Subwoofery aktywne

Aktywna skrzynia basowa z opatentowanym bass-reflexem Slipstream, 300mm 12-cali

Aktywna skrzynia basowa z opatentowanym bass-reflexem Slipstream™ - eliminuje szum powietrza wylatujacego z otworu bassreflex; moc: 450W szczytowa, 150W RMS, subwoofer 300mm. Pasmo przenoszenia 30Hz – 200Hz. W zestawie kompatybilny pilot RBC.

Indeks: 13082
Indeks producenta: BASSPRO12
EAN: 6925281967207
Producent: JBL

Status: na zamówienie
Dostępność: 100 lub więcej
1 749,00 PLN
Ilość

Aktywna skrzynia basowa z opatentowanym bass-reflexem Slipstream, 300mm 12-cali od firmy JBL!

Poszukując sprzętu, który dopełni nasz zestaw car-audio, mamy do dyspozycji wiele różnych subwooferów, jednak konieczne jest wybranie sprzętu wysokiej jakości, który spełni nasze oczekiwania. Aktywna skrzynia basowa z opatentowanym bass-reflexem Slipstream, 300mm 12-cali została wyposażona w naprawdę mocny wzmacniacz, który został idealnie dopasowany do potrzeb subwoofera.

Subwoofer z zasilaniem BassPro12 firmy JBL dodaje BASS w Twoim aucie, dzięki czemu możesz naprawdę poczuć wpływ muzyki podczas jazdy.

Potężny bas z subwoofera 12 "

Obudowa BassPro12 którą ma subwoofer naprawdę przynosi grzmot dzięki polipropylenowemu stożkowi i gumowej ramie Hi-Roll. Wbudowany 150-watowy wzmacniacz jest idealnie dopasowany do subwoofera.

Obudowa wyposażona jest w unikalny system Slipstream firmy JBL, który oferuje krótszą długość z szerokim otworem, który redukuje hałas i zniekształcenia. Oznacza to, że JBL może zbudować bardziej kompaktową obudowę i nadal uzyskać doskonałą wydajność. Konstrukcja z płyty pilśniowej o średniej gęstości oferuje wytrzymałość i trwałość w ekstremalnych warunkach, a wykładzina dywanowa chroni całość.

JBL BassPro 12 zapewnia 150 watów głębokiego basu bez szumów dzięki opatentowanej technologii Slipstream firmy JBL. Slipstream jest matematycznie zaprojektowany, aby utrzymać przepływ powietrza bez turbulencji, co pozwala uniknąć typowej wady tradycyjnych skrzynek.

W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania głośnością basów, który ułatwia regulację, nie zatrzymując się podczas jazdy

Specyfikacja techniczna

  • Subwoofer 300mm
  • Aktywna skrzynia basowa z opatentowanym bass-reflexem Slipstream™ - eliminuje szum powietrza wylatujacego z otworu bassreflex
  • Moc szczytowa 450W
  • Moc ciągła 150W RMS
  • Pasmo przenoszenia 30Hz – 200Hz
  • W zestawie kompatybilny pilot RBC
     
Podstawowe
Śerdnica głośnika:30 cm
Moc RMS:150 Wat
Maksymalna moc wyjściowa:450 Wat
Rodzaj obudowy:bass reflex
Rodzaj suboofera:aktywny

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz