Stacje multimedialne do samochodu

Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA360DAB. Apple CarPlay i Android Auto

Stacja multimedialna 2-DIN, ekran pojemnościowy 6,8" WVGA, bez napędu, USB/AUX/Bluetooth/DAB/DAB+/WiFi (dla AA i CP), AM/FM RDS, Android Auto i Apple CarPlay (przewodowo/USB i bezprzewodowo/WiFi), USB Mirroring dla Android, Weblink dla Android i iPhone (przez USB), Bluetooth z zewnętrznym mikrofonem, 13-pasmowy korektor dzwięku, LPF/HPF, MOSFET 4X50W, 3 x 2V RCA, zmienne podświetlenie RGB, iPod/iPhone Direct Control, możliwość sterowania pilotem (opcjonalny pilot CD-R33/CD-SR110), wejścia na kamerę cofania z graficznym asystentem parkowania (linie) , wyjście na interfejs fabrycznego sterowania z kierownicy, tylne wejście USB i Aux-in AV, wyjście video, odtwarzanie Audio: WMA/MP3/WAV/AAC/FLACVideo: H.264/Mpeg4/JPEG/TS/WMV/MKV/FLV

Indeks: 11996
Indeks producenta: SPH-DA360DAB
EAN: 4988028486715
Producent: Pioneer

Status: dostępny od 7 do 14 dni
Dostępność: 100 lub więcej
1 999,00 PLN
Ilość

Stacja multimedialna  2 DIN


Zaawansowana rozrywka dla Twojego samochodu.

Odtwarzacz SPH-360DAB o rozmiarze 2 DIN umożliwia podłączenie do kompatybilnego telefonu iPhone lub Android za pomocą przewodu USB, co pozwala na wygodne i bezpieczne sterowanie funkcjami Apple CarPlay, Android Auto i aplikacją Waze (przez Android Auto lub Apple CarPlay) z deski rozdzielczej. Odtwarza radiostacje cyfrowe DAB/DAB+ oraz treści audio/wideo z urządzeń USB.

Ponadto ten odtwarzacz samochodowy obsługuje technologię Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki oraz wykonywanie połączeń w trybie głośnomówiącym. Jakość dźwięku można dodatkowo poprawić za pomocą wysokiej klasy funkcji audio: 13-pasmowy korektor graficzny umożliwia dostosowanie ustawień dźwięku do własnych preferencji.

Wi-Fi® Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia bezprzewodową transmisję danych między smartfonem a odbiornikiem.

CarPlay To bezpieczniejszy i wygodniejszy sposób obsługi smartfona iPhone® w samochodzie. Funkcja Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’ów na wygodne prowadzenie połączeń, korzystanie z map, słuchanie muzyki i odbieranie wiadomości. Wystarczy jedno dotknięcie lub wypowiedzenie odpowiedniej komendy. Funkcja Apple CarPlay jest dostępna w modelach iPhone 5 i nowszych, wyposażonych w najnowszą wersję systemu iOS.

Android Auto Pozwala korzystać w samochodzie z funkcji systemu Android w sposób umożliwiający komfortową jazdę oraz automatycznie wyświetla przydatne informacje i organizuje je w czytelne zakładki, które pojawiają się zgodnie z potrzebami użytkownika. Działanie systemu nie rozprasza uwagi i pozwala skupić się na drodze. Funkcja Android Auto współpracuje z telefonami opartymi na systemie Android 5.0 (Lollipop) lub nowszym. Funkcja ta może nie być dostępna na niektórych urządzeniach oraz nie jest dostępna w niektórych krajach i regionach.

DAB+ Dzięki wbudowanemu tunerowi radia cyfrowego można słuchać swoich ulubionych stacji radiowych w krystalicznie czystej cyfrowej jakości dźwięku.

Certyfikacja Digital Radio Tick Mark Producenci radioodbiorników muszą spełniać minimalne wymagania i musi to zostać potwierdzone niezależnymi badaniami. Wszystkie produkty Pioneer, które korzystają z Digital Radio Tick Mark, zostały niezależnie przetestowane i zatwierdzone, co daje całkowitą pewność przy ich zakupie.

Bluetooth® Wbudowany moduł Bluetooth (HFP) umożliwia przestrzeganie miejscowych przepisów ruchu drogowego. Tryb głośnomówiący, bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku (A2DP) z możliwością wyszukiwania wykonawcy, albumu i utworu, proste parowanie i sterowanie muzyką (AVRCP) – technologia Bluetooth® sprawiła, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza i wygodniejsza.

6.8" Capacitive Touchscreen Całkowicie płaski ekran dotykowy umożliwia wygodną i precyzyjną obsługę gestów wielodotykowych, takich jak przybliżanie, przeciąganie i przewijanie.

Podświetlenie w wielu kolorach Ponad 210 000 barw i ich niezliczone kombinacje pozwalają dopasować podświetlenie wyświetlacza i przycisków do oświetlenia wewnątrz pojazdu.

Współpracuje z urządzeniami iPod/iPhone Sterowanie, ładowanie i odtwarzanie multimediów zapisanych na urządzeniu iPod/iPhone możliwe jest za pośrednictwem opcjonalnego kabla (sprzedawanego oddzielnie). Funkcja ta jest uzależniona od posiadanego urządzenia z systemem iOS. Informacje na temat utworu, wykonawcy i albumu wyświetlane są w elegancki sposób na ekranie dotykowym.

Works with Android Umożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.

USB Przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki.

Spotify Dzięki aplikacji Spotify wystarczy podłączyć swój smartfon i wygodnie przeglądać ulubione playlisty, albumy, utwory i wykonawców z poziomu radioodtwarzacza.

Waze Waze to społecznościowa aplikacja z nawigacją GPS, oferująca dostęp do map, aktualnych danych na temat ruchu drogowego oraz innych informacji wyświetlanych na dużym ekranie urządzenia multimedialnego kompatybilnego z systemem Pioneer.

FLAC Odtwarzanie plików dźwiękowych w bezstratnym formacie FLAC pozwala słuchać w samochodzie muzyki w jakości CD, bez konieczności konwertowania plików.

13-pasmowy korektor dźwięku Umożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.

Siri Eyes Free korzystaj z zalet aplikacji Siri podłączonego iPhone za pośrednictwem systemu nagłośnienia w samochodzie


GŁÓWNE FUNKCJE

Wi-Fi®

TAK

CarPlay

TAK

Połączenie Apple CarPlay

Połączenie bezprzewodowe lub USB

Android Auto

TAK

DAB+

TAK

Certyfikacja Digital Radio Tick Mark

TAK

Bluetooth®

TAK

Mechafree

TAK

USB

TAK

Spotify

Przez Android Auto lub Apple CarPlay

Waze

Przez Android Auto lub Apple CarPlay

Podświetlenie w wielu kolorach

TAK

FM Radio

TAK

Camera Input (N)

TAK

Ekran

Pojemnościowy ekran dotykowy 6,8″

Odtwarzanie

  • iPod, iPhone, smartfon z systemem Android
  • Odtwarzanie przez Bluetooth

Z USB:

  • Pliki audio MP3, WMA, AAC, WAV i FLAC
  • Pliki wideo H.264, MKV, FLV, MPEG-4, MPEG-2 (PS) i TS w Full HD
  • Pliki zdjęć JPEG i BMP

Regulowane podświetlenie przycisków i wyświetlacza

TAK

Typ instalacji

2-DIN

AKCESORIA

W zestawie:

  • 1 przedłużacz USB
  • 1 mikrofon dla zestawu głośnomówiącego

Wyposażenie opcjonalne:

  • CA-AN-DAB.001 (antena DAB)
  • CA-IU.52C (kabel USB–Lightning)
  • ND-BC8 (kamera cofania)

Wejście HDMI

TAK

USB

Tylne gniazdo USB (1 A)

FUNKCJE WYŚWIETLACZA

6.8" Capacitive Touchscreen

TAK

KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI APPLE

Współpracuje z urządzeniami iPod/iPhone

TAK

Siri Eyes Free

TAK

Works with iPhone

TAK

KOMPATYBILNOŚĆ Z SYSTEMEM OPERACYJNYM ANDROID

Works with Android

TAK

Display Mirroring (Android)

TAK

AUDIO

FLAC

TAK

13-pasmowy korektor dźwięku

TAK

MOSFET 50 W x 4 Amplifier

TAK

Korektor graficzny

13-pasmowy

Pozycja odsłuchu

TAK

Filtr górnoprzepustowy

TAK

Filtr dolnoprzepustowy

TAK

Subwoofer Control

TAK

Wyjścia RCA pre-out

3. (2 V)

DAB+ Digital

TAK

FUNKCJE RADIA

RDS FM Radio

TAK

BLUETOOTH

System głośnomówiący do rozmów telefonicznych (hands free)

TAK

Strumieniowa transmisja muzyki

TAK

Dodatkowe funkcje Bluetooth

Przesyłanie strumieniowe dźwięku

Zgodność

HFP/A2DP/SPP

Pioneer Bluetooth

TAK

PODŁĄCZENIA

Aux-in

1 tylne wejście AV Aux-In

Wejście RCA AV

TAK

Tylne wyjście RCA AV

TAK

Przygotowany do obsługi przewodowego pilota zdalnego sterowania

TAK

Złącze ISO

TAK

Znak zgodności

Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA360DAB – niech Twoje podróże staną się jeszcze ciekawsze niż dotychczas!


Dlaczego mamy odmawiać sobie przyjemności w trakcie jazdy? Podczas słuchania naszej ulubionej muzyki lub oglądania ulubionych seriali każda jazda mija w znacznie przyjemniejszy sposób. Jeżeli posiadasz rodzinę, która nie wyobraża sobie życia bez zdobyczy multimedialnych, to na pewno powinieneś zainteresować się naszą propozycją, która sprawi, że wszystkie rodzinne wyjazdy będą jeszcze ciekawsze niż dotychczas! Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA360DAB, to urządzenie, którego szukasz! Zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści nie tylko audio, ale i również wideo. Satysfakcję możemy wręcz zagwarantować!

Sprawdź, jakie możliwości daje Ci stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA360DAB

Stacje multimedialne do samochodu to rozwiązanie dla każdego kierowcy, który pragnie, żeby wnętrze jego samochodu prezentowało się cudownie. Stacja multimedialna 2 DIN Pioneer SPH-DA360DAB, wykonana jest przez firmę zajmującą się szeroko rozumianą tematyką dźwiękową, dlatego stacja znajdzie swoich odbiorców zarówno wśród osób, które na co dzień związane są z muzyką, jak i wśród tych, które nie znają się tak dobrze na sprzęcie. Firma Pioneer, jak sama nazwa wskazuje, jest jednym z pionierów w tematyce audio.

Zaufaj sprawdzonemu dostawcy!

Nasza firma przede wszystkim stara się zbudować zaufanie wśród swoich klientów. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością!
 

Podstawowe
Rozmiar radia:2 DIN
Wielkość wyświetlacza:6,8 cala
Typ odtwarzacza:Brak napędu
Tuner DAB+:Tak
Maksymalna moc wyjściowa:4 x 50W
Wejście USB:Tak
Wejście AUX:Tak
Obsługa kart pamięci:Nie
Obsługa iPhone, iPod:Tak
Bluetooth:Wbudowany
Wejście HDMI:Tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Odbiornik multimedialny SPH DA360DAB