Tak
Kolor podświetlenia przycisków:Biały
Obsługa iPhone, iPod:Tak
Bluetooth:Wbudowany
Wejście HDMI:Tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
CN_X903D-F_X903DC-F_System-Chart-Diagram_EN_ALL.pdf Pobierz plik
OM_NS_X903D-F_X903DC-F_EN_ALL.pdf Pobierz plik
OM_X903D-F_X903DC-F_EN_ALL.pdf Pobierz plik
QRG_X903D-F_X903DC-F_ALL.pdf Pobierz plik