Adaptery do kierownicy

UNIWERSALNY PRZEWÓD DO PIONEER

Przewód do radioodbiorników Pioneer, łączący radioodbiornik z interfejsem Stalk(sterowanie radioodbiornikiem z kierownicy)do radii 1 din i 2 din

Indeks: 05299
Indeks producenta: 14607
Producent: Connects2

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 3
15,00 PLN
Ilość

Uniwersalny przewód do Pioneer
Aby móc cieszyć się muzyką radiową marki Pioneer i wybierać swoje ulubione hity bądź stacje radiowe za pośrednictwem kierownicy, niezbędny będzie odpowiedni przewód w celu połączenia radioodbiornika z interfejsem Stalk, czyli ten powyższy. Jeśli należysz do tych szczęśliwców i posiadasz ekran do sterowania w swojej kierownicy, to z pewnością należysz do grupy innowacyjnych kierowców, którzy stawiają na nowe rozwiązania i pomysły. 
Więcej 
Każdy radioodbiornik i adapter wymagają przewodu, który będzie kompatybilny z poszczególnymi markami akcesoriów. Dla przykładu, aby połączyć radio marki Pioneer do adaptera, użyjesz innego przewodu niż w przypadku łączenia radia marki Kenwood. We wszystkich wariantach montaż jest tak samo prosty, za pomocą wejścia zwanego potocznie “mini jack”. Przewód jest wykonany o najwyższej jakości tworzyw, gwarantując wytrwałość na długie lata.
 

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz