Przybory do polerowania

Zestaw gąbek do polerowania gąbki polerskie na rzep 5 el. 80 mm AMIO-03707

Indeks: 5903293037072
Indeks producenta: 03707
EAN: 5903293037072
Producent: AMiO

Status: dostępny od 3 do 4 dni
Dostępność: 200
7,56 PLN
Ilość

5 gąbek polerskich mocowanych na rzep 80mm

 

Zestaw posiada gąbki o różnej twardości i strukturze co pozwoli na przeprowadzenie wszystkich etapów polerowania.

 

Cechy zestawu:

  • Zestaw gąbek do polerowania lakieru fi 80mm
  • Gąbki o różnej twardości i strukturze, wysokiej efektywności polerowania - możliwość doboru optymalnej gąbki do danego zadania (rodzaj użytego środka polerskiego, sposób polerowania, kształt polerowanej powierzchni, stopień uszkodzenia / zarysowania lakieru)
  • Mocowane na rzep do głowicy amortyzującej  

 

Każda gąbka charakteryzuje się inną twardością, przez co jest przeznaczone do czyszczenia innego rodzaju powierzchni. Poniżej przedstawiamy rozpiskę z przykładowym zastosowaniem każdej z nich:

 

  • Czarny - miękka gąbka. Służy do polerowania wykończeniowego, nadając blask i pełnię barw lakieru.
  • Niebieski - miękka gąbka , do polerowania wykończeniowego. Jest niezastąpiona do usuwania efektu hologramu powstałego po wstępnym polerowaniu oraz nabłyszczaniu, nawet na ciemnych kolorach.
  • Czerwony  - jego struktura sprawia, że idealnie sprawdza się w pracy z produktami polerskimi o średniej mocy ścierania. Eliminuje defekty lakieru i zapewnia dobre wykończenie. Rozprowadza pastę polerską, redukując pozostałości po wstępnym polerowaniu
  • Pomarańczowy - do zastosowania w polerowaniu wszystkich powierzchni lakierowanych. Idealnie współpracuje z lakierami wysokopołyskowymi, lakierami UV, materiałami mineralnymi czy szkłem akrylowym. Idealnie sprawdza się przy spolerowywaniu efektu tzw. skórki pomarańczy i polerowaniu na wysoki połysk.
  • Zielony -  służy do nakładania i wstępnego polerowania lakieru. Wzmacnia właściwości ścierne agresywnych produktów polerskich.

 

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz